ГоловнаЕзотерика і магіяФен-шуй підкаже як розташувати предмети у житлі кожного знаку Зодіаку

Останні роки філософія фен-шуй, яка охоплює всі сфери людського життя, стала дуже популярна в Україні. Деякі люди прив’язують це своєріднення мислення з астрологією. Вони впевнені, що правильне розташування меблів в домівці, здатно впливати на здоров’я людини певного знаку Зодіаку. Даоська філософія фен-шуй для знаків зодіаку підкаже як розташувати предмети у житлі кожного знаку

Овен

У південно-східній частині житла варто розташувати квіти. Також там необхідно встановити  системи зберігання, які складаються з великої кількості відсіків, шухлядок, різного розміру тумбочок.

Тілець

У східній частині будівлі, по фен-шуй, бажано розташувативитонцені речі. Наприклад, стіл або стілець з незвичайним тонкими ніжками. Або ж якусь антикварну річ. Якщо антикваріат відсутній, можна поставити ажурну підставка для квітів.

Близнюки

У житлі цього зодіакального знаку, згідно фен-шуй, в інтер’єрі у північно-східній частині, повинен переважати темний колір. Це стосується і деталей інтер’єру.

Рак

У північно-східного напрямку прикрашати слід тільки стіни. Навісити книжкові полиці, чи картини. Можливо прикрасити настінними колажами з фото всієї родини.

Лев

Вишуканим Левам по фен-шуй з північного боку житла потрібно встановити масивні меблі. Це можуть бути як антикварні речі, так і дерев’яна скриня, привезена від бабусі з села.

Діва

Оригінальній предмети, особливо ті, які нагадують про друзів, потрібно розташувати у північно-західній частині житла.

Терези

Фен-шуй для знаків зодіаку радить Терезам мати зображення води і всього, що з нею пов’язано – картини, панно, фото тощо. Розташовувати все це потрібно у північно-західній частині.

Скорпіон

Для людей цього знака важлива західна частина будинку. Там необхідно встановлювати металлеві предмети та електроприлади.

Стрілець

До Стрільця енергія надходить з південно-західного напрямку. Тому там потрібно гармонійно встановити низькорослі рослини чи інші предмети, які, згідно вчення фен-шуй, пов’язують з фінансовим успіхом.

Козерог

Південно-західна частина житла Козерога повинна стати для нього своєрідною “інформаційною стіною”. Встановіть там полички з книгами, підставки для газет і журналів, комп’ютер чи телевізор.

Водолій

Фен-шуй для знаків зодіаку радить Водоліям усі речі, які навіюють приємні спогади і любов, розмістити в південній частині. Це можуть бути фото сім’ї, генеалогічне дерево з фото – все, що пов’язано з родиною.

Риби

Рибам фег-шуй рекомендує південно-східну частину житла прикрасити предметами мистецтва чи декору у білих або у золотистих тонах.

Ви не можете копіювати текст