ГоловнаЕзотерика і магіяФеншуй: як з’ясувати енергетичні зони у квартирі

Кожна людина намагається облаштувати своє житло, щоб там було затишно і приємно перебувати. Феншуй допоможе з’ясувати, які зони у квартирі найбільш сприятливі до залучення позитивної енергії в тій чи іншій сфері. Квадрат Ло-шу або сітка Багуа допоможуть це зробити. Також, знання секторів, допоможе правильно розмістити талісмани і активізувати їх.

Що таке зони феншуй

Феншуй – це давня даоська практика символічного освоєння простору. Ця практика допомагає вибрати найкраще місце для будівництва будинку, розташуванню меблів і речей у квартирі. Однією із задач феншуй являється віднайти найоптимальнішні варіанти у просторі, щоб це приносило позитивну енергію як людині, так і житлу.

Згідно древнього вчення феншуй, простими словами, потрібно розуміти, що це схема, яка визначає напрямок і значення залученої енергії. Для простоти в цій справі, китайці придумали зручний спосіб визначення цих зон. Ця зручна річ, називається сітка Багуа або квадрат Ло-Шу. Він розділений на 8 частин – сектори, і дев’ята частина – центр. Кожен сектор відповідає за частини житла, в яких «живе» певна енергетична сила. Важливо правильно зрозуміти напрямки енергетичних потоків, щоб гармонія була присутня у квартирі.

Які зони розрізняють у квартирі за квадратом Ло-Шу

Щоб почати роботу енергетичних потоків і визначити феншуй зони у квартирі, треба бути обізнаним з ними:

 1. Північний квадрат – це сектор, який відповідає за кар’єру.
 2. Північний Захід житла – відповідає за те, хто буде допомагати у справах і стане покровителем.
 3. Північний схід – допомагає у вирішенні складних моментів. Відповідає за мудрість і допомагає у навчанні.
 4. Західна частина – це нащадки і творча діяльність.
 5. Південно-західна частина квартири – це сектор, який відповідає за любовну сферу. Пристрасть, відносини, шлюбний союз.
 6. Південна сторона – відповідає за популярність, славу і визнання у суспільстві.
 7. Південний схід контролює фінансову енергію.
 8. Східний сектор – дбає про сім’ю.
 9. Центр житла – це «командний» центр, який відповідає за здоров’я.

Феншуй: як з’ясувати зони у квартирі за квадратом Ло-Шу

 

Феншуй: як з’ясувати зони у квартирі за квадратом Ло-Шу

Квадрат Ло-Шу один з головних інструментів феншуй для оцінки енергетики будь-яких приміщень. Для його використання знадобиться:

 • компас;
 • план квартири;
 • папір;
 • кольорові олівці.

Для початку потрібно перенести план квартири на папір (можно через кальку), на якому безпосередньо будуть розкреслені «колірні» частини.

Дуже важливо, щоб всі сторони були правильно перенесені на малюнок. Адже в разі помилки, правильність розміщення певних талісманів для активізації не працюватиме.

Як з’ясувати зони, покрокова інструкція

 1. Спочатку беремо компас.
 2. Потрібно стати спиною до вхідних дверей квартири, і зробіть виміри компасом. (Підчас замірів  потрібно враховувати перешкоди від залізних конструкцій).
 3. Потім треба ступити крок вперед від дверей і зробити другий вимір, і якщо вони збігаються, то значить перешкод немає і ваше вимір виконано точно. Якщо ж результати не збігаються, спробуйте визначити джерело перешкод і виконати вимірювання на відстані від нього.
 4. Після того як ви виконали вимірювання компасом і точно визначили орієнтацію вашої квартири по сторонам світу, треба їх позначити на плані квартири.
 5. На зроблену раніше копію плану вашої квартири, нанесіть квадрат Ло-Шу, поєднавши його точно зі сторонами світла.

Тепер перед вами енергетична карта вашої квартири, за допомогою цієї карти ви можете впливати на різні аспекти вашого життя, нижче ми їх розглянемо все по порядку.

Ви не можете копіювати текст