Народні прикмети, якщо тріснуло скло

Знання, як тлумачити народні прикмети, якщо тріснуло скло в домівці, допоможуть зрозуміти сигнали Всесвіту. Народна мудрість, яка вилилася у прикмети, складалася віками і багато з цього давнього знання можуть стати в пригоді і у наш технологічний час. варто зважено підходити до отриманої інформації. Так можна убезпечити і себе, і своїх рідних від негараздів.

Трактування прикмет, якщо тріснуло скло без видимих причин

Інколи буває, що ніби нічого не сталося, а шибка тріснула. Інколи вважається що тріщина у склі з’являється, коли в будівлі надто багато негативної енергії. Якщо тріснуло скло, важливо якомога швидше замінити його, а також пошукати причину неприємностей. Це може бути як псування або пристріт, так і підклад, залишений недоброзичливцями.

Що означає, якщо скло тріснуло, тому що у шибку врізався птах або від пориву вітру

Якщо скло тріснуло, коли в нього врізалася птах, народні прикмети говорять, що неприємні звістки  оминуть вас за умови, якщо птах залишився неушкодженим. Якщо ж птах, який врізався у скло шибки загинув або поранений, то сім’ї загрожують дрібні неприємності.

У випадку, якщо віконна шибка тріснула від пориву вітру, то це знак пророкує, що дуже скоро з’являться якісь неприємні новини, пов’язані з одним із членів сім’ї.

На що вказують народні прикмети, якщо скло тріснуло від удару дитини чи за вини гостя або через сильно зачинене вікно

Якщо скло тріснуло від удару дитини, то неприємності трапляться лише в тому випадку, якщо залишити дефект скла без уваги і заміни. Інакше матері дитини загрожують хвороби і неприємності зі здоров’ям.

Скло тріснуло від занадто сильного удару при закритті вікна – тому, хто став винуватцем тріщини, варто остерігатися заздрісників і недоброзичливців.

Інколи буває, що прийшли гості і випадково за їх вини тріснуло скло, це означає що скоро в цій домівці може з’явитися погана людина, яку краще не пускати навіть на поріг.

Фахівці говорять, що тріснуте скло не завжди свідчить про неприємності. Адже періодично вони можуть тріскатися, бо вже прийшов час або була порушена технологія встановлення вікна. Тому варто перевіряти свої вікна і міняти скло шибок у разі необхідності.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст