ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Тельця вересень 2023 від Анжели Перл дає поради

Гороскоп Тельця вересень 2023 від Анжели Перл дає поради

Загальний гороскоп для Тельця на вересень 2023 від Анжели Перл підкаже, на що слід звернути увагу в перший місяць осені. Вивчаючи астрологічні тренди для свого знаку зодіаку – сонячного, слід зважати на гороскоп свого асценденту та місячного знаку.

Гороскоп Тельця на жовтень 2023

Основні астрологічні події вересня 2023, на які варто звернути увагу знаку зодіаку Телець, вказує гороскоп від Анжели Перл

Популярний астролог акцентує увагу Тельця на тих сферах життя, за які відповідає певний Дім гороскопу.

  • 4 вересня Венера перестає свій ретроградний рух і стає директно. В 4 Домі гороскопу Тельця (угоди, купівля чи продаж будинку – все пов’язано з нерухомістю). Хороші новини, пов’язані з сім’єю
  • 4 вересня Юпітер зупиняється і розвертається в ретроградний рух до 31 грудня 2023
  • 15 вересня Молодик в Діві проходить в 5 Домі гороскопу Тельця (кохання, радість, натхнення)
  • 24 вересня Сонце входить в 6 Дім гороскопу Тельця
  • Марс весь місяць перебуває в 6 Домі
  • 29 вересня Повний Місяць у 12 Домі (усамітнення, пізнання себе, езотерика, віщі сни)

З 28 вересня знак зодіаку Телець можете відчувати вплив місячного затемнення у знаку Тельця, яке відбудеться 28 жовтня 2023 року.

Гороскоп вересня 2023 для знаку зодіаку Телець від Анжели Перл: ймовірні події в першій половині вересня

У вересні дві планети – Венера (4 числа) та Меркурій (15 числа) виходять з ретроградного руху. Це принесе позитивні  зміни. Проте велика планета Юпітер 4 вересня зупиняється і йде у зворотному напрямку (ретроградний) й таким же чином – ретроградно, йде Уран. Тому до січня 2024 року Телець повинен враховувати ці астрологічні реалії.

4 вересня Венера виходить з ретрограду

Цього дня планета кохання, краси та грошей Венера нарешті зупиняється  починає рухатися прямо. Ця астрологічна подія відбувається в 4 Домі гороскопу Тельця, який відповідає за нерухомість, сімейні справи та домівка.

  • всі справи Тельця, які пов’язані з темою нерухомості – угоди, продажі чи покупки нерухомого майна, підуть. Не виключено, що Телець може отримати кредит. Можливо зросте в ціні будинок чи квартира, яку Телець хоче продати;
  • сімейні справи та атмосфера в домівці Тельця нормалізується, Анжела Перл підкреслює, що і в сім’ї, і вдома, стане більш комфортно та приємно.

Вдалими будуть й покупки для дому, але їх краще робити після 18 вересня, коли Меркурій вже впевнено буде рухатися прямо.

4 вересня Юпітер стає ретроградним

Така подія в один день – Венера зупиняється, щоб вийти з ретрограду, а велика планета щастя, добробуту, подарунків й достатку Юпітер теж зупиняється, але щоб розвернутися і йти у зворотному напрямку – з 4 вересня по 31 грудня 2023 Юпітер стає ретроградний. Ретроградний Юпітер у вашому знаку – в 2 Домі Тельця.

В цьому ж 2 Домі знаходиться ретроградний Уран (до 27 січня 2023 року).

Дві планети Юпітер та Уран ретроградні в 2 Домі гороскопу Тельця до кінця року.

Це говорить про те, що знаку зодіаку Телець може змінювати свої плани, причому грандіозно та масштабно. Те, що планувалося раніше, Телець може переінакшити та змінити. Можливо, доведеться збирати документи або до кінця року серйозно підготуватися до чогось.

15 вересня Молодик в Діві

Новий Місяць народжується в 5 Домі (кохання, діти, бізнес) гороскопу Тельця. Гороскоп Анжели Перл вважає, що на Молодик в Тельця буде відчуття творчості, радості, натхнення. Деякі Тельці закохаються, а хтось отримає новину про дитину чи про вагітність.

15 вересня Меркурій виходить з ретрограду

В день Молодика відбувається довгоочікувана подія – нарешті Меркурій зупиняється й розвертається в прямий напрямок руху. А Меркурій – це повідомлення, інформація. Тож цього дня можна очікувати на новини.

Деякі представники знаку зодіаку Телець можуть розпочати свій бізнес. У цьому зв’язку Анжела Перл радить це починати після 18 вересня, хоча Меркурій вийде з ретрограду 15 числа. Це потрібно, щоб дати Меркурію «розігнатися» в прямому русі і щоб у вас не було з його боку ніяких затримок.

Гороскоп Тельця вересень 2023 від Анжели Перл дає поради на другу половину місяця

В одному з інтерв’ю популярний астролог Анжела Перл сказала: «Не можна витрачати життя на хвилювання, тому що воно коротке!» вона закликає діяти

24 вересня Сонце заходить в 6 Дім гороскопу

Сонце додасть енергії всім темам, якими опікується 6 Дім гороскопу Тельця. 6 Дім – це робота, здоров’я, фізичні навантаження. Анжела Перл вважає, що ця астрологічна подія зробить ваші щоденні рутинні справи більш позитивними, принаймні в багатьох представників Тельця з’явиться таке відчуття.

В цьому ж 6 Домі перебуває Марс, а це – докладені зусилля, бажання щось робити. А, якщо навіть не має бажання, то Марс примусить Тельця щось робити, бути фізично активними, рухатися, кудись їздити, з кимось зустрічатися. І цього дня на все вистачить сил завдяки підтримці Сонця.

6 Дім гороскопу це ще й здоров’я. Анжела Перл прогнозує, що в Тельця може бути консультація зі світилом медицини. Деякі представники цього знаку зодіаку можуть готуватися до операції (Марс – це ще оперативне втручання). Деякі представники Тельця з 24 вересня можуть зайнятися спортом, фітнесом, тобто буде фізична активність, що позитивно позначається й на здоров’ї.

29 вересня Повня в знаку Овен

Повний Місяць проходить в 12 Домі гороскопу Тельця. В астрології Повня завершує цикл, підбиває підсумки, змушує приймати рішення. А ще Повня висвічує те, що було приховане, таємниці, а 12 астрологічний Дім як раз відповідає за все таємниче, езотеричне, незвідане; за завершення, звільнення від чогось. А ще 12 Дім символізує ізоляцію, бажання побути на самоті.

Гороскоп Анжели Перл передбачає, що 29 вересня й найближчі після Повні дні, дехто з представників Тельця захоче побути в тиші. Наприклад, поїхати за місто на дачу, або в тихий санаторій тощо. Деякі Тельці просто проведуть вдома цей час «в тихій ізоляції».

12 Дім гороскопа це пізнання себе. Повний Місяць принесе бажання багато читати, дізнаватися щось про себе та світ. Повня може відрити для Тельця якусь історію – про минуле життя, розбудить бажання вивчати езотерику. Деяким представникам знаку зодіаку Телець на Повню може наснитися віщій сон.

Важливі астрологічні події жовтня 2023, яка впливає вже у вересні на життя Тельця – попередження від Анжели Перл

Гороскоп на вересень звертає увагу, що в жовтні буде два затемнення, одне з яких суттєво впливає на життя Тельця і цей вплив буде відчутно вже наприкінці вересня.

Анжела Перл розповідає, що

28 жовтня 2023 року відбувається місячне затемнення в знаку Тельця.

Зазвичай затемнення відчувається ще за місяць до своєї дати. Якщо у вас 28-29 вересня відбуватимуться якісь події, зміни в житті, то це вже буде спрацьовувати жовтневе місячне затемнення. Телець з кінця вересня вже відчує цей вплив і він може стосуватися будь-якої сфери життя. Тому що затемнення в своєму знаку зодіаку для всіх представників Тельця воно може програтися і в стосунках, і по роботі, зміні місця проживання, по статусу.

14 жовтня відбувається сонячне затемнення

Це затемнення проходить в 6 Домі гороскопу Тельця, який відповідає за роботу та здоров’я. відповідно, якщо з 14 вересня Телець буде відчувати якісь проблеми зі здоров’ям або ж з’являться якісь новини по роботі. Ймовірніше за все, як вважає гороскоп Анжели Перл на вересень 2023 для Тельця, це буде вже вплив жовтневого сонячного затемнення.

Асцендент, місячний знак зодіаку, сонячний знак – в чому їх різниця?

12 Домів гороскопа, за що вони відповідають

Гороскоп на вересень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку

Овен

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Гороскоп на жовтень 2023 для знаку зодіаку Телець

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст