ГоловнаАрхів АстрологіяСхідний гороскоп 2022 Терези за роком народження тотемної тварини покровителя

Східний гороскоп 2022 Терези за роком народження тотемної тварини покровителя

Китайський відлік часу і, відповідно, новий рік дещо відрізняються від західного літочислення. Також, китайська (східна) школа астрології має відмінності від західної, проте в них є спільне – 12 знаків зодіаку в західній школі і 12 тотемних тварин – в східній астрології. Східний гороскоп 2022 Терези за роком народження тотемної тварини покровителя, яка опікується знаком зодіаку Терезів і вказує на головні події року. Для багатьох Терезів, різного року народження, потрібно бути пильними і не розповідати про свої справи направо і наліво.

Східний гороскоп 2022 Терези за роком народження тотемної тварини – Щур

На рік водяного Тигра східний гороскоп обіцяє Терезам, народженим в рік Щура нелегкий період, коли доведеться чітко планувати свій час та розподіляти енергію і сили. Займаючись роботою, не забувайте про особисте життя та домашні справи. Не виключено відкриття свого бізнесу, або ж сімейні Терези Щур отримають звістку про народження малюка. Якщо або коли будуть виникати проблеми, намагайтеся вирішувати їх без зволікання.

Терези: східний гороскоп 2022 для Терезів, народжених в рік Бика

Терези-Бики мають гарні перспективи в 2022 році. Ці люди займуться абсолютно новими справами.  І це чудово, адже у Терезів, народжених в рік Бика, з’явиться шанс розвинути свої таланти. У вас з’явиться цікаве хобі, оригінальні задуми та впевненість у собі. Можливо, що у 2022 році зав’яжеться дружба чи роман. Найчастіше бувайте в суспільстві, зміцнюйте свій авторитет у колективі.

Східний гороскоп 2022 дає пораду Терезам, народженим в рік Тигра

Китайський гороскоп на 2022 рік радить знаку зодіаку Терези року Тигра старанно працювати, щоб досягти всього бажаного. На вас розраховують не лише близькі люди, а й ділові партнери. Якщо знайдете порозуміння з тими, від кого залежить ваша кар’єра, то до грудня рік проходитиме успішно. Терезам року Тигра доведеться самостійно займатися проектами.

Терези: східний гороскоп 2022 народжених в рік Кролика (Кота)

Люди Терези, які народилися в рік Кота (Кролика), в 2022 році повинні звернути увагу на проекти та справи, які були несправедливо відкладені. Небесні світила вважають, що їх час настав – потрібно братися за реалізацію і відточувати майстерність. Підтримка друзів та колег виявиться неоціненною. Терези-Кролик (Кіт) повинні щиро прагнути співпраці з однодумцями.

Східний гороскоп 2022 Терези за роком народження тотемної тварини – Дракон

Для людей Терезів року народження Дракон, східний гороскоп на 2022 рік радить розібратися в собі. Це допоможе зрозуміти деякі сенси, щоб створювати нові ідеї. Сміливість потрібно й в робочих питаннях, для розвитку своєї професійності. Багато питань Терезам-Драконам будуть здаватися надто заплутаними. Терези Дракон будуть змушені розкривати секрети, всупереч внутрішнім бажанням.

Терези: східний гороскоп 2022 для Терезів, народжених в рік Змії

Східний гороскоп на 2022 для Терезів, народжених в рік Змії, застерігає: якщо ви будете вести себе легковажно і непланомірно, то результат будь-яких починань виявиться провальним. Для цих людей важливо нарощувати свої інтелектуальні здібності, збирати інформацію та виконувати обіцянки. Терези, народжені в рік Змії, повинні довіряйте лише тим, з ким давно  знайомі. У 2022 році ставте перед собою лише реалістичні цілі і задачі.

Східний гороскоп 2022 знаку зодіаку Терези, народженим в рік Коня

Терези за роком народження тотемної тварини – Кінь, повинні подбати про побудову міцної бази, як у професійній, так і особистій сфері. Вам доведеться багато їздити в рік водяного Тигра, домовлятися та метушитися. Східний гороскоп на 2022 рік радить Терезам більше уваги приділяти близьким родичам. Контролюйте матеріальну ситуацію, щоб не залишитись без грошей.

Терези: східний гороскоп 2022 Терезам, народженим в рік Кози (Вівці, Барана)

Східний гороскоп 2022 передбачає, що Терези, народжені в рік Кози (Вівці, Барана), повинні розвивати свою духовність. Також вам належить займатися творчими проектами. Більше читайте, подорожуйте і не обмежуйте себе в можливостях збагнути щось нове та незвідане. Відпустку 2022 року проведіть з користю для здоров’я. У сімейних людей Терезів, народжених в рік Кози (Вівці, Барана), відбудуться зміни у житті, можливе народження дитини.

Східний гороскоп 2022 Терези за роком народження тотемної тварини – Мавпа

Терезам, за роком народження тотемної тварини – Мавпа, доведеться більше уваги приділяти роботі. Навантаження буде велике, тому ви повинні правильно розподіліть сили та час. Східний гороскоп на 2022 рік підказує Терезам: не бажано ділитися з усіма своїми планами та інформацією про особисті справи. Навіть перед колегами та близькими друзями. Бережіть здоров’я, зміцнюйте імунітет.

Терези: східний гороскоп 2022 для Терезів, народжених в рік Півня

Для Терезів, народжених в рік Півня, у 2022 році необхідно докласти максимум зусиль, щоб мрії перетворилися на дійсність. Не можна ж думати тільки про роботу та сімейні справи. Ви самі собі “золота рибка”, тому здійснюйте задумане. Тільки Терези Півень повинні трохи зменшити свої забаганки і не загадуйте занадто багато. Ви повинні діяти за планом і відправляйте посил у Всесвіт.

Східний гороскоп 2022 Терезам, народженим в рік Собаки

Терези за роком народження тотемної тварини – Собаки, мають пораду східного гороскопу на 202 рік: ви можете відкрити свій бізнес. Адже багато представників цього знаку зодіаку давно про це мріяли, тому не втрачайте шансу досягти успіху на комерційній ниві. Ви можете сміливо набиратие команду, інвестувати гроші, брати в оренду офіс і починати працювати на себе! А напрям діяльності Терези Собака повинні вибрати самі.

Терези: східний гороскоп 2022 для Терезів, народжених в рік Кабана (Свині)

2022 рік для Терезів-Свиней (Кабанов) виявиться дуже насиченим і навіть неоднозначним. Для них є можливість вирушити за кордон, щоб навчатися або зав’язати ділове співробітництво. Але, Терези, народжені в рік Кабана (Свині), захочуть залишитися вдома, це теж непогано. Можливості просуватися вперед все одно гарантуються.

Коли настає 2022 рік за китайським календарем і яка тотемна тварина опікується цим роком?

Східний (Китайський) гороскоп 2022 для кожного знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст