ГоловнаАрхів АстрологіяСхідний гороскоп 2022 Стрільця за роком народження

Східний гороскоп 2022 Стрільця за роком народження вказує на основні тенденції в різних сферах життя цього знаку зодіаку. Східна астрологічна школа базується на 12 тваринах, які підтримують своїх підопічних, народжених у відповідні роки. У багатьох Стрільців передбачаються зміни в особистому житті

Стрілець: китайський гороскоп 2022 для Стрільця, народженого в рік Щура

За східним гороскопом 2022 рік обіцяє для Стрільця, народженого в рік Щура, досить складний період. Але слід пам’ятати, що, якщо на роботі за вашу старанність та креативні пропозиції виплачуватимуть гроші, то від рідних таких привілеїв не чекайте. Стрілець – Щур повинен допомагати рідним і близьким безкоштовно, від чистого серця. Астропрогноз передбачає, що у Стрільця, народженого в рік Щура, в 2022 році будуть великі покупки.

Східний гороскоп 2022 Стрільця за роком народження Бика

Стрільцю-Бику у 2022 році ніщо не завадить стати успішним та щасливим. Для вас в рік водяного Тигра усюди буде панувати гармонія та взаєморозуміння, повага та фінансові винагороди. Астрологи радять не розгубити свій природний оптимізм, за потреби йдіть на поступки друзям. Керівництво оцінить Стрільця-Бика за наполегливу працю, тому готуйтеся до високооплачуваної

Стрілець: східний гороскоп 2022 для Стрільця, народженого в рік Тигра

Людям знаку зодіаку Стрілець, які народилися в рік Тигра, потрібно ретельно обмірковувати кожен крок та слово. Якщо ви не хочете великих проблемам, то не будьте легковажними. Східний гороскоп на 2022 рік, радить Стрільцю, народженому в рік Тигра, зміцнювати відносини з чоловіком. Молодим Стрільцям-Тиграм настав час шукати нову роботу. Стрільця-Тигра середнього віку чекають яскраві зміни в особистому житті.

Східний гороскоп 2022 Стрільця за роком народження Кролика (Кота)

Небесні світила зроблять прийдешній 2022 рік незвичайним для Стрільця, народженого в рік Кролика (Кота). Ви станете ініціатором та організатором великих міроприємств. Хтось з цих людей внесе пожертву до дитячого будинку, хтось подбає про притулок для тварин. Комусь із Стрільців року Кота (Кролика) відкриє свій бізнес та побудує в селищі нову школу. У 2022 році у будь-яких добрих починаннях людей цього знаку зодіаку року Кота (Кролика) очікує успіх.

Стрілець: китайський гороскоп 2022 для Стрільця, народженого в рік Дракона

Східний гороскоп на 2022 рік рекомендує Стрільцю, народженому в рік Дракона, грамотно розпоряджатися своїми знаннями та досвідом. Не ігноруйте нову інформацію, збирайте сили для перспективних проектів. Тим, хто шукає роботу, посміхнеться успіх. Самотній Стрілець-Дракон зустріне свою “другу половинку”. Головне, не ризикуйте і поводьтеся, як розсудлива людина.

Східний гороскоп 2022 Стрільця за роком народження Змії

У 2022 році Стрільцю за роком народження Змії доведеться багато часу і уваги приділяти близьким родичам. Мова йде не лише про близьке коло, а й про кузин, троюрідних братів і сестер, тіток і дядьків. Не можна забувати і про друзів. Стрілець Змія повинен частіше зустрічатися з приємними людьми і бувати на вечірках. Ймовірно, хтось із Стрільців року Змії відвідає давно забуте сильне почуття.

Стрілець: східний гороскоп 2022 для Стрільця, народженого в рік Коня

Якщо Стрілець-Кінь буде впевненим в собі і безстрашним, то досягне будь-яких цілей у професійній сфері. Доля підкине випробування, але ви їх подолаєте, якщо не втратите впевненість у собі. Східний гороскоп на 2022 рік прогнозує Стрільцю, народженому в рік Коня, перешкоди в особистому житті. Вам доведеться сильно постаратися, щоб завоювати серце людини, яка сподобалася.

Східний гороскоп 2022 Стрільця за роком народження Кози (Вівці, Барана)

Прийдешній рік для Стрільця за роком народження Кози (Вівці, Барана) пройде під символом цифри 5, воно буде певним знаком у долі. Можливо, що ви закохаєтеся у травні – п’ятий місяць року. Або ж поїдете у відрядження 5 числа. Загалом для Стрільця-Кози 2022 рік буде досить вдалим, коли самореалізація можлива в різних сферах життя. Проте не можна забувати про старанність та минулі навички.

Стрілець: східний гороскоп 2022 для Стрільця, народженого в рік Мавпи

В прийдешній рік водяного Тигра Стрілець, народжений в рік Мавпи, буде шукати однодумців. Якщо люди цього знаку зодіаку мають досвід і в цьому плані є певні напрацювання, то ви можете зібрати надійну команду. На вас чекають гарні перспективи – як на роботі, так і в коханні. Східний гороскоп на 2022 рік не рекомендує Стрільцю спокушати долю. Дійте продумано, чесно та за обставинами.

Східний гороскоп 2022 Стрільця за роком народження Півня

У 2022 році Стрільцю, народженому в рік Півня, посміхнеться удача в діловій сфері і в бізнесі. І це цілком заслужено. Вашу роботу оцінять колеги, керівництво та друзі, що дуже важливо для вашої тотемної тварини – Півня. Астрологи радять Стрільцю-Півню стати гостиннішим, запрошувати на святкування друзів, рідних і колег. Повірте – конкуренція вам не загрожує, тож сміливо впроваджуйте нові ідеї на роботі і в бізнесі.

Стрілець: східний гороскоп 2022 для Стрільця, народженого в рік Собаки

Стрільцям, які з’явилися на світ в рік Собаки, доведеться займатися складними завданнями, щось влаштовувати, кудись їздити та зміцнювати зв’язки. Ні від чого не зрікайтеся, результат буде добрий у всіх сферах. Східний гороскоп на 2022 рік для Стрільця, народженого в рік Собаки,  радить правильно розставити пріоритети. Будьте уважні до дрібниць, нічого не впускайте з поля зору.

Східний гороскоп 2022 Стрільця за роком народження Кабан (Свиня)

Прийдешній рік Водяного Тигра змусить Стрільця, який народився в рік Кабана (Свині), розпрощатися зі своєю інфантильністю та лінню – раз і назавжди. У 2022 році потрібно стати максимально товариським та активним. Іншого шляху розвитку подій та досягнення успіху – немає. При цьому східний гороскоп не забороняє Стрільцю-Кабану повністю уникати ризиків і авантюрності, якщо це буде в розумних кількостях.

Коли настає 2022 рік за китайським календарем і яка тотемна тварина опікується цим роком?

Східний (Китайський) гороскоп 2022 для кожного знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст