ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп вересень 2023 Близнюки від Анжели Перл

Гороскоп вересень 2023 Близнюки від Анжели Перл

Анжела Перл готує свій прогноз, спираючись на астрологічні події, які матимуть найбільший вплив на життя Близнюків. Гороскоп на вересень 2023 для знаку зодіаку Близнюки від Анжели Перл дає передбачення ймовірних подій на початку осені

Гороскоп Близнюків на жовтень 2023

Основні астрологічні події вересня 2023 та коротко про їх вплив на життя Близнюків згідно гороскопа Анжели Перл

У вересні дві планети розвертаються в прямий напрямок руху, що, безумовно впливати на події в тих сферах життя, за які відповідає Дім гороскопа, де відбувається розворот з ретрограду.

  • 4 вересня Венера розвертається й перестає бути ретроградною в 3 Домі гороскопу Близнюків
  • 4 вересня Юпітер навпаки розвертається у зворотній напрямок (до 31 грудня 2023), а Уран продовжує свій ретроградний рух (27 січня 2024)
  • 15 вересня Молодик в знаку зодіаку Діва в 4 Домі – фокус на все, що пов’язано з домівкою
  • 15 вересня Меркурій розвертається у прямий рух в 5 Домі задоволень Близнюків – активізується творча жилка
  • 24 вересня Сонце в 5 Домі – ймовірні відпустка, отримання подарунків, задоволення від життя. В цьому ж Домі перебуває і Марс, що впливатиме на любовні відносини.
  • 29 вересня Повний Місяць в 11 Домі – Близнюки можуть очікувати на підбиття підсумків, результат, винагороду за виконану роботу.

Це короткий огляд ймовірних подій в житті знак зодіаку Близнюки, які ймовірні через названі астрологічні події.

Гороскоп вересень 2023 Близнюки від Анжели Перл на першу половину вересня

Отже, на яких сферах життя Близнюки повинні зосередити фокус уваги та що може відбуватися в житті за прогнозом Анжели Перл? Нагадуємо, що даний гороскоп астролог складає для всіх Близнюків. Щоб мати більш точний прогноз (якщо не складати натальну карту), слід ознайомитися і з гороскопом вашого асценденту та місячного знаку.

4 вересня Венера виходить з ретрограду

Планета кохання, краси та грошей Венера перестає бути ретроградною та починає йти директно (прямо) 4 вересня в 3 Домі Близнюків, це сектор контактів, знайомств. І багато Близнюків відчують позитив, наприклад, якщо ви давно не могли з кимось зустрітися, тепер така нагода випаде. Або ж ніяк не могли додзвонитися, а тепер на ваш дзвінок відповість потрібна людина.

Астролог Анжела Перл прогнозує Близнюкам, що в цей час можуть розпочатися романтичні стосунки. А в когось з Близнюків можуть відновитися старі любовні стосунки.

Перехід Венери в прямий рух в 3 Домі говорить про те, що успішними будуть навчальні процеси, наприклад, здача іспитів пройде добре, отримання сертифіката.

Близнюки, які займаються медійними сферами (журналісти, блогери), можуть сподіватися на кращий заробіток.

По Венері 3 Дім це ще родичі. Гороскоп Анжели Перл передбачає, що Близнюки отримають гарну новину про сестру чи брата. А може хтось із Близнюків отримає від родичів гроші чи подарунки.

4 вересня Юпітер стає ретроградним

Юпітер – це планета добробуту, збільшення та розширення, всього іноземного, зупиняється і починає свій ретроградний рух в 12 Домі гороскопу Близнюків. Через це багато планів Близнюків, які стосуються останнього астрологічного Дому, наприклад еміграція, будуть відкладені або перенесені до моменту виходу Юпітера з ретрограду 31 грудня 2023 року.

В цьому ж Домі гороскопу перебуває й планета Уран, яка відповідає за відкриття кордонів, і Уран також ретроградний аж до 27 січня 2024 року. І ретроградний Уран ніби ставить шлагбаум на ваших поїздках, переїздах. Ніби щось буде зупиняти Близнюка – чи то ви передумаєте, чи то відкладете переїзд.

Важливий аспект для Близнюків, на який звертає увагу Анжела Перл:

  • 12 Дім гороскопу це ще завершення, фінал. Коли дві планети ретроградні в цьому Домі, то завершення відкладається. Наприклад, ви хотіли піти з роботи, але передумали і вирішили допрацювати до кінця року. Або ж Близнюки хотіла закрити бізнес і залишають його поки до кінця року «а там побачимо».

Крім того, 12 Дім – це Дім ізоляції. Якщо закордонні поїздки до кінця року не на часі, тоді, як передбачає Анжела Перл, Близнюки можуть проходити медичні обстеження.

Деякі представники знаку зодіаку Близнюки можуть заглибитися в езотерику, пізнавати себе, свої минулі життя (переродження).

Гороскоп вересень 2023 Близнюки від Анжели Перл дає астрологічний прогноз на другу половину вересня

Астролог Анжела Перл всім знакам зодіаку радить завжди шукати позитив, намагатися таким чином подавати сигнал Всесвіту, що ви боретеся за краще.

15 вересня Меркурій виходить з ретрограду

Меркурій – це планета управитель Близнюків, яка розвертається з ретроградного руху 15 вересня в 4 Домі гороскопу. І у цього знаку зодіаку «оживуть» всі теми, пов’язані з 4 Домом (домівка, місце проживання, сім’я, батьки, нерухомість), які раніше ретроградний Меркурій загальмував. Наприклад, Близнюки шукали житло в оренду і нарешті з 15 вересня буде або підписання договору, чи ви знайдете бажаний варіант. Або ж навпаки, Близнюки нарешті зможуть здати в оренду свою нерухомість. Це стосується й купівлі-продажу, все зрушить з місця.

Взагалі життя Близнюків й інших знаків зодіаку ніби прискориться після 15 вересня.

Молодик в знаку Діви проходить 15 вересня

Молодий Місяць народжується в 4 Домі гороскопу Близнюків. Цей Молодик приносить якусь інформацію, новину про ті події, які можуть стосуватися 4 Дому гороскопу. Наприклад, новини від батьків або інформація  про нового члена родини. Отримання нового паспорту, цим також опікується 4 Дім гороскопа.

Всі теми домівки, того з ким ви живете, будуть вирішуватися 15 вересня – такий прогноз для Близнюків робить Анжела Перл.

24 вересня Сонце в 5 Домі гороскопу

Це чудова астрологічна подія для Близнюків, тому що Сонце підсилить, додасть сил всьому, за що відповідає 5 Дім гороскопа. А це Дім радості, відпустка, подарунки, задоволення, творчість – все, що приносить задоволення Близнюкам. А ще 5 Дім – це ще кохання та діти.

Весь вересень в цьому Домі перебуває Марс і, як вже зазначалося, 24 числа до нього приєднується й Сонце. Це чудовий день для Близнюків. У вас буде бажання кудись сходити, показати себе, зробити подарунок собі.

Анжела Перл не виключає, що у Близнюків буде роман.

Для Творчих Близнюків вересень очікується вдалим місяцем, особливо сприятливим він буде після 24 вересня – такий прогноз дає гороскоп від Анжели Перл на вересень 2023 для знаку зодіаку Близнюки.

29 вересня Повня в знаку Овна

Повний Місяць проходить 29 вересня в 11 Домі гороскопу Близнюків. 11 Дім гороскопу – це Дім майбутнього, як карта бажань – те, чого ви хочете, ваша мрія; це Дім колективу, друзів, груп. Анжела Перл прогнозує, що Повня може принести Близнюкам здійснення мрії. Адже, нагадаємо, Повний Місяць – це завершення циклу, фіналізація, результат, а також висвітлення таємного, того, що було приховано.

За цією астрологічною подією деякі Близнюки можуть отримати гроші, як результат за роботу. Інші Близнюки можуть знайти однодумців. Можуть з’явитись нові друзі.

Разом з тим, астролог попереджає Близнюків, що може статися ситуація навпаки – Повня інколи може забирати когось. Може вам стане не цікаво з кимось спілкуватися тобто може скінчитися старе спілкування. Деякі Близнюки на цю Повню можуть відписатися від когось в соціальних мережах.

Гороскоп Анжели Перл на вересень 2023 дає прогноз на кар’єру для знаку зодіаку Близнюки

Дві ретроградні планети – Сатурн і Нептун перебувають в 10 Домі, в секторі кар’єри Близнюків. Що це означає для Близнюків? Це переробляння чогось, що було зроблено в минулому. Тобто на початку осені в Близнюків відсутні астрологічні передумови для зміни роботи, відкриття нового бізнесу. Вам слід закінчити якийсь проєкт, доробити роботу – немає змін у плані роботи.

Попередній астрологічний прогноз на жовтень 2023 від Анжели Перл на події в період затемнення, які впливають на життя Близнюків уже з вересня

Анжела Перл вважає, що вересень – досить успішний місяць для Близнюків. А в жовтні прогноз може змінитися, адже тоді буде відбуватися два затемнення – сонячне та місячне, вплив яких може бути відчутний вже у вересні. Астролог зазначає, що затемнення може відчуватися вже за місяць до дати самої події

  • 14 жовтня сонячне затемнення
  • 28 жовтня місячне затемнення.

Вже 14 вересня Близнюки можуть відчувати зміни, які пов’язані з коханою людиною. Якісь події можуть бути пов’язані з дітьми, наприклад, доросла дитина Близнюків переїжджатиме в інше місто.

28 вересня Близнюки можуть відчути момент звільнення від чогось! Тобто завершується цикл і Близнюки звільняються від чогось.

12 Домів гороскопа, за що вони відповідають

Гороскоп на вересень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку

Овен

Телець

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Гороскоп на жовтень 2023 для Близнюків

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст