Головна Господиня Які кімнатні рослини обрати для кухні

Які кімнатні рослини обрати для кухні

Затишок у приміщенні створюють різні дрібниці, елементи дизайну, милі серцю речі. І квіти у цьому відіграють велику роль. В сучасному світі кухня не тільки місце для приготування їжі, але й часто місце, де спілкується вся родина. Тому так важливо знати, які кімнатні рослини обрати для кухні, щоб вони не тільки очищали повітря , а й насичували її приємними ароматами та позитивними емоціями.

Які кімнатні рослини обрати для кухні і що треба врахувати

Які кімнатні рослини обрати для кухні
Квіти можуть стати елементом кухонного інтер’єру

Від того, яким буде енергетичне поле місця приготування їжі, залежить його смак і користь. Обираючи рослини для Вашої кухні, варто враховувати важливі параметри, щоб Вам було і зручно, і затишно

Розмір кімнатної рослини і її місце розташування

На маленьку кухню не бажано ставити великі вазони з кімнатними квітами, бо вони будуть Вам заважати готувати. Пересуваючись по кухні під час готування і при цьому чіплятися головою за кашпо, хай і з прекраснішими ампельними, навряд чи створить гарний настрій. Нерозумно ставити горщики з квітами біля шухлядок і дверцят, які часто відкриваються.

Місце розташування квітів по відношенню до нагрівальних приладів

Сучасна кухня наповнена нагрівальними приладами, і не враховувати їх вплив, небезпечно для живої зелені. Поверхня плити, духовка, хлібопічка, електрочайник, тостер, електрокавоварка всі ці прилади не найкращі сусіди для квітів. Жар, який від них виходить навіть короткочасно, здатний не тільки нашкодити, а й погубити рослину.

Контраст температури і вологи на кухні

Під час приготування, коли задіяно багато нагрівальних приладів, температура повітря і вологість в кухні може суттєво змінюватися. Адже після приготування, яке сприяло підвищенню температури, ми провітрюємо кухню, що різко знижує градуси. Такі перепади можуть зашкодити рослинам. Тому важливо врахувати і цей параметр.

Які кімнатні рослини обрати для кухні для створення затишного простору

Які кімнатні рослини обрати для кухні
Кімнатні рослини принесуть позитивну енергетику на кухні

Враховуючи важливі параметри щодо розташування вазонів, фахівці порадили віддати перевагу такім рослинам

Хлорофітуми

Які кімнатні рослини обрати для кухні
Хлорофітуми чудово очищують повітря

Ці кімнатні рослини чудово очищують повітря. Вони добре переносять температурні контрасти і зміну вологості. Хлорофітум невибагливий в догляді. Вони чудово виглядають як на підвіконні, так і на холодильнику, поличці, шафці на кухні.

Сциндапсус

Які кімнатні рослини обрати для кухні
Сциндапсус

Це невибаглива ампельна рослина. Сциндапсус чудово очищає повітря. Важливо для розміщення Сциндапсусу на кухні те, що він не боїться протягів і перепадів температур.

Сенсевіерія

Які кімнатні рослини обрати для кухні
Сенсевіерія

Красива і невибаглива рослина як до температурних, так і світлових перепадів. Сенсевіерія (Тещин язик) має різноманітне забарвлення і форму листя. Вона не тільки буде фільтрувати повітря, а ще й чудово може доповнити інтер’єр кухні.

Узумбарські фіалки

Які кімнатні рослини обрати для кухні
Фіалки

Ці фіалки давно зарекомендували себе як прекрасні мешканки кухонь. Вони надзвичайно красиво впишуться і прикрасять підвіконня кухні.

Традесканції

Які кімнатні рослини обрати для кухні
Традесканції

Широколисті і карликові, ці невибагливі рослини приживуться в будь-якому місці кухонного простору.

Пеларгонії

Які кімнатні рослини обрати для кухні
Пеларгонії

Ці квіти також невибагливі і довго квітують. Сучасні сорти і гібриди мають велике розмаїття забарвлення і форми листя. Навіть в не квітучому стані вона буде створювати гармонію і затишок.

Які кімнатні рослини обрати для кухні
Зелений город на кухонному підвіконні – смачно і затишно

Сучасні дизайнери інтер’єру радять звернути увагу на чудову прикрасу кухні – зелень. Вони не тільки радуватиме око, а ще й наповнить нашу тарілку смачними вітамінами. Базилік, петрушка, цибуля, часник, декоративний карликовий перець порадують як смак гурмана, так і погляд естета.

Існує багато квітів, які очищають повітря у приміщення і роблять нашу домівку затишною.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами