ГоловнаАрхів АстрологіяСхідний гороскоп 2022 Скорпіона за роком народження

Східний гороскоп 2022 Скорпіона за роком народження розповідає про основні тенденції року в залежності від вашої тварини покровителя: Щур, Бик, Тигр, Кролик, Дракон, Змія, Кінь, Коза, Мавпа, Півень, Собака та Свиня. Даний гороскоп підкаже, на що знаку зодіаку Скорпіон слід звернути увагу в рік водяного Тигра. Для багатьох представників Скорпіона різного року народження, прийдешній рік водяного Тигра радить бути впевненішими в собі

китайський гороскоп 2022 Скорпіона за роком народження тварини покровителя: ЩурСхідний гороскоп 2022 Скорпіона за роком народження тварини покровителя: Щур

У Скорпіона, народженого в рік Щура, є можливість досягти успіху в роботі. У прийдешньому 2022 році ваші мрії можуть стати реальністю. Однак цей гороскоп 2022 року попереджає Скорпіона , що керівна посада одночасно передбачає велику відповідальність. Тому підвищення на посаді підходить лише тим Скорпіонам-Щурам, хто готовий взяти на себе таку відповідальність. Влітку на цей знак зодіаку чекають приємні новини на сімейному фронті.

Бик тварина східного гороскопуСкорпіон: східний гороскоп 2022, народжений в рік Бика

Прийдешній рік водяного Тигра для Скорпіона, народженого в рік Бика, очікується перспективним щодо розширення зв’язків. Бик відпустить людей, які не грають у вашому житті важливої ролі. І зробить це із задоволенням. В особистій сфері у вас все буде спокійно. Гармонія у відносинах сприятливо вплине на всі життєві сфери Скорпіона-Бика. Східний гороскоп на 2022 рік обіцяє Скорпіону успіх, потрібно лише вірити у свої сили.

китайський гороскоп 2022 Скорпіона за роком народження тварини покровителя ТиграСхідний гороскоп 2022 Скорпіона за роком народження тварини покровителя Тигра

2022 пропонує Скорпіону, народженому в рік Тигра, переглянути свої цінності. На людей цього знаку зодіаку не чекає моментальний успіх. Швидше за все, вам доведеться працювати на перспективу. Але витрачені зусилля можна вважати довгостроковими вкладеннями. Східний гороскоп пропонує, щоб Скорпіон-Тигр відпустив минуле і сміливо йшов вперед, не втрачаючи впевненості у собі.

Скорпіон: східний гороскоп 2022 Скорпіона, народженого в рік Кролика (Кота)Скорпіон: східний гороскоп 2022 Скорпіона, народженого в рік Кролика (Кота)

Небесні світила пропонують знаку зодіаку Скорпіон, народженому в рік Кролика (Кота), бути менш емоційними і мати тверезий підхід до кожного з рішень, що приймаються. Не варто надмірно ризикувати. У 2022 році на Скорпіона – Кролика (Кота) чекає безліч поїздок. Це будуть як відрядження, так і приємний відпочинок. У когось з цих Скорпіонів прийдешній рік буде пов’язаний із великими вкладеннями коштів.

Східний гороскоп 2022 Скорпіона за роком народження тварини покровителя ДраконаСхідний гороскоп 2022 Скорпіона за роком народження тварини покровителя Дракона

Для Скорпіона, за роком народження тварини покровителя Дракона, китайський астропрогноз на 2022 рік прогнозує фінансовий успіх. Для Вас обставини складаються позитивно як у робочій, так і в особистій сфері життя. Цей знак зодіаку оточений близькими родичами та друзями, які готові надати підтримку у прийнятті будь-якого рішення. Для Скорпіона-Дракона допомога порадою може бути вкрай корисною.

Скорпіон: китайський гороскоп 2022 Скорпіона, народженого в рік ЗміїСкорпіон: східний гороскоп 2022 Скорпіона, народженого в рік Змії

Скорпіона, народженого в рік Змії, чекає неодмінний успіх, незалежно від того, в якій сфері ви будете прагнути досягти його. Іноді виникатимуть труднощі з прийняттям рішень та самооцінкою. І тут не завадить допомога кваліфікованого психолога. Східний гороскоп на 2022 рік радить Скорпіону-Змії вірити в себе і в свої сили.

китайський рік КоняСхідний гороскоп 2022 Скорпіона за роком народження тварини покровителя Коня

Прийдешній рік для Скорпіона-Коня буде дуже важливим в особистій сфері. Саме особистого життя торкнуться головні зміни. Східний гороскоп передбачає, що у 2022 році у цього знаку зодіаку року Коня станеться доленосна зустріч. Через це на другий план можуть відійти і робота, і дружні стосунки. Проте нові відносини не будуть складатися ідеально. Проте вже до кінця року ситуація стабілізується і Скорпіон-Кінь зможе знайти компроміс як з партнером, так і з робочими стосунками.

Скорпіон: китайський гороскоп 2022 Скорпіона, народженого в рік Кози (Барана, Вівці)Скорпіон: східний гороскоп 2022 Скорпіона, народженого в рік Кози (Барана, Вівці)

Період буде дуже вдалим, проте гороскоп 2022 року нагадує Скорпіону, народженому в рік Кози (Барана, Вівці), про повсякденні обов’язки. Життя не складається з одних лише свят і розваг. Близькі також потребують уваги, тому варто щедро ділитися своїми можливостями. І тоді люди цього знаку зодіаку і року народження не тільки зміцнять відносини, а й стануть більш впевненими в собі.

Скорпіони 2022 за роком народження тварини покровителя МавпаСхідний гороскоп 2022 Скорпіона за роком народження тварини покровителя Мавпа

Неоднозначний період чекає на Скорпіона за роком народження Мавпа в прийдешньому році. Скорпіон Мавпа матиме як світлі, так і темні дні. Але коли настануть останні, не варто рубати з плеча і гарячкувати. Східний гороскоп на 2022 рік говорить Скорпіону року Мавпи про те, що негаразди будуть тимчасовими і чим раціональніше цей знак зодіаку підійде до їх подолання, тим з меншими жертвами і втратами вийде із ситуації.

Скорпіон: східний гороскоп 2022 Скорпіона, народженого в рік ПівняСкорпіон: східний гороскоп 2022 Скорпіона, народженого в рік Півня

Китайський гороскоп 2022 Скорпіона, народженого в рік Півня, говорить, що все в руках цього знаку зодіаку. Йому потрібно лише намітити конкретну мету та рухатися до неї, не звертаючи уваги на перешкоди. 2022 рік може принести поповнення в сім’ї, кар’єрне зростання або просто суттєве покращення матеріального стану. Зміни неодмінно будуть, варто лише повірити у себе.

китайський гороскоп рік СобакиСхідний гороскоп 2022 Скорпіона за роком народження тварини покровителя Собаки

2022 рік пройде під знаком зміцнення фінансового стану. Скорпіон-Собака давно заслужив це, наполегливо працюючи в попередньому періоді і продовжуючи працювати за себе та оточуючих. Можливо, вас справедливо оцінять на роботі, або ж вам перепаде несподіваний спадок від далеких родичів. Позитивні емоції для Скорпіона, народженого в рік Собаки, у будь-якому разі гарантовані.

Скорпіон: східний гороскоп 2022 Скорпіона, народженого в рік Кабана (Свині)Скорпіон: східний гороскоп 2022 Скорпіона, народженого в рік Кабана (Свині)

Зорі і планети звертають увагу Скорпіона, народженого в рік Кабана (Свині), на зміни, які торкнуться звичного оточення. У 2022 році хтось із цих Скорпіонів може змінити місце проживання. Комусь із них світять численні відрядження, а хтось отримає задоволення від романтичної подорожі. Скорпіон, народжений в рік Кабана (Свині), повинен з обережністю підходити до фінансових витрат.

Коли настає 2022 рік за китайським календарем і яка тотемна тварина опікується цим роком?

Східний (Китайський) гороскоп 2022 для кожного знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст