ГоловнаЕзотерика і магіяОбряди і ритуали для позбавлення від проблем

Обряди і ритуали для позбавлення від проблем

Весна – це період оновлення всього на світі. Езотерики вважають, що напередодні весни варто провести ритуали на очищення оселі від негативної енергетики там для привернення достатку і благополуччя у Вашу домівку.

Обряди і ритуали для позбавлення від проблем: ладан допоможе позбутися невдач

Для проведення ритуалу необхідно взяти церковну свічку та ладан. Ладан також бажано купити у церкві, тоді його очищуюча сила буде більша.

Проведення ритуалу

Ладан потрібно налити у ємність. Беремо свічку, запалюємо її і обережно ставимо у ємність з ладаном. Подивіться на вогник свічки і уявіть, що вона спалює усі ваші проблеми і негаразди. Подумайте про те, що найбільше на вас турбує, зафіксуйте думку і промовляйте: «Ладан – ти сила Землі і небес, вогонь – ти палаючий і животворящий! Вклоняюся перед вашою міццю і прошу захистити мене і моїх близьких від бід і нещасть. Притягну до мого життя радість і успіх навіки ».

Ритуал потрібно проводити за захід сонця, щоб з новим світанком Ваше життя оновилося.

Обряди і ритуали для позбавлення від проблем: очищення за допомогою солі

Цей обряд рекомендовано проводити у перший весняний день. Для його проведення, Вам потрібно взяти 2 пачки харчової кам’яної солі, маленькі торбинки.

Проведення ритуалу

Потрібно взяти 1 пачку солі, висипати на пательню і нагріти. В цей час проговорюйте слова: «Негатив весь спалюю, сіль його забирає. Як сіль розжариться, так життя моє оновиться ». Гріти сіль потрібно до того моменту, поки вона не почне потріскувати. Потім Вам потрібно взяти у праву руку пательню і проносити її по всій квартирі, не оминаючи жодного куточка. І весь час повторюйте заговір, що Ви казали при нагріванні солі. Після ритуалу очищення використану сіль потрібно віднести подалі від житла і висипати на смітник.

Другу пачку солі висипаємо на пательню, гріємо, а потім чекаємо поки вона охолоне. Коли сіль охолола, розкладіть її у підготовлені торбинки. Ці торбинки потрібно розкласти по всім куткам квартири, а по одному мішечку – у головах спального місця. Через три дні торбинки потрібно зібрати і винести на смітник подалі від Вашого житла.

Езотерики вважають, що ці ритуали, якщо правильно проведені, позбавлять домівку від негативу і притягнуть енергетику оновлення.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст