Афірмації та їх дія, приклади текстів афірмацій

В психології та в езотериці фахівці досить часто рекомендують використовувати афірмації у різних життєвих обставинах. Афірмації та їх дія, приклади текстів афірмацій допоможуть Вам мати душевну гармонію та досягати успіху в обраних сферах життя. Ці прості слововправи допоможуть Вам бути щасливими і сильними.

Афірмації та їх дія, як вони спрацьовують

Вважається, що якщо повторювати одну і ту ж саму репліку з позитивним текстом, то вона буде визначати ставлення людини до своєї особистості, до свого внутрішнього “Я” та навколишнього світу. Тому, в подальшому, ці слова для людини стають істиною, вона починає в неї вірити і поступово втілювати у життя.

Афірмації, які повторюються щодня – це позитивні твердження, які допоможуть досягти тих благ, в яких Ви відчуваєте потребу.

Якщо ця дія спрямована, наприклад, на те, щоб схуднути, то Ваша свідомість звузиться. Заходячи в продуктовий супермаркет, Ви будете бачити тільки здорове харчування, будете звертати увагу на реклами нових спортзалів біля вашого будинку.

Афірмації та їх дія, як правильно створювати тексти афірмацій

Для того, щоб афірмації діяли, їх потрібно створювати, враховуючі нескладні правила:

  1. Складати твердження потрібно виключно таке, що стосується саме Вас. Не родичів, не сусідів, не всього світу – тільки Вас.
  2. Потрібно продумати саме чого Ви хочете – отримати якусь якість чи благо. Чим точніше буде запит, тим краще буде діяти афірмація.
  3. Фахівці попереджають, що надважливим правилом при складанні тексту афірмації являється заборона на використання заперечення, часточки «не». Наприклад, замість «Я не хочу більше хворіти на грип», варто використати «Я здорова. Я повна життєвих сил».
  4. Твердження афірмації повинні бути у теперішньому часі, а не в майбутньому.
  5. Записуйте фразу на папері, відчуйте, ніби це вже сталося з Вами.
  6. Додавайте емоційно забарвлені слова для того, щоб посилити афірмації. Наш мозок любить такі формулювання і приймає більш охоче і близько. Наприклад: «Я дуже задоволена …» Не використовуйте «хочу», «потрібно». Тому що це тільки зациклить Вас на Ваших потребах, це не вихід із ситуації.

Твердження афірмації повинно бути коротким, простим і бадьорим! Не потрібно писати великий текст, адже Вам треба його повторювати кожен день. Важливо написати саме таку фразу, в яку Ви готові повірити.

Афірмації та їх дія, приклади текстів афірмацій для грошей

Я сповнена ідей, щоб робити гроші.

Я – магніт для грошей.

Несподівані доходи мене радують та надихають.

Гроші легко до мене течуть і наповнюють мій гаманець.

Афірмації та їх дія, приклади текстів афірмацій на кохання

Я щиро вірю, що зустріну свою споріднену душу.

Я відчуваю, що любимо.

Я з радістю строю щасливі відносини.

Я гідний любові.

Наша пристрасть вічна.

Афірмації та їх дія, приклади текстів афірмацій на успіх, удачу і процвітання

Я гідна благополуччя.

Я відкрита для процвітання.

Свою удачу створюю сама.

Удача зі мною завжди.

Приклади текстів афірмацій для жінок на кожен день

Я пишаюся своїм тілом.

Я відчуваю свої жіночність та сексуальність.

Я сильна.

Я відчуваю себе сяючою.

Я прекрасна, любляча жінка

Як використовувати афірмації

Установки афірмацій можна як промовляти про себе, так і голосно промовляти вголос. Також можна створити аудіозапис (типу – аутотренінг) і прослуховувати через навушники або динамік. Робити це потрібно щодня до 10-15 хвилин, розбивши час по кілька хвилин на добу.

Фахівці попереджають, що не варто чекати грандіозних результатів на наступний день. Для втілення в життя і початок дії текстів афірмацій знадобиться якийсь час. Позитивні установки замінять Ваше негативне мислення і стереотипи. Але Ви відразу помітите, коли афірмації почнуть працювати – як почне змінюватися Ваше життя.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст