ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на липень 2020 року для Риб: особисте життя, робота і здоров’я

Астрологи нагадують Рибам, що самостійно втілювати у життя задуми дуже складно. Тому липень потрібно провести під гаслом колективної роботи. Що може принести особисте життя, робота і здоров’я, астрологи розповіли, склавши гороскоп на липень 2020 року для Риб.

Сприятливі дні для Риб: 7, 8, 15, 16, 24 і 25 липня.

Несприятливі дні для Риб: 3, 4, 11, 12, 20, 21, 28, 29 і 30 липня.

Гороскоп на липень 2020 року для Риб-жінок

Початок місяця буде насиченим для Риб-жінок. Представниць цього водного знаку очікують додаткові завдання, нові знайомства і багато чисельні ділові контакти. Коли Ви будете спілкуватися в липні з людьми, треба проявити пильність, тому що не всі з них заслуговують на довіру. Гороскоп передбачає, що з деякими з нових знайомих, риби-жінки можуть потоваришувати.

Згідно прогнозу астрологів, 8 липня представниці Риб можуть отримати новини. Нова інформація може змусити кардинально змінити плани. Але не варто засмучуватися, тому що після роздумів, Ви зрозумієте, що зміна планів – на краще.

Середина липня – середина літа, буде спокійною, на роботі також не очікується активностей. Тому буде краще провести більше часу з родиною, друзями і приємними людьми. Якщо немає можливості піти у відпустку, то хоча б на вихідні варто вибратися на пікнік, а може – з’їздити на море.

Остання декада місяця може принести різні неприємності для Риб. Тому, щоб впоратися з проблемами, гороскоп на липень рекомендує представникам Риб звернутися за підтримкою до друга. Саме надійна людина допоможе не впасти у паніку і дасть корисні поради, які допоможуть з мінімальними втратами вийти із складного становища.

Гороскоп на липень 2020 року для Риб: особисте життя і кохання

На початку липня багато представників Риб потраплять у полон романтичних і при цьому – дивних почуттів. У когось виникнуть почуття до відомої людини, з якої познайомитись у житті практично немає шансів. А хтось із представників Риб розпочне стосунки з людиною, яка перебуває у шлюбі. І це змусить таємно зустрічатися і приховувати партнера від знайомих.

Риби, які перебувають у шлюбі, можуть зрадити свою другу половинку. І, якщо на початку липня таємницю вдасться приховати, то подальший перебіг подій може все викрити. Тому добре подумайте, чи вартий адюльтер розбитої сім’ї.

У другій декаді липня Риби будуть просто причаровувати людей протилежної статі. До Риб звідусіль будуть линути компліменти: на вулиці, у транспорті, в магазині, на роботі. Така увага оточуючих значно підвищить самооцінку Риб. Також, це спонукає більше уваги приділяти своїй зовнішності, ретельно підбирати гарний одяг, робити зачіску. Друга половинка також помітить цікавість інших до своєї коханої людини. Ваш партнер придушить свої ревнощі і буде більше уваги і часу приділяти Рибам.

Гороскоп на липень 2020 року для Риб: робота і фінанси

В середині літа астрологи рекомендують Рибам не проявляти надмірної активності на роботі. Треба працювати за планом, виконуючи повсякденні завдання. У бізнесменів-Риб можливі труднощі з посадовцями високого рангу. Причиною проблем стануть матеріальні цінності і їх розподіл. І цей конфлікт не вдасться швидко залагодити і проблеми перейдуть на серпень.

Риби творчих професій опиняться у складному становищі, тому що зростає ризик виникнення помилок. Тому, перш ніж приймати рішення, потрібно все уважно перевірити, щоб не втратити грошей, покровителів чи меценатів.

На початку липня Меркурій перебуває ще у ретрограді, тому до 12 липня не варто починати нові проекти, підписувати важливі документи, заключати угоди. Цей період сприятливий для закінчення справ, які були розпочаті раніше, для виправлення помилок, для роздумів над планами на майбутнє.

Фінансова ситуація у липні для Риб буде нестабільною. Збільшаться витрати – в основному на робочі і сімейні справи. Щоб не залишитися без грошей, гороскоп на липень для Риб рекомендує не позичати ні друзям, ні знайомим. Великі і дорогі покупки краще перенести на осінній період, коли фінансова ситуація стабілізується. Якщо у Риб є кредит, потрібно напружитися і закривати кредит по графіку, щоб не росла заборгованість і пеня.

Щоб зменшити ризики і вплив проблем, важливі рішення краще приймати у дні сили – вони додадуть енергії і рішучості.  І навпаки, у небезпечні дні, краще нічого не робити або мінімально бути активними.

Гороскоп на липень 2020 року для Риб: здоров’я і самопочуття

Самопочуття Риб може погіршитися на початку липня через зниження енергетики. Тому треба уникати спілкування з недоброзичливцями, заздрісниками, тому що вони відбирають сили і енергію. Через негативних людей псується настрій і погіршується самопочуття.

В середині липня для покращення самопочуття, зорі рекомендують збільшити фізичну активність. Наприклад, робити зарядку, виходити на ранкові пробіжки, просто інтенсивно ходити у парку, плавати чи піти у спортзал. Навантаження слід збільшувати поступово, плавно і вже за кілька днів буде помітно покращення самопочуття.

Наприкінці липня Риба треба зменшити навантаження на ШКТ, їсти більше овочів і зелені. Також, для Риб буде корисно робити розвантажувальні дні протягом всього місяця.

Ви не можете копіювати текст