Астрологи назвали небезпечні дні липня 2020 року – їх буде 5. Щоб убезпечити себе від неприємностей і мінімізувати ризики конфліктів, варто знати точні дати, коли треба бути обережними і пильними. На ці дні не варто планувати ніяких важливих справ. А ось у дні сили в липні 2020 року, енергетика буде потужною, що дозволить з меншими зусиллями вирішувати складні питання.

Небезпечні дні липня 2020 року: 1 липня – день ревнощів і недовіри

Небезпечний день для з’ясування стосунків спровокує зростаючий Місяць у сузір’ї Скорпіона. Ревнощі можуть виникати просто на рівному місці, без всякої причини. Якщо друга половинка буде критикувати, «наїжджати», краще спокійно сприймати це, а на претензії і негатив відповідати добром і ласкою. Тільки так можна загасити можливий конфлікт. Знаючи цю інформацію і причини поганого настрою коханої людини, можна попередити скандал.

1 липня люди будуть схильні не довіряти нікому – ні близьким, ні чужим. Не варто зважати на це, адже так захотіли зорі. Нехай люди діють на свій розсуд, а не слідують чужим правилам. За такий підхід вони будуть Вас поважати.

Небезпечні дні липня 2020 року: 5 липня – місячне затемнення

Місячне затемнення 5 липня буде напівтіньовим, яке завершує коридор затемнень. Напівтіньове затемнення не так небезпечне, як повне затемнення, проте свої ризики вони приносить. Тому варто знати, що під час напівтіньового затемнення стається досить багато «таємних» проблем, які не видно практично нікому. У зв’язку з чим астрологи рекомендують аналізувати кожне своє важливе рішення перед його прийняттям.

Затемнення Місяця 5 липня відбувається у знаку Козерога. Це може знизити вміння концентруватися і знизиться продуктивність, почнуться проблеми з пам’яттю, навчанням і зосередженістю. Також, цього дня можуть виникнути складнощі з мотивацією і натхненням у представників творчих професій.

Небезпечні дні липня 2020 року: 11 липня – день агресії

Овен спровокує поривчастість у вчинках і прояви агресії. 11 липня небезпечний день, тому що Місяць спадає у знаку Овна перший день. Великі проблеми очікують на людей, які не вміють стримувати свої емоції і гнів. Слід остерігатися конфліктів, які можуть бути на роботі і в сім’ї. У житті все взаємопов’язано і проблеми в одній сфері, можуть позначитися і на інших сферах життя людини.

Не варто 11 липня купувати вартісні речі.

Небезпечні дні липня 2020 року: 18 липня – перешкоди і навіженість

Девізом цього небезпечного дня можна назвати: перешкоди і навіженість, тому що спадаючий Місяць – спокійний об’єкт, негативно впливає на волелюбних Близнюків і навпаки: стихія Повітря погано позначається на Місяці. Близнюки – знак легкості і гнучкого розуму та комунікацій. А ось 18 липня все буде навпаки: справи не зрушать з місця, з людьми важко налагодити контакт. Якщо справи й будуть вирішуватися, на це знадобиться значно більше зусиль.

Порада астрологів на небезпечні дні липня: не треба шукати винних у своїх невдачах, адже причина – у розташуванні планет і зірок, які створюють небезпечні дні.

Небезпечні дні липня 2020 року: 24 липня – день підвищеної вразливості

Зростаючий Місяць буде у дисонансі зі знаком Діви, тому біополе людини буде ослаблено. Багато людей відчують сум, їх накриють погані думки, а деякі відчують неміч і слабкість. Цей небезпечний день припадає на п’ятницю – останній робочий день тижня, тому, за можливості, треба раніше прийти додому. Вдома можна займатися рутинними хатніми справами, а ще краще – усамітнитися і відпочити. В цей день не можна навантажувати себе ні емоційно, ні фізично. Також, слід звертати увагу на своє харчування – вживати тільки свіжі продукти і уникати алкоголю.