Дні сили – це найсприятливіші дні другого місяця літа – липня, коли всі справи робляться значно успішніше, ніж в інші дні. Планети і зорі підсилять позитивний перебіг подій, що дасть змогу з меншими зусиллями досягти бажаного. Астрологи рекомендують у позитивні дні липня 2020 року – дні сили, бути у доброму гуморі, достатньо відпочивати, щоб нічого не завадило здійсненню планів.

Дні сили у липні 2020 року: 6 липня – ділова сфера

Перебування спадаючого Місяця у знаку Козерога – сприятливий час для працелюбних людей. Астрологи вважають, що 6 липня – самий позитивний і самий продуктивний понеділок із всіх у липні. У діловій сфері можна зробити безліч справ, які будуть успішними. Тому варто важливі питання вирішувати саме цього дня. Якщо цього не зробити, то можна втратити багато нових можливостей.

Стихія Землі, до якої відносить ся знак Козерога, додасть енергії, сил і бажання для зміни життя на краще. Також, це допоможе позбутися страхів і переживань щодо цих змін. 6 липня краще з головою поринути у роботу, а розваги залишити на інший день.

Дні сили у липні 2020 року: 10 липня – день розваг

Поєднання спадаючого Місяця і знаку Риб – гарне для нестандартного відпочинку. Останній день робочого тижня, п’ятниця, може бути цікавою і насиченою на події, але за умови, щоб людина сама цього забажала. Попередні робочі дні будуть досить складними і напруженими, тому у п’ятницю ввечері дуже чудово гарно відпочити, а Місяць і планети допоможуть в цьому. Астрологи не виключають велику ймовірність знайомства з приємною людиною.

Дні сили у липні 2020 року: 14 липня – розпочинається протистояння Юпітера

Явище протистояння планет – це коли планета протиставлена Сонцю. Коли така планета заходить, тоді сходить Сонце і навпаки. Початок протистояння Юпітера – це сприятливий і незвичайний день тому, що він відкриває важливі таємниці буття. Також, дає підказки на дрібниці, які приховані від нас.

Цього дня не лише інтуїти, а й майже всі люди відчують те, що ретельно приховувалося. Багатьом спаде на думку несподівана ідея, яка буде дуже корисною. 14 липня добре займатися і робочими питаннями, і домашніми справами.

Дні сили у липні 2020 року: 20 липня – Сатурн розпочинає шлях протистояння Сонцю

Вже друга планета, досить велика, входить у стан протистояння, що досить рідкісне явище – дві планети майже одночасно починають протистояння. Але це дуже позитивний момент, тому що Сатурн у протистоянні буде покращувати життя людей. Особливо в день, коли він починає цей шлях.

В день, коли Сатурн починає протистояння, 20 липня, багато людей зможуть побороти негативні почуття і подолати погані спогади. Це ідеальний час, щоб позбутися поганих звичок, невпевненості у собі і страхів. Сатурн очищає від внутрішньої напруги.

Дні сили у липні 2020 року: 25 і 26 липня – час великих змін

В ці два дні перебування зростаючого Місяця у знаку Терезів буду дуже сприятливим для змін у зовнішності. Астрологи рекомендують відвідування перукарні, стилістів, добре купувати новий одяг. Зовнішні зміни позитивно впливають і на духовні зміни, з’являється впевненість у собі і мотивація до нових дій. Дуже багато буде залежати від самої людини, її бажання змінити своє життя. Тому зміни повинні бути не тільки ззовні, а й в середині.

25 і 26 липня позитивними будуть зміни місця нашого проживання. Можна розпочинати ремонт чи просто переставити меблі, провести генеральне прибирання. Нові дрібнички для дому створять затишок і гармонійну атмосферу.