ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Лева вересень 2023 від Анжели Перл: кохання, гроші та робота

Гороскоп Лева вересень 2023 від Анжели Перл: кохання, гроші та робота

У вересні 2023 життя Лева прискориться, завдяки розвороту ретроградного Меркурія та Венери. Але не все так просто. На що ж може очікувати знаку зодіаку Лев? – про це розповідає гороскоп для Лева від Анжели Перл на вересень 2023 року та називає основні астрологічні події вересня, і навіть жовтня 2023, які впливають на життя цього знаку зодіаку

Основні астрологічні події, на яких акцентує увагу гороскоп для знаку зодіаку Лев від Анжели Перл на вересень 2023 року

Як вже зазначалося, дві планети розвертаються в прямий рух – це Венера та Меркурій, але велика планета Юпітер зупиняється й починає свій ретроградний рух аж до кінця року.

На яких астрологічних подіях вересня акцентує увагу гороскоп Анжели Перл?

  • 4 вересня розворот Венери в прямий рух в 1 Домі гороскопу
  • 4 вересня Юпітер зупиняється й стає ретроградним в 10 Домі, де вже перебуває Уран
  • 15 вересня Меркурій зупиняється й починає прямий рух у 2 Домі гороскопу Лева
  • 15 вересня Молодик у 2 Домі
  • 24 вересня Сонце заходить в 3 Дім гороскопу Лева, де вже перебуває Марс
  • 29 вересня Повня в 9 Домі гороскопу

Ще дві подіє, але вже жовтня, на які звертає увагу Анжела Перл, тому що вплив цих подій буде відчуватися за місяць, тобто у вересні. І це два затемнення

  • 14 жовтня сонячне затемнення в 3 Домі
  • 28 жовтня місячне затемнення в 10 Домі гороскопу Лева.

Гороскоп Лева вересень 2023 від Анжели Перл: як Венера та ретроградний Юпітер впливають на життя Лева

На початку місяця відбуваються дві події: одна планета – Венера, виходить з ретрограду, а інша планета – Юпітер, навпаки, заходить в ретроградний рух.

4 вересня Венера зупиниться й почне свій прямий рух в 1 Домі гороскопу Лева

І це чудова новина для представників цього знаку зодіаку. Венера – це планета, яка відповідає не лише за кохання, красу, гроші, а ще й за гармонію, наш гарний настрій тощо. Загалом Венера відповідає за все, що нам подобається.

Всі справи стосовно романтичних відносин, кохання, дружби Лева – все буде розвиватися легко та швидко. Всі романтичні справи Лева підуть «в плюс»

Наприклад, якщо Лев був з кимось розсварився, то відбудеться примирення. Або ж, якщо Лев з кимось розлучився, то після 4 вересня він прийме рішення залишите минуле позаду й дивитись вперед.

Ті представники Лева, хто себе недооцінював, чи йому щось не подобалося в собі, після 4 числа відчують позитивні зміни під впливом Венери. Харизматичний Лев стане ще більш харизматичним, в людей цього знаку зодіаку буде піднесений настрій, гарний вигляд.

4 вересня ретроградний Юпітер

Одночасно з Венерою, велика планета Юпітер зупиняється й розвертається у зворотний напрямок руху в 10 домі гороскопу Лева, в цьому ж Домі весь вересень перебуває й планета Уран. Юпітер – це дуже позитивна планета удачі, успіху, подарунків, достатку, везіння;

10 Дім гороскопу – кар’єра, бізнес, професію, роботу. Ці дві планети в ретрограді в 10 Домі можуть принести бажання щось переробити, змінити, допрацювати. Деякі Леви можуть щось ПЕРЕдумати (ретроградність – це ПЕРЕ -робляти, -думати). Зазвичай вважається, що ретроградний рух це не дуже добре. Але в даному випадку астролог Анжела Перл вважає, що

ретроградний Юпітер та ретроградний Уран подарують Леву другий шанс!

Гороскоп на серпень каже знаку Лев, якщо ви щось змарнували, чи не зробили, для вас ще раз відриється вікно можливостей, тому не прогайте його!

Гороскоп вересень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку Лев: вплив Молодика та Меркурія

В середині серпня відбувається дві астрологічні події, які загалом позитивно впливатимуть на життя Лева

15 вересня Меркурій розвертається в прямий рух

Спочатку Меркурій зупиняється, потім розвертається і далі починає свій прямий рух. Тому, якщо у Лева заплановані справи, які потребують роботи з «прямим» Меркурієм, краще починати займатися ними з 18 вересня, коли Меркурій візьме розгін.

Вихід Меркурія з ретрограду проходить в 2 Домі грошей гороскопа Лева. З цього періоду, а точніше, як вже вказувалося, краще з 18 вересня, лев може здійснювати покупки, які планував, наприклад в період ретроградного Меркурія. Якщо ви очікували надходження фінансів, то після 15 числа вони прийдуть. Можна укладати угоди з нерухомості, купувати дорогоцінні речі, автомобілі тощо.

Всі фінансові справи Лева, його справи стосовно джерела доходу, роботи, зарплатні з 15 вересня почнуть вирішуватися.

Наприклад, Лев може нарешті отримати відповідь щодо його нової роботи. В інших представників цього знаку зодіаку зрушиться нарешті питання нерухомості (продаж чи купівля) тощо.

15 вересня Молодик в знаку Діви

Молодий Місяць народжується в тому ж 2 Домі гороскопу Лева, в якому Меркурій виходить з ретрограду. І це дуже позитивна новина для Лева, тому що новий Місяць народжує нову енергію. І це потужне джерело буде підтримувати Лева протягом наступних двох тижнів. Згідно з прогнозом, який дає гороскоп Анжели Перл для Лева, в проміжок дії Молодика, а це з 15 по 29 вересня, люди цього знаку зодіаку можуть отримати нові гроші, нові контракти, в когось може з’явитися нова робота, нові джерела доходу. Що важливо для харизматичного й талановитого Лева – може з’явитися нова ідея, як заробляти гроші

Тобто в цей період висока ймовірність, що в Лева з’явиться щось нове в сфері впливу 2 Дому гороскопу.

Це дуже цікавий Молодик, який додасть Леву впевненості в собі, відчуття захищеності.

2 Дім гороскопу ще відповідає за ресурси. А це і здоров’я, й харчування й деякі Леви вирішать правильно й корисно харчуватися.

Гороскоп Лева вересень 2023 від Анжели Перл: кохання, гроші та робота – Сонце і планета Марс в 3 Домі гороскопу

В останню декаду вересня, а саме 24 числа Сонце заходить в 3 Дім гороскопа Лева. Що це означає?

3 Дім – це інформація, спілкування, транспорт, поїздка, а також родичі. А планета активності Марс весь місяць знаходиться в цьому ж 3 Домі. Представники Лева будуть дуже багато спілкуватися – як очно, так і за допомогою різних засобів – телефон, скайп тощо.

Завдяки впливу Сонця, в останній тиждень вересня у Лева буде багато поїздок, спілкування, не виключається навчальні програми.

В деяких представників знаку зодіаку Лев Сонце в 3 Домі висвітлить спілкування з родичами. Наприклад чи ви поїдете в гості, чи навпаки, будете приймати родичів у себе.

Гороскоп вересень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку Лев: Повня в знаку Овна

29 вересня Повний Місяць проходить в 9 Домі гороскопу Лева. 9 Дім – це розширення світогляду, подорожі, цікаві знайомства та інформація; юридичні справи. І на відміну від 3 Дому – просто обмін інформацією та розмови, за 9 Домом отримання інформації – це дізнатися щось нове, цікаве. І це дуже позитивна новина для допитливого Лева.

За цією астрологічною подією деякі Леви будуть робити документа для закордону (паспорт, віза), хтось поїде на навчання, а хтось, можливо, повернеться з-за кордону додому, в Україну.

Повня принесе знаку Лев розширення можливостей стосовно світогляду, пізнання світу.

9 Дім зазвичай це «далеко», публікації, освіта. Астролог не виключає, що Лев буде публікувати статтю чи книгу. Інші ж представники цього знаку зодіаку можуть почати викладацьку діяльність.

Ця Повня може висвітлити для Лева – дати якийсь результат по юридичним документам чи судам.

Астрологічні події жовтня, які впливають на життя Лева у вересня 2023

Астролог Анжела Перл окремо зупинилася на двох подіях вже наступного місяця – жовтня, тому що їх вплив відчувається ще за місяць до самої події. Мова йде про два затемнення, останні цього року. Вони відбуваються в жовтні, але Лев почне відчувати їх вплив ще за місяць – у вересні

  • 14 жовтня сонячне затемнення в 3 Домі – в секторі грошей, спілкування, знайомств і контактів. І з 14 вересня Лев почне відчувати його. А Молодик, який настає 15 вересня, може принести нове та цікаве знайомство.
  • 28 жовтня місячне затемнення в 10 Домі гороскопу Лева – кар’єра, статус, місія, і ці теми можуть почати програватися вже 28,29 вересня на Повню. Це може бути пов’язане з роботою Лева, кар’єрою.

12 Домів гороскопа, за що вони відповідають

Гороскоп Лева на жовтень 2023

Гороскоп на вересень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст