ГоловнаАстрологіяГороскоп Діви вересень 2023 від Анжели Перл дає прогноз на особисте життя,...

Гороскоп Діви вересень 2023 від Анжели Перл дає прогноз на особисте життя, фінанси та роботу

Представники Дів, у кого день народження у вересні, повинні обов’язково відсвяткувати свій особистий Новий Рік! А гороскоп від Анжели Перл на вересень 2023 для знаку зодіаку Діва року дає прогноз на різні сфери життя, що допоможе вірити в себе та свої сили

Астрологічні події, які впливають на життя Діви, назвав гороскоп від Анжели Перл на вересень 2023

Популярний астролог Ангела Перл зупинилася на декількох астрологічних подіях, які, на її думку, найбільше впливатимуть на життя Дів протягом першого місяця осені.

Основні астрологічні події вересня

 • 4 вересня Венера в 12 Домі гороскопу Дів розвертається і йде вперед
 • 4 вересня Юпітер зупиняється в 9 Домі, де буде до 31 грудня; в цьому ж 9 Домі до 27 січня 2024 року перебуває ретроградний Уран
 • 15 вересня Меркурій розвертається й починає йти директор в 1 Домі гороскопу Діви (повністю розвернеться і «розженеться» з 18 вересня)
 • 15 вересня Молодик в 1 Домі гороскопу Дів
 • 24 вересня Сонце заходить в 2 Дім, де весь вересень перебуває активний Марс
 • 29 вересня Повний Місяць у 8 Домі

Жовтень 2023

Затемнення починають відчуватися вже за місяць до дати самої події. Тому Анжела Перл звертає увагу Дів на ці жовтневі події ще у вересні.

 • 14 жовтня – сонячне затемнення у 8 Домі гороскопу Дів
 • 28 жовтня – місячне затемнення в 9 Домі.

Гороскоп Діви вересень 2023 від Анжели Перл: вплив Венери та Юпітера

Популярний астролог Анжела Перл рекомендує всім представникам Дів, у кого день народження у вересні, обов’язково відсвяткувати його. Адже це ваш особистий Новий рік і цього дня закладається підґрунтя того, як ви проживете наступні 12 місяців. Також, астролог радить загадувати бажання, тому що, коли ви це робите й у вас гарний настрій, Всесвіт допоможе в їх здійснення.

Планета кохання, краси та грошей Венера 4 вересня зупиняється й починає рухатися прямо в 12 Домі гороскопу Діви. 12 Дім гороскопа – це Дім звільнення, це «далеко»

Що це означає для знаку зодіаку Діва?

 • ви можете очікувати на гроші; питання, пов’язані з фінансами почнуть вирішуватися й прискоряться.
 • якщо представник Діви з кимось посварився в ретроградну Венеру, то зараз ви зможете замиритися;
 • інші Діви, хто розставався, мають всі шанси знову відновити стосунки;
 • у багатьох Дів відносини перейдуть на новий рівень;
 • Діви, які в період ретроградної Венери відчули несприйняття партнера, після 4 вересня вирішать розставатися;
 • багато Дів ніби звільняться від чогось, що їм заважало відчувати себе красивими, подобатися собі й після 4 числа ви відчуєте внутрішню гармонію;
 • можуть бути гарні новини здалека.

Як ретроградний Юпітер може впливати на життя Діви?

4 вересня велика та повільна планета Юпітер зупиняється та починає свій ретроградний рух до 31 грудня 2023 року в 9 Ломі гороскопу Діви. В цьому ж 9 Домі знаходиться ретроградний Уран до 27 січня 2023 року. Ці дві повільні планети мають вплив на ситуації, якими опікується 9 Дім (далекі країни, подорожі за кордон, іноземців; навчання; езотеричні вчення; церкви, монастирі, духовні служителі).

Юпітер – це дуже позитивна планета і навіть ретроградний, він ніби дає другий шанс зробити щось, від чого Діва відмовилась чи на побачила.

Діва може поїхати в місце, де колись раніше бувала (за ретроградним Юпітером в 9 Домі). В Деяких Дів можуть затягнутися до нового року вирішення юридичних питань чи суди. Інші ж представники цього знаку зодіаку можуть вирішити вивчати якісь езотеричні науки або ж навіть змінити релігію. Хтось повернеться до викладацької діяльності.

Гороскоп вересень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку Діва: вплив Меркурія та Молодика

В середині місяця відбуваються дві позитивні астрологічні події – Меркурій йде прямо й народжується новий Місяць.

Меркурій виходить з ретрограду

15 вересня ретроградний Меркурій починає йти прямо в 1 Домі гороскопа Діви. І з середини вересня Діва може активно зустрічатися, проводити переговори, підписувати документи тощо. Але краще все це робити з 18 вересня, коли після розвороту Меркурій розженеться. Вже можна купувати нерухомість, авто, різні дорогі речі.

Молодик в знаку Діви

Цього ж дня, 15 вересня, народжується Молодий Місяць у вашому знаку зодіаку Діви – в тому ж 1 Домі гороскопа. Для Діви це оновлення, нове джерело енергії – ніби з’явиться друге дихання. В астрології на новий Місяць добре щось розпочинати, а 1 Дім відповідає за нашу зовнішність, тіло. Діва може створити собі новий образ, нову зачіску, Діви будуть сповнені сил та енергії, новий статус.

Хто найбільше відчує цей Молодик?

 • Діви, у кого День народження припадає на 15 серпня та 3 дні та після Молодика, тобто з 12 по 18 вересня. В цих людях за цим Молодиком щось зміниться в сенсі їх зовнішності;
 • люди, у кого асцендент в знаку Діви в 21 градусі(і ті, у кого асцендент в Діві з 18 по 23 градус).

Тобто для всіх Дів успішними будуть нові починання, наприклад, можна почати свою справу чи готуватися до нового проєкту. Якщо Діва щось почне, що може тривати десь пів року, слід бути готовим до того, що

Те що ми починаємо на Молодика в своєму знаку зодіаку, завершується чи приносить результат на Повню в нашому знаку зодіаку.

Отже, якщо Діва щось розпочне в проміжок час з 12 по 18 вересня, то на результат ви можете очікувати 24 лютого 2024 року. Вплив Молодика триває 2 тижні, тобто до 29 вересня – це чудовий час для починань Діви й можливий результат може бути 24 лютого 2024 року

Гороскоп Діви вересень 2023 від Анжели Перл дає прогноз на останню декаду вересня: слід зосередити увагу на фінансовій сфері

Діва отримає додаткові сили й енергію завдяки Сонцю.

24 вересня наша зірка – Сонце, заходить в 2 Дім гороскопа грошей та доходу; витрат. В цьому ж Домі весь місць знаходиться Марс. І він буде підштовхувати Діву до витрат. Але гроші будуть, тому що Сонце приносить гроші… а Марс любить витрачати.

Повня в знаку Овна

29 вересня настає Повний Місяць у 8 Домі гороскопа – це також фінанси. Але це вже спільні гроші, або гроші чоловіка (дружини), партнера; кредити. Тобто за цим Повним Місяцем в Домі фінансів Діва може взяти чи закрити кредит, отримати інформацію щодо грошей партнера в бізнесі. Хтось з Дів може отримати відповідь щодо фінансування проєкту (грант). Також може бути інформація про спадок. Також це можуть бути податкові виплати чи за страхуванням. Тобто

ця Повня – це фінанси, пов’язані з організаціями – як віддавати, так і отримувати (субсидія, допомога).

Гороскоп Анжели Перл для Діви дає прогноз на події жовтня 2023, які почнуть впливати ще у вересні

В середині осені відбувається два останні цього року затемнення – сонячне та місячне. Зазвичай, вплив затемнення відчувається вже за місяць до його дати і тому Анжела Перл окремо зупинилася на цих подіях.

14 жовтня буде сонячне затемнення в секторі грошей Діви (8 Дім гороскопу), де наприкінці вересня проходить Повня. За цим затемненням у Діви може переглядатися зарплатня – в більший чи менший бік, але зміни будуть. І вже 14 вересня Діви можуть відчути це затемнення, особливо враховуючи, що вже є вплив Молодика, який настає 15 вересня.

Анжела Перл передбачає, що у Діви станеться те, що змінить її доходи.

28 жовтня проходить місячне затемнення в 9 Домі гороскопа, яке Діва може відчути вже 28 вересня. 9 Дім відповідає за майбутнє, за мрії, а ще це Дім удачі.

12 Домів гороскопа, за що вони відповідають

Гороскоп на вересень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст