ГоловнаАрхів АстрологіяСхідний гороскоп 2022 Риби за роком народження

Східний гороскоп 2022 Риби за роком народження

Покращення у фінансовій сфері і просування в кар’єрі передбачає Східний гороскоп 2022 Риби за роком народження для багатьох представників знаку зодіаку Риб. Всього за китайським гороскоп є 12 тотемних тварин, які допомагають своїм підопічним. Тому варто прислухатися до порад, щоб розуміти, на які сфери життя слід звернути більше уваги

Східний гороскоп 2022 Риб, які народилися в рік Щура

Риби, народжені врік Щури, повністю триматимуть ситуацію під контролем. У 2022 році східний гороскоп обіцяє Рибам багато ситуацій, в яких вони зможуть проявити себе та вийти переможцями. Астрологи рекомендують уважніше поставтеся до фінансів. Якщо потрібно здійснити великі вкладення, краще заздалегідь проконсультуватися з грамотнішими людьми, щоб уникнути ризиків. Тоді Риби Щур зможуть покращити свої матеріальні статки.

Риби: китайський гороскоп 2022 Риб, народжених в роки Бика

Рибам Бику доведеться навчитися брати на себе відповідальність. Як би не хотілося цього уникнути, у 2022 році від їхньої впевненості в собі залежить майже все. Для Риб, народжених в роки Бика, є висока ймовірність просування кар’єрними сходами. Також східний гороскоп на 2022 рік пророкує Рибам Бику поліпшення у фінансовій сфері. Астрологи рекомендують ставити перед собою довгострокові цілі.

Східний гороскоп 2022 Риби Тигр

Представники знаку зодіаку Риби, в яких рік народження Тигр,  будуть найуспішнішими серед всіх Риб у 2022 році. Ці люди зможуть з легкістю обходити всі перешкоди на шляху і досягнуть будь-яких цілей, якщо тільки чітко дотримуватимуться розробленого плану. Східний гороскоп обіцяє Рибам Тиграм багато нових зустрічей та вражень. Насолоджуйтесь кожним моментом!

Східний гороскоп 2022 Риб, які народилися в рік Кролика (Кота)

Чудовий прогноз на 2022 рік для Риб, які народилися в рік Кролика (Кота). Представники цього  знаку зодіаку можуть відкрити в собі творчий потенціал. У році водяного Тигра вони трохи загадкові і не прагнуть ділитися своїми планами з оточуючими. А плани в Риб Кролика ()Кота) – грандіозні! Східний гороскоп 2022 каже Рибам: йдіть до мети, пам’ятаючи про свій комфорт, його потрібно поставити на перше місце. Якщо хочеться побути у тиші – користуйтесь ситуацією, якщо хочете розважитися – влаштуйте вечірку!

Риби: китайський гороскоп 2022 Риб, народжених в рік Дракона

У Риб-Дракона 2022 рік складеться вдало у фінансовій сфері. Вже до літа багато представників цього знаку зодіаку можуть отримати суттєву надбавку до зарплати або змінити місце роботи на нове, перспективніше. В особистому житті на цих людей чекає багато нових зустрічей, які принесуть велике задоволення. Знайомства в перший місяць 2022 року та в останній місяць осені можуть стати доленосними для Риб, народжених в рік Дракона.

Східний гороскоп 2022 Риби Змія

Небесні світила вважають, що Риби Змія зможуть переконатися в тому, що для досягнення мети потрібно лише конкретно сформулювати її. Ваші бажання почнуть збуватися, тому будьте обережні і уважні, загадуючи їх. Адже інколи, чогось забажавши, потім можна пошкодувати. Східний гороскоп на 2022 рік для знаку зодіаку Риби, року народження Змія, рекомендує бути трохи впевненішими і тоді все вийде.

Східний гороскоп 2022 Риб, які народилися в рік Коня

Представники Риб у прийдешньому році водяного Тигра будуть багато і активно працювати. З одного боку, це суттєвий плюс, оскільки дозволить розкрити свій потенціал перед керівництвом та отримати підвищення. Але, з іншого боку, це ж і мінус, тому що близькі не оцінять такі робочі пориви, вони можуть відчути себе зайвими. Тому для Риб, які народилися в рік Коня, потрібно навчитися розподіляти час між роботою і близькими людьми.

Риби: китайський гороскоп 2022 Риб, народжених в рік Кози (Барана, Вівці)

Риби- Коза можуть раптово змінить плани і перегляне своє ставлення до життя. Цей знак зодіаку року Кози почне приділяти більше уваги собі, зрозумівши, що найчастіше живе заради інших. Це не завжди правильно. Астрологи прогнозують, що у багатьох представників Риб-Кози очікується поповнення у сімействі, яке порадує та здивує родичів.

Східний гороскоп на 2022 рік для Риби року Мавпи

Риби, народжені в рік Мавпи, зможуть суттєво піднятися по кар’єрі і, відповідно, зміцнити своє матеріальне становище. Ви отримаєте різні можливості, потрібно лише не прогаяти їх. Найбільш перспективними будуть зима та весна. Влітку східний гороскоп на 2022 рік рекомендує Рибам року Мавпи зробити паузу і добре відпочити, набравшись вражень.

Східний гороскоп 2022 Риб, які народилися в рік Півня

Багато що у 2022 році буде залежати від самих Риб, які народилися в рік Півня. Для вас цього року дуже важливо чітке планування справ. У Риби Півня є шанс покращити життя, але за умови, що ретельно плануватимете кожен крок. Перегляньте ставлення до стереотипів, можливо, доведеться відмовитися від частини з них і зробити це із задоволенням.

Риби: східний гороскоп 2022 Риб, народжених в рік Собаки

Головна тема для Риб, народжених в рік Собаки – побудова стосунків. Багато представників цього знаку зодіаку року Собаки отримають можливість укласти шлюб, який буде довготривалим та щасливим. По кар’єрної лінії також можливі зміни, але у разі, якщо їх захочуть самі Риби Собака. Тільки вам вибирати – чи брати на себе відповідальність і розвиватися, чи залишити все, як є.

Східний гороскоп 2022 Риби Свиня (Кабан)

Для знаку зодіаку Риби, року народження Кабан (Свиня), період буде пов’язаний з активним спілкуванням. Китайський гороскоп обіцяє, що це торкнеться всіх сфер життя – як робочої, так і особистого. На представників знаку зодіаку Риби Свиня чекають нові знайомства та зустрічі, які можуть виявитися перспективними в майбутньому. Загалом 2022 рік пройде приємно та легко.

Коли настає 2022 рік за китайським календарем і яка тотемна тварина опікується цим роком?

Східний (Китайський) гороскоп 2022 для кожного знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст