ГоловнаЕзотерика і магіяПравда про прокльони і про те, як захистити себе від них

Правда про прокльони і про те, як захистити себе від них

Навколо нас багато таємничого знання, яке інтригує своїми незрозумілими елементами навколишнього світу. Прокляття і негативний вплив на наше життя – це реальність, проте не всі в це вірять. Для тих, хто вірить в багатогранність нашого світу, в пригоді може стати правда про прокльони і про те, як захистити себе від них, ритуал, як вигнати негативну енергію з домівки.

Правда про прокльони і негативну енергію

Щоб зрозуміти, як прокльони впливають на наше життя, потрібно спочатку зрозуміти світову енергію. Це енергія, яка рухається серед нас, яка присутня в кожному живому створінні та неживому предметі як на цій планеті, так і в інших вимірах. Це те, що пов’язує нас один з одним і з Землею, де ми живемо. Крім того, це те, що утримує нас у собі.

Коли ця життєва енергія збалансована і працює позитивно в нашому житті, вона може дозволити нам по-справжньому досягти успіху. Однак у той же час, коли ця енергія розбалансована або спрямована в негативному напрямку, вона може завдати шкоди нашому життю.

Негатив може зруйнувати наші стосунки, зруйнувати нашу впевненість у собі чи навіть спричинити проблеми з фізичним здоров’ям.

Це безумовно не те, що ми повинні ігнорувати. Коли хтось проклинає вас, те, що вони насправді роблять, впливає на цю енергію.

Так само, як ви можете виганяти негатив або залучати позитив у своє життя, інші можуть використовувати цю енергію проти вас. Коли хтось звертає увагу на енергію у вашому житті, він може використовувати свій вплив, щоб збалансувати її тим чи іншим чином.

Духовні цілителі часто використовують цю силу, щоб принести щастя, рівновагу та гармонію у життя людей. Вони прагнуть вигнати негатив, вносячи свій позитивний вплив на енергетику життя.

Прийняття темряви та негативу відкриває двері поганій стороні цієї життєвої енергії. Якщо хтось спеціально спрямовує на вас негативну енергію, бажаючи вам зла, він може принести у ваше життя «невдачу». Це один з фактів – правда про прокльони.

Цей досвід часто здається вам непідвладним, але насправді це не так!

Якщо ви починаєте помічати ознаки негативної енергії у своєму житті, у тому числі – надмірну критику та скарги, почуття занепокоєння чи депресії чи труднощі у ваших відносинах, то настав час щось із цим робити. Ключ до звільнення вашого життя від прокляття полягає в тому, щоб вигнати негативну енергію зі свого життя.

Правда про прокльони і про те, як захистити себе від них

Езотерики рекомендують провести простий ритуал та зробити кілька дій, які допоможуть позбутися негативної енергії, яка залучена у ваше життя через прокльони

Спалить білу шавлію: ритуал

Гаряча біла шавлія здавна використовується для очищення простору від негативної енергії. Після того, як ви підпалите віничок з білої шавлії, треба пройти через все житло за годинниковою стрілкою, починаючи з вхідних дверей.

Треба, щоб дим від спалюваної білої шавлії пройшов по всьому приміщенню. Особливо треба звертати увагу на темні кути або приховані простори, такі як комори, підвали та гаражі – і добре «обкурити» їх шавлією.

Позитивне мислення – важлива умова, щоб позбутися негативу

Хоча початкова негативна енергія могла бути привнесена в життя людини із зовні, її негативне мислення може погіршити проблему.

Дуже важливо

Треба позбутися негативних думок, натомість зосередившись на силі позитивної мови. Напишіть позитивні твердження, що описують напрям, у якому ви хочете, щоб ваше життя розвивалося, і вимовляйте їх перед дзеркалом щоранку.

Рекомендації, які допоможуть вам змінити песимістичні думки на позитивне мислення

Карта бажань

Афірмації

Порядок в домі

Деякі люди навіть фізично можуть гірше почуватися, якщо в домівці не прибрано. І це не просто так. Важливий елемент, який дозволяє «вигнати» негатив – порядок в домі.

Якщо вдома безлад, це може зупинити потік позитивної енергії у вашому просторі. Неприбрана домівка залучає негативну енергію, спрямовану на вас, і закриває шлях для проникнення нової позитивної енергії.

Також, крім прибирання, важливо не захламляти житло – викидайте все, чим не користуєтеся. Особливо – поламані та розбиті речі.

Народні прикмети, якщо тріснуло скло

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст