ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп 2022 Телець за роком народження по східному гороскопу

Гороскоп 2022 Телець за роком народження по східному гороскопу

Східний гороскоп базує свої передбачення для людей за роком їх народження по 12 річному циклу – по кількості тварин покровителів року. Гороскоп на 2022 рік – рік водяного тигра дає передбачення для знаку зодіаку Телець за роком народження за покровителями: Щур, Бик, Тигр, Кролик (Кіт), Дракон, Змія, Кінь, Коза (Баран), Мавпа, Півень, Собака та Свиня (Кабан)

Східний гороскоп 2022 Тельця, який народвися в рік Щура

Астропрогноз знаку зодіакуТельця, який народвися в рік Щура

Представники цього знаку зодіаку будуть успішними в рік водяного тигра, але для досягнення цілей їм доведеться попрацювати. У роботі зміни будуть масштабні. Телець, зайнятий веденням самостійного бізнесу, може раптово обзавестися діловим партнером або розірвати стосунки з існуючим. Висока ймовірність зміни роботи.

Гороскоп 2022 Телець за роком народження Бик по східному гороскопу

Гороскоп 2022 Телець за роком народження

Прийдешній рік у Тельця-Бика буде присвячений коханню. Довгий час люди цього знаку зодіаку, народжені під покровительством Бика, відчували незадоволеність ситуацією, що склалася. Партнер з яким Телець Бик перебуває у стосунках, може не задовольняти його якимись рисами характеру і через це для Тельця 2022 рік може стати переломним в особистому житті. Хтось з Тельці вирішить сам змінитися, а хтось зириться з характером другої половинки. Порада східного гороскопу для Тельця на 2022 рік: найкращий вихід – це пошук компромісу.

Східний гороскоп 2022 Телець, який народився в рік Тигра

Східний гороскоп 2022 Телець, який народився в рік Тигра

В рік водяного Тигра Телець, який народився в роки цієї тотемної тварини, будуть перебувати в центрі уваги. Більшість його колег оцінять внесок у спільну справу. Керівництво також зрозуміє який надійний виконавець перед ними. Але навіть за відсутності послідовників і підтримки, Телець – Тигр впевнено йтиме вперед. Особисте життя складатиметься не менш успішно.

Гороскоп 2022 Телець за роком Кролика (Кота) народження по східному гороскопу

Знак зодіаку Телець за роком Кролика (Кота) народження по східному гороскопу

У людей цього знаку зодіаку і років народження, суспільне життя буде вирувати. Цей період підходить для підвищення кваліфікації, самоосвіти, навіть якщо вона не стосується професійного зростання. Вітаються будь-які дії, спрямовані на духовний та інтелектуальний розвиток. Вдалими будуть реалізація товарів.

Східний гороскоп Тельця 2022, який народився в рік Дракон

Знак зодіаку Телець за роком Кролика (Кота) народження по східному гороскопу

Телець, народжений в рік Дракона, досить довго чекав успіху. Східний гороскоп вважає, що в рік водяного Тигра цьому Тельцю посміхнеться успіх. Він може розраховувати як на вищу посаду, так і на суттєве зміцнення матеріального становища – гороскоп за роком народження обіцяє йому прибуток.

Східний гороскоп Тельця 2022, який народився в рік Змії

Рік зміїї китайський гороскоп

Позитивний прогноз очікує на Тельця року Змії: не бійтеся йти вперед, зірки підтримають! Люди цього знаку і року народження зможуть досягти чого багато. Проте фінансова сфера потребує вашої підвищеної уваги. Східний гороскоп 2022 рекомендує відмовитися від сумнівних інвестицій чи порожніх витрат. Вони можуть підірвати матеріальне становище.

Гороскоп 2022 Телець за роком народження Коня по східному гороскопу

Астропрогшноз 2022 Телець за роком народження Коня по східному гороскопу

У Тельця, народженого в рік Коня, особливо успішно буде складатися особисте життя. Проте за умови серйозної роботи у відносинах. Телець має або навчитися знаходити компроміс, або розривати такі стосунки, не жертвуючи своїми інтересами на користь інших. Не варто нав’язувати партнерові свою думку. Тоді підтримка тотемної тварини буду з вами.

Гороскоп 2022 Телець за роком народження Коза (Вівця, Баран) по східному гороскопу

Астропрогноз 2022 знаку зодіаку Телець за роком народження Коза (Вівця, Баран) по східному гороскопу

Для цих людей період підходить для зміни пріоритетів. Гороскоп 2022 року підштовхує до самоаналізу. Ви можете раптово усвідомити, що цілі вже не здаються суттєвими і потрібно змінити напрямок руху. Успіх буде, потрібно лише запастись терпінням.

Східний гороскоп 2022 Тельця, народжений в рік Мавпи

Астропрогноз 2022 Тельців, народжених в рік Мавпи

Тельця, народженого в період Мавпи, чекають серйозні зміни в любовному житті. Ці люди повністю компенсують матеріальні труднощі, що з великою ймовірністю виникнуть у 2022 році. Східний гороскоп каже, що їх можна уникнути, якщо ретельно планувати бюджет і уважніше ставитися до витрат.

Гороскоп 2022 Телець за роком народження Півень по східному гороскопу

Астропрогноз Тельців за роком народження Півень по східному гороскопу

Східний гороскоп на 2022 рік Тельцеві рекомендує активно діяти. Астрологи наполегливо рекомендують вийти із зони комфорту! Телець, у кого тотемна тварина покровитель Півень занадто довго чекав змін і тепер у нього є шанс досягти успіху.

Перед ним відкриваються нові пропозиції, що іноді навіть здаються неординарними. Не відмовляйтеся, йдіть уперед, сюрпризи будуть лише приємними. Слідом за змінами в діловому житті настануть зміни і в особистому.

Східний гороскоп Тельця 2022, який народився в рік Собаки

Астропрогноз для Тельців 2022 за роком народження

Людям знаку зодіаку Телець, які народилися в рік Собаки, цієї зими краще вирішувати робочі питання. Висока ймовірність кар’єрного зростання чи кардинальної зміни діяльності. Гороскоп обіцяє, що зміни будуть успішними. Представники знаку ініціативні та мудрі, трохи більше старанності – і вони досягнуть будь-яких цілей.

Гороскоп Тельця 2022, який народився в рік Кабана (Свині)

Телець за роком народження Півень по східному гороскопу

Прийдешній рік водяного Тигра для Тельця – Кабана пройде під знаком романтики. Астрологічний прогноз обіцяє цим людям безліч нових зустрічей та знайомств. Однак сімейним представникам цього знаку зодіаку потрібно бути обережнішим, оскільки навіть легкий флірт може завдати удару по відносинах, що вже склалися. У діловій сфері кар’єрне зростання очікується ближче до кінця року.

Коли настає 2022 рік за китайським календарем і яка тотемна тварина опікується цим роком?

Східний (Китайський) гороскоп 2022 для кожного знаку зодіаку

Овен

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст