Новий 2024 рік за східним календарем: дата, яка тварина покровитель?

Дата, коли настає китайський Новий рік відрізняється від західного. Отже, коли ж дата, за якою настає 2024 рік за східним календарем та яка тварина покровитель прийдешнього року? Цікаві факти про рік Дракона

Новий 2024 рік за східним календарем: дата, яка тварина покровитель?

Прийдешній новий рік за східним календарем припадає на 10 лютого 2024 року й триватиме до 28 січня 2025 року.

2024 рік – це рік дерев’яного дракона

Роки Дракона за східним календарем припадають на 2024, 2012, 2000, 1988, 1976, 1964, 1952…

Дракон – п’ята з 12 тварин китайського зодіаку. Дракон символізує владу, шляхетність, честь, удачу та успіх у традиційній китайській культурі. Дракон — надприродна істота, яка не має аналогів за талантом та досконалістю.

Характеристика року Дракона

Кожен рік  Дракона пов’язаний з одним із п’яти елементів. Для кожного Дракону притаманні певні риси характеру, які й впливають на  характеристику року, яким опікується конкретний Дракон

Рік Дракона та його характеристики

  • Дерев’яний дракон (1964, 2024) Інтроверт, менш захоплений і позбавлений добрих стосунків.
  • Вогняний Дракон (1916, 1976) Розумний і спокійний, маневрений та гнучкий
  • Земляний Дракон (1928, 1988) Розумний, амбітний та працьовитий
  • Золотий Дракон (1940, 2000) Природний і прямолінійний талант і бажання бути поміченим
  • Водяний дракон (1952, 2012) Наполегливий, далекоглядний та енергійний

2024 рік Дерев’яного Дракона, який характер у тварини покровителя?

Серед тварин китайського зодіаку дракон — єдина уявна тварина. Китайський дракон — найенергійніший і наймогутніший звір у китайському зодіаку, хоча дракони мають сумно відому репутацію запальних і гострих на язик. У давнину люди думали, що Дракони найкраще підходять на роль лідерів світу з їх рисами характеру, такими як домінування та амбіції.

Дракон наділений вродженою сміливістю, завзятістю та інтелектом. Люди-Дракони сповнені ентузіазму та впевнені у собі. Вони не бояться труднощів і готові на ризик.

Однак Драконів іноді вважають агресивними, а злі Дракони не терплять критики. Вони не вважають себе дратівливими та зарозумілими. Замість того, щоб слідувати традиціям, вони прагнуть світлого майбутнього.

Цікаві факти, чому Дракон, рік якого припадає й 2024, посідає п’яте місце у китайському зодіаку?

Згідно з одним із багатьох міфів, Нефритовий імператор влаштував забіг і ухвалив, що порядок тварин у китайському зодіаку визначатиметься тим, хто перетнув фінішну межу першими 12 місцями. Здавалося б, здоровий глузд, що могутній Дракон заслуговує на перше місце, проте він цього не досяг. Він прийшов після Кролика, Тигра, Бика та Щура. Чому так сталося?

Коли Дракон був на шляху до фінішу, він побачив поселення, яке страждало від дуже серйозної посухи — у ньому не росли навіть рослини й врожай загинув і тому велика кількість людей голодувала. Отже, він полетів над хмарами і відкрив рота, щоб викликати дощ, і вирішив їхні труднощі.

Далі Дракон продовжив перегони, але через деякий час побачив інше село, якому загрожувала повінь. Він без вагань зупинився і відкрив рота, щоб увібрати воду. Завдяки його зусиллям, він пере направив воду в інше місце й завдяки цьому було врятовано багато людей.

Коли Дракон поспішав до кінця забігу, він побачив, що Кролика переслідує вовк. Щоб впоратися з вовком та врятувати Кролика, він пропустив Кролика вперед. Отже, щедро допомагаючи тим, кого зустрів на своєму шляху, як це завжди властиво його природі, Дракон вийшов у зодіакальне коло після Кролика.

Чи є 2024 рік Дракона щасливим роком?

На відміну від негативної енергії, пов’язаної із західними драконами, китайські дракони вважаються символами імператора та улюбленцями публіки.

Сповнений енергії, Дракон символізує силу та шляхетність у китайській культурі. Китайці вірять, що дракони можуть принести успіх. Отже, рік Дракона зазвичай вважається щасливим роком.

Східний гороскоп за роком народження (таблиця) і коротка характеристика тотемної тварини

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст