ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Терезів вересень 2023 від Анжели Перл: кохання, фінанси, робота

Гороскоп Терезів вересень 2023 від Анжели Перл: кохання, фінанси, робота

Вітання всім представникам знаку зодіаку Терези, хто народився у вересні – з особистим Новим роком, вашим Днем народження! Гороскоп на вересень 2023 від Анжели Перл розповість про кохання, роботу, спілкування Терезів, а також пояснить, як основні астрологічні події впливають на життя цього знаку зодіаку

Гороскоп на жовтень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Основні астрологічні події вересня, на основі яких Анжела Перл склала гороскоп для знаку зодіаку Терези на вересень 2023

Анжела Перл привітала всіх представників знаку зодіаку Терези, хто народився у вересні:

«Не бійтеся собі дозволяти, дозвольте собі бути щасливими!»

Астролог рекомендує обов’язково відзначати свій День народження – це стосується всіх знаків зодіаку. Адже це – ваш персональний Новий рік, коли закладається підґрунтя вашого майбутнього. Чи в колі друзів, чи сам на сам, але привітайте себе, щоб Всесвіт відчував ваше прагнення до щасливого життя.

Основні астрологічні події вересня 2023 для Терезів

 • 4 вересня Венера виходить з ретрограду 11 Домі гороскопу Терезів
 • 4 вересня Юпітер у 8 Домі фінансів розвертається в ретроград (до 31 грудня); в цьому ж 8 Домі до 27 січня 2024 року перебуває ретроградний Уран
 • 15 вересня Молодик в 12 Домі гороскопу знаку зодіаку Терези
 • 15 вересня Меркурій закінчує свій ретроградний рух в 12 Домі
 • 24 вересня Сонце заходить в 1 Дім гороскопа і зустрічається там з Марсом
 • 29 вересня Повний Місяць в 7 Домі відносин та партнерства

Важливі астрологічні події жовтня 2023, які впливають на життя Терезів у вересні

жовтневі події

 • 14 жовтня – сонячне затемнення в 1 Домі гороскопу Терезів
 • 28 жовтня – місячне затемнення в 8 фінансовому Домі.

Що принесе Терезам розворот Венери з ретрограду та ретроградний Юпітер? – розповідає гороскоп Терезів вересень 2023 від Анжели Перл

Венера

Планета краси, гармонії, кохання та грошей Венера – це планета-управитель знаку зодіаку Терези, 4 вересня розвертається і починає йти прямо. Ця астрологічна подія проходить в 11 Домі гороскопу Терезів.

Якщо протягом ретроградної Венери (липень, серпень) Терези з кимось посварилися або у вас були якісь неприємності в стосунках, з початку вересня все почне виправлятися. Щодо фінансів, «пряма» Венера зупинить період витрат і Терези відчують покращення фінансової сфери.

Анжела Перл прогнозує, що за 11 Домом, який займається фінансовою сферою, з 4 вересня, Венера допоможе в отриманні прибутку. Особливо, це стосується раніше запланованих виплат, які були затримані з якоїсь причини. Чи Терези можуть сподіватися оплати виконаної роботи або повернення боргу.

11 Дім гороскопа – це ще й мрії, цілі. Астролог підкреслює, що дуже важливо візуалізувати свою мрію, наприклад, за допомогою карти бажань. Це допоможе досягнути своєї мети. Якщо ви про щось мріяли, то після 4 вересня вже можна щось робити для здійснення цієї мрії, а краще це робити після 18 вересня, коли вже й Меркурій буде впевнено йти вперед.

Юпітер

Планета добробуту подарунків, щастя – Юпітер, 4 вересня зупиняється та розвертається у зворотній рух у 8 Домі гороскопу Терезів і ретроградним він буде до нового року 31 грудня 2023.

8 Дім – це Дім фінансів, але це «чужі» гроші – кредити, позики. Це можуть бути гроші партнерів, чоловіка (дружини). Тобто, це їх гроші, але у вашому спільному бюджеті. І в цій сфері може щось переглядатися чи змінюватися. Наприклад, друга половинка Терезів буде міняти роботу чи очікує на якісь фінансові «вливання». В період, коли Юпітер ретроградний, Терези можуть переглядати свої умови за кредитом чи може спробують провести реструктуризацію боргів. Хтось може міняти банківську картку. Деякі представники Терезів до кінця року можуть займатися оформленням спадщини.

В цьому 8 Домі до 27 січня 2024 рок перебуває ще й ретроградний Уран. Тобто дві планети будуть ретроградними всю осінь та частину зими. Анжела перл вважає, що вони

надають Терезам другий шанс

Юпітер, коли розвертається (стає ретроградним) по фінансовому Дому, він дає ще один шанс: він вже перший раз пройшов по своєму маршруту і, якщо Терези не скористалися якоюсь можливістю, то перебуваючи в ретроградні на зворотному шляху, Юпітер знову відкриває ці двері можливостей. Тому важливо ними скористатися.

Важливо для тих Терезів, у кого є залежність (чи у ваших дорогих людей). Анжела Перл вважає, що це гарний час позбутися згубних звичок, слід звернутися до психотерапевта чи іншого фахівця за допомогою. За ретроградним Юпітером це може бути повторний курс чи продовження того, що ви почали. І це повинно спрацювати, головне – справді бажати позбутися залежності і Всесвіт буде підтримувати вас

В деяких Терезів під впливом ретроградного Юпітера можуть повернутися інтимні стосунки з колишнім (8 Дім ще відповідає за інтимну сферу життя) – з кимось, з ким ви розлучилися чи з кимось, кого давно не бачили. Тобто у вас буде хтось із минулого. Але не факт, що ці відносини будуть тривати після Нового року, коли Юпітер перестане бути ретроградним.

Гороскоп Терезів вересень 2023 від Анжели Перл: кохання, фінанси, робота, спілкування під впливом Меркурія та як позначиться на знаку зодіаку Терези період Молодика

На середину місяця припадає дві астрологічні події – Молодик та вихід Меркурія з ретрограду

Молодик 15 вересня

Цього дня в 12 Домі гороскопу Терезів народжується Молодий Місяць. Загалом, 12 Дім – це звільнення від всього непотрібного; медична сфера, ізоляція; еміграція.

Молодик говорить представникам Терезів

Ви отримуєте нову енергію, залишайте те, що вам заважає, звільняйтеся від чогось чи когось непотрібного

Це може бути в кожного з Терезів своє, наприклад

 • звільнення з роботи;
 • зміна кола спілкування.

Крім того, 12 Дім – це все, що пов’язане з лікарнями, медициною. За цим Молодиком деякі Терези будуть проходити обстеження з 15 вересня. Астролог рекомендує з 18 числа, коли Меркурія після ретроград вже впевнено йтиме вперед. Інші ж представники Терезів можуть отримати звістку від когось, хто далеко, в ізоляції, в полоні.

Меркурій виходить з ретрограду

Швидкий Меркурій 15 вересня зупиняється та розвертається в прямий напрямок руху в 12 Домі гороскопу, в якому знаходиться і Молодик, і Сонце. І це гарна новина для Терезів. Меркурій буде додавати енергії на всі сфери, якими він опікується – спілкування, інформація, зустрічі, знайомства, інтернет; поїздки, подорожі.

У деяких Терезів, може відбутися знайомство, про яке вони не захочуть розповідати під впливом події в 12 Домі, який ще є Домом таємничого, незвіданого, езотеричного. А деякі Терези отримають несподівану інформацію, яка відкриває якусь таємницю

Гороскоп вересень 2023 для знаку зодіаку Терези: Анжела Перл розповідає про вплив Сонця

24 вересня Сонце заходить у ваш знак зодіаку Терези. Це 1 Дім гороскопу. Нагадаємо, що саме Сонце вказує ваш СОНЯЧНИЙ знак зодіаку в залежності від дати, місця та часу народження (гороскоп складено для сонячного знаку зодіаку, але варто ознайомитися ще й з гороскопом вашого асценденту).

Сонце принесе багато енергії Терезам, ви відчуєте натхнення, сили та бажання щось робити. Завдяки Сонцю після 24 вересня Терези опиняться в центрі увагу, будуть немов магніт привертати до себе увагу. Багато Терезів відчують впевненість в собі, стануть сміливішими в стосунках, в переговорах. Весь вересень в знаку Терези перебуває ще й активний Марс, який також додасть потужності та сил.

В останню декаду вересня багато Терезів можуть змінити свій стиль, будуть сміливо виказувати свою думку та обстоювати її. Тобто ви будете сміливими та активними!

З 24 вересня протягом всього наступного місяця, поки Сонце і Марс у вашому знаку, Терезам добре зайнятися своєю зовнішністю, підтягнути тіло, щоб виглядати й відчувати себе здоровими та красивими.

Тобто дуже сприятливий період в Терезів для заняття спортом, дієт, трансформації образу триває з 24 вересня по 24 жовтня 2023.

Цим можна й потрібно займатися й далі, але цей час все буде даватися найлегше.

Як Повня 29 вересня 2023 впливає на знак зодіаку Терези розповідає гороскоп Анжели Перл на вересень

29 вересня в 7 Домі відносин, стосунків, партнерства Терезів настає Повний Місяць. Про що це говорить?

Повний Місяць – це висвітлення, зняття покровів з прихованого, відкриття таємниць.  7 Дім – це стосунки, партнерство, інші люди; наша друга половинка – чоловік чи дружина.

Ймовірні події на Повню

 • з вами може вийти на зв’язок людина з вашого оточення;
 • хтось з Терезів може дізнатися щось про свою подругу чи друга;
 • в когось може відбутися угода (ви й інші люди), наприклад, угода про купівлю-продаж;
 • в другої половинки Терезів може бути якась новина, яка позначиться й на вас;
 • в період Повні +- 3 дні до й після, у вільних від стосунків Терезів може статися знайомство;
 • в життя деяких Терезів може ввійти важлива людина, або навпаки – Терези розірвуть відносини з якоюсь людиною;
 • Повня може принести й зворотну ситуацію – Терези нарешті поставлять крапку в чомусь (Повня – це ще й закінчення етапу), наприклад, ви напишете заяву про звільнення з роботи.

Інколи Повня допомагає прийняти фінальне рішення. Хтось з Терезів вирішить подати на розлучення.

Гороскоп Анжели Перл для Терезів розповідає про астрологічні події жовтня, які будуть відчуватися вже вересні 2023

В середині осені проходить два затемнення, останні цього року, вплив яких Терези почнуть відчувати вже за місяць. Тому Анжела Перл звертає вашу увагу на ці події

 • 14 жовтня відбувається затемнення в знаку Терези. Відповідно вже 14-15 вересня Терези можуть відчути зміни в житті, часто затемнення впливає так, що ми прагнемо цих змін або ж відбуваються події, які змушують нас щось змінювати в житті.
 • 28 жовтня спостерігаємо затемнення у 8 Домі фінансів та чужих грошей. І багато Терезів відчують це вже з 28, 29 вересня, Анжела Перл прогнозує, що ці події можуть стосуватися інтимних відносин; може відкритися якась таємниця (за Повнею), може бути якась дуже емоційна для Терезів подія.

Гороскоп на жовтень 2023 для Терезів

12 Домів гороскопа, за що вони відповідають

Гороскоп на вересень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст