ГоловнаАрхівМісячний календар квашення капусти на лютий 2023 називає сприятливі дні

Досвідчені господині для квашення капусти використовують місячний календар на лютий 2023, який називає сприятливі дні для квашення та соління капусти та інших овочів. Цікаві факти про квашену капусту ще раз доводять її користь для вживання.

Місячний календар квашення капусти на лютий 2023 називає сприятливі дніМісячний календар квашення капусти на лютий 2023 називає сприятливі дні

Місяць впливає не лише на посадку та вирощування рослин, а й на проведення заготовок. Саме тому досвідчені господині користуються порадами місячного календаря для квашення капусти

Коли квасити капусту в лютому 2023

  • 1, 2, 3, 4, 6, 14, 15, 16, 17, 25, 26, 27, 28

Фахівці рекомендують виймати капусту з бочок, в яких вона кваситься, в той день, коли Місяць перебуває в знаку зодіаку, в якому заквашували.

Щоб дізнатися який знак зодіаку в кожен день лютого 2023, можна скористатися місячним календарем на лютий.

Місячний календар квашення капусти на лютий 2023: цікаві факти про квашену капустуМісячний календар квашення капусти на лютий 2023: цікаві факти про квашену капусту

  • Квашена капуста – це дрібно нарізана капуста, яка ферментується різними молочнокислими бактеріями. При правильному зберіганні вона має тривалий термін зберігання та характерний кислий смак, обидва з яких є результатом молочної кислоти, яка утворюється, коли бактерії зброджують цукри в капусті.
  • Ця капуста містить живі та активні пробіотики, які діють як перша лінія захисту від різних шкідливих бактерій або токсинів, які можуть потрапити до вашого організму.
  • Квашена капуста багата на травні ферменти, які допомагають розщеплювати крохмалі, білки та жири. Саме тому її рекомендують вживати, якщо є бажання схуднути.
  • В ній міститься велика кількість вітаміну С, який необхідний для виробництва колагену та є природним антиоксидантом для підтримки імунної системи. Крім того, квашена капуста містить вітамін К2 – один із найважливіших поживних речовин для довгострокового здоров’я кісток, завдяки його здатності допомагати кальцію та іншим мінералам зв’язуватися з кістковою матрицею для зміцнення кісток.
  • Квашена капуста багата на клітковину для здоров’я кишечника, зниження рівня холестерину в крові та контролю рівня цукру в крові.
  • В квашеній капусті міститься достатня кількість мінералів калію, заліза та магнію. Калій допомагає контролювати частоту серцевих скорочень та артеріальний тиск. Залізо необхідне для утворення еритроцитів і нарощування м’язової маси.
  • Квашена капуста багата на антиоксиданти лютеїн і зеаксантин, які пов’язані зі збереженням здоров’я очей.
  • Чудовий народний засіб від стоматиту – квашена капуста. За цими рецептами рекомендується полоскати рота соком квашеної капусти протягом приблизно 30 секунд кілька разів на день. Або ж можна прикладати шматочки квашеної капусти до ураженої ділянки на хвилину або близько того, перш ніж жувати та ковтати капусту.

Рецепти квашення капусти

Капуста пелюстка з буряком, рецепт квашеної капусти на зиму

Квашена капуста на 3-літрову банку: покроковий рецепт квашення

Рецепт швидкої закваски капусти

Квашення капусти буде вдалим, якщо вибрати правильний сорт і качан капусти

Ви не можете копіювати текст