ГоловнаАрхів АстрологіяСхідний гороскоп 2022 Близнюки за роком народження

Астропрогноз передбачає, що у прийдешньому році на Близнюків очікує чимало яскравих подій. Східний гороскоп на 2022 рік для Близнюки за роком народження дає прогноз подій, які принесе рік водяного тигра і підказує, на що слід звернути увагу

Близнюки 2022 східний гороскоп за роком народження ЩурСхідний гороскоп 2022 Близнюки за роком народження Щура

Гороскоп на 2022 рік для Близнюків, які народилися в рік Щура, передбачає дивовижний період. Море вражень та низка пригод – ось, що на вас чекає. У роботі та коханні астропрогноз не передбачає жодних проблем. Не варто відмовлятися від пропозицій, які ведуть до глобальних перспектив. Є шанс досягти висот у кар’єрі та зміцнити фінансове становище.

Астропрогноз Близнюків року БикаБлизнюки 2022 східний гороскоп за роком народження Бика

Людям знаку зодіаку Близнюки, які народилися в рік Бика, у 2022 році можна розраховувати на успіхи в професійній сфері. Тут на вас чекає несподіваний підйом. На жаль, східний гороскоп за роком народження для Близнюків Бика не може дати такий оптимістичний прогноз на особисте життя. Навесні буде чимало плутанини, можлива зустріч із колишнім коханим. Але турбуватися про майбутнє не варто, треба жити зараз – тут і тепер, це важливо!

Східний гороскоп 2022 Близнюків, народжених в рік ТиграСхідний гороскоп 2022 Близнюків, народжених в рік Тигра

Що принесе тотемна тварина року – водяний Тигр Близнюкам, які народилися в рік Тигра? Східний гороскоп на 2022 рік передбачає у Близнюків прояв лідерських якостей. Вам у всьому захочеться командувати – у колективі та сім’ї. Бажано позбутися думок, що знижують оптимістичний настрій. До Близнюків, народжених в рік Тигра, у грудні прийде успіх у кар’єрі, а восени та влітку чекає успіх у коханні. Можлива приємна подорож.

Східний гороскоп 2022 Близнюки за роком народження Кролика (Кота)Східний гороскоп 2022 Близнюки за роком народження Кролика (Кота)

Близнюкам, народженим в рік Кота (Кролика) в  2022 році потрібно взяти курс на підвищення кваліфікації або освоєння нової спеціальності. Тут буде незамінною підтримка старих друзів. Не поводьтеся легковажно, працюйте над собою та наповнюйтеся енергією. Розсудливість допоможе вирішити складні проблеми.

Близнюки 2022 східний гороскоп за роком народження ДраконаБлизнюки 2022 східний гороскоп за роком народження Дракона

Близнюкам Дракону східний гороскоп у 2022 році радить зайнятися сім’єю та стосунками з чоловіком. Небесні світила рекомендують вносити гармонію у ваш союз, щоб він не розвалився від взаємних претензій. Творча жилка буде очевидною і приведе до досягнення цілей. Навесні Близнюкам, народженим в рік Дракона, варто погодитися на пропозиції щодо співробітництва та продумати план дій.

Астропрогноз Близнюкам року ЗміїСхідний гороскоп 2022 Близнюки: рік народження Змія

Тим Близнюкам, хто народився в роки Змії, необхідно врівноважити свій внутрішній стан. Східний гороскоп на 2022 радить цим  Близнюкам: не живіть ілюзіями, а також відкиньте взагалі нереальні ідеї. Більше спілкуйтеся з рідними людьми, діліться своїми враженнями та таємницями душі. У рік водяного Тигра можна завести домашнього улюбленця. Бажано, кота.

Астропрогноз Близнюкам року КоняСхідний гороскоп 2022 Близнюків, народжених в рік Коня

Досить  непростий період очікує на Близнюків, у кого тотемна тварина (рік народження) – Кінь. Ці люди будуть постійно сумніватимуться у собі та своїх можливостях. Захочеться зупинити час або повернутися в минуле, щоб змінити все. Але це фантастика і треба бути реалістами. Східний гороскоп прогнозує цим Близнюкам зустріч із цікавою людиною. Якщо це станеться, тоді бережіть ці відносини, вони щирі – таке передбачення дає ваш гороскоп за роком народження Коня на 2022 рік.

Астропрогноз Близнюкам року Кози (барана, вівці)Східний гороскоп 2022 Близнюки: рік народження Коза (баран, вівця)

Непростий, але перспективний період очікує на Близнюків, народжених у рік Кози (Вівці). На першому плані для вас будуть питання кар’єри. Ви отримаєте гідну посаду, якщо не будете занадто метушитися і все вирішуватимете самостійно. Не виключені переговори, поїздки та зміни у фінансовому становищі. Тільки терпіння та сила волі допоможуть у 2022 році досягти мети. Проявіть ці риси характери і ви багато що отримаєте.

Близнюки 2022 східний гороскоп за роком народження МавпиБлизнюки 2022 східний гороскоп за роком народження Мавпи

Східний гороскоп Близнюкам на 2022 рік обіцяє вдалі моменти у житті. Вони торкнуться різних сфер життя. Подорожі, вигідні покупки, романтичні зустрічі – все це буде, наберіться терпіння. Близнюкам-Мавпам треба більше думати про близьких. Ну, а тим, хто зав’яже роман одна порада – менше розповідайте про нього оточуючим.

Східний гороскоп 2022 Близнюків, народжених в рік ПівняСхідний гороскоп 2022 Близнюків, народжених в рік Півня

Життя Близнюків, народжених в рік Півня, у 2022 році багато в чому залежать від їх дій. Ви повинні притримати свої амбіції та гармонізувати душевний стан. Східний гороскоп 2022 вважає, що Близнюки Півень на порозі яскравих змін, приймайте їх щиро. У вирішенні проблем допоможе інтуїція. Не відмовляйтеся від нової інформації, застосовуйте досвід роботи. У любовній сфері орієнтуйтеся на те, що підказує вам серце.

Астропрогноз Близнюкам року народження СобакаСхідний гороскоп 2022 Близнюків, народжених в рік Собаки

Завдання, яке дає східний гороскоп Близнюкам, народжених в рік Собаки – це взяти до уваги все, що пов’язане з минулими здобутками. Якщо подумки налаштуватися на позитивну хвилю, успіх гарантований. Як в роботі, так і в особистому житті. Можливе здобуття гідної посади, зміцнення матеріального становища. Більше часу та уваги Близнюки Собака повинні приділяти своїй коханій людині.

Астропрогноз Близнюків року народження Свиня (Кабан)Близнюки 2022 східний гороскоп за роком народження Кабан (свиня)

Непростий початок 2022 року очікує на Близнюків, які народилися в рік Свині (Кабана). Східний гороскоп прогнозує низку невдач на початку 2022 року і до середини весни. Але вже влітку життєва ситуація налагодиться. Зустріч з новою та мудрою людиною докорінно змінить долю. У роботі Близнюки року народження Кабан (Свиня), повинні бути відповідальнішими, не повинно бути ніяких запізнень та лінощів. У любовних стосунках не варто робити поспішних висновків.

Коли настає 2022 рік за китайським календарем і яка тотемна тварина опікується цим роком?

Східний (Китайський) гороскоп 2022 для кожного знаку зодіаку

Овен

Телець

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст