ГоловнаАрхів АстрологіяСимвол 2022 року, східний гороскоп для кожного знаку зодіаку за роком народження

Символ 2022 року, східний гороскоп для кожного знаку зодіаку за роком народження

На зміну року Білого Металевого Бика приходить новий символ 2022 року – водяний Тигр і східний гороскоп 2022 описує тенденції подій для кожного знаку зодіаку за роком народження. І хоча ми зустрічаєм Новий Рік 2022 за правилами нової тотемної тварини, слід пам’ятати, що справжня дата китайського Нового Року відрізняється.

Коли настає Китайський Новий Рік 2022? гороскоп по знаку зодіакуСимвол 2022 року водяний Тигр вводить свої правила. Коли настає Китайський Новий Рік 2022?

Китайський календар веде відлік по місячним фазам і тому він відрізняється від звичного нам західного календаря. Прийдешній 2022 рік, символом якого є тотемна тварина водяний Тигр, настає 1 лютого 2022 року. Правління водяного Тигра буде тривати з 1 лютого 2022 року по 23 січня 2023 року.

Новий символ 2022 року – тотемна тварина водяний Тигр, гороскоп по знаку зодіакуНовий символ 2022 року – тотемна тварина водяний Тигр: що очікувати від нового покровителя?

Символ року водяний Тигр – це сильний хижак, який досягає своєї мети не тільки спритністю та блискавичним прийняттям рішень, а й хитрістю. Також, йому притаманне терпіння та вміння чекати на найбільш вдалий момент для дій. А це ще звір, здатний на ризикований вчинок, якщо це виправдано ситуацією.

Водяний Тигр рідко відмовляється від того, що він раніше заплановав. В той же час завжди готовий до імпровізації. Завдяки буквально надприродній інтуїції йому вдається заздалегідь передбачити результат практично будь-якої справи, тому хижак практично не помиляється. Авантюризм і постійна готовність до сміливих дій вводять в оману конкурентів, вселяють страх і дають хижакові шанс вийти переможцем зі спірної ситуації. Стихія води надає йому м’якість – але за цим криється винахідливість і вміння лавірувати серед гострих проблем.

Що в новому 2022 році водяного ТиграЩо в новому 2022 році вимагатиме від людей тотемна тварина водяний Тигр

Символ року, водяний Тигр, вимагатиме від людей тих же якостей, які притаманні йому, якщо вони хочуть досягти успіху в період його панування. Він не зазнає зволікання та відсутності реакції: лише своєчасні дії можуть дати відчутні результати. Також смугастий хижак не зрадіє легковажним рішенням – він поважає тонкий тваринний інстинкт, що дозволяє прогнозувати як небезпеку, що насувається, так і близькість бажаного результату (здобичі).

В східному гороскопі існує коло з 12 тварин, які являється символом року. Як і представників західної астрологічної школи, представленої 12 знаками зодіаку. Східний гороскоп робить свої поради для зодіакальних знаків за роками їх народження.

Знаки зодіаку по роках східного гороскопу

Східний гороскоп: яка тварина за роком народження (таблиця) і її характеристика

Дана таблиця допоможе з’ясувати, в рік якої тотемної тварини ви народилися. А це, у свою чергу, дозволить ознайомитися з астропрогнозом подій на прийдешній рік водяного Тигра. Адже у символу року своє ставлення до кожної тварина з 12 тотемів.

Східний гороскоп 2022 дна рік водяного ТиграСхідний гороскоп 2022 для кожного знаку зодіаку за роком народження

Отже, як залучити удачу представникам кожного знаку зодіаку і що робити, щоб рік Водяного Тигра пройшов успішно. Щоб дізнатися, потрібно натиснути на відповідне посилання – назву знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст