ГоловнаЕзотерика і магіяЯк зняти порчу дзеркалом за допомогою ритуалу

Як зняти порчу дзеркалом за допомогою ритуалу

Очистити себе від негативного впливу псування, пристріту чи вроків, можна спробувати самостійно. Існує інструкція, як зняти порчу дзеркалом за допомогою ритуалу, який можна провести самостійно.

Як зняти порчу дзеркалом і свічкою, їх значення в езотериці

Для проведення цього ритуалу нам знадобиться дзеркало і свічка.

Дзеркало

В езотеричних науках, дзеркало – це потужне джерело енергії. Воно може акумулювати і передавати дуже потужні потоки сили. Саме тому не рекомендується вішати дзеркало навпроти спального місця чи два дзеркало навпроти одне одного. Тому що це предмет – інструмент великої магічної  сили.

Дзеркала часто використовуються під час проведення обрядів і ритуалів. Для проведення даного ритуалу, щоб зняти порчу, також потрібно дзеркало.

Свічки

Свічка — це джерело світла і предмет фокусування енергії. Зазвичай, для проведення ритуалу, бажано брати церковну свічку. Проте можна використовувати і звичайну.

Як провести ритуал з дзеркалом, щоб зняти порчу

Як провести ритуал з дзеркалом, щоб зняти порчу
Обряд зняття порчі за допомогою дзеркала проводимо на самоті

За допомогою даного ритуалу можна самостійно зняти порчу, якщо вона не наведена сильним магом чи ворожкою. Отже, дзеркало і свічку ми приготували, тепер, як провести ритуал зняття порчі.

Підготовка до ритуалу

Бажано, щоб під час проведення ритуалу, ви були на самоті.

Не можна, щоб під час ритуалу зняття порчі відволікали сторонні звуки: вимикаємо всі пристрої – телевізор, радіо, не забувши вимкнути і телефон.

Проводити ритуал краще у домашнього вівтаря або за простим столом, якщо вівтаря немає.

Проведення ритуалу зняття порчі дзеркалом

  • Запалюємо свічку і скрізь вимикаємо світло, щоб створити повністю відсторонену атмосферу.
  • Запалену свічку ставимо на стіл, а за нею встановлюємо дзеркало. Важливо, щоб відображення у дзеркалі потрапляло на рівень грудей. Треба зробити так, щоб у відображенні ви бачили свої долоні.
  • Долоні складаємо як у молитві і читаємо змову: «Тут бере свій початок і непробудна пітьма, і яскраве світло, і добро, і зло. Я витягаю з себе те, що робить мене слабше і розчиняю це в просторі. Моє тіло і душа очищаються. Хай не наздожене це велике зло нікого і ніколи. На віки вічні. Амінь ».
  • В цей момент треба уявити, як чуже зло виходить з вашої душі і розчиняється. Важливо відчути, немов все дійсно відбувається саме так.
  • Як тільки ви звільнитеся від наведеного на вас негативу, спочатку треба покласти дзеркало відражаючою стороною вниз, а потім треба загасити свічку.

Якщо порча (псування) або пристріт були не сильними, цей ритуал допоможе позбутися від них. Якщо прокляття було наведено професіоналом, то зняти його буде значно складніше.

Прикмети про дзеркало

Цікаво буде дізнатися прикмети про церковні свічки, які пояснюють, чому вони тріщать, чому падають і до чого плачуть

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами