ГоловнаПсихологіяЯк думають чоловіки і як думають жінки: цікаві спостереження психологів

Не секрет, що чоловіки і жінки думають по-своєму. Психологи вказують на те що, процес мислення відрізняється у жіночої від чоловічої статі. Цікаві спостереження психологів про те, як думають чоловіки і як думають жінки, допоможуть краще розуміти один одного.

​Як думають чоловіки: цікаві спостереження психологів

Якщо спрощено, то вважається, що чоловічий мозок – це пристрій, в якому наведено ідеальний порядок. Там все розподілено по шухлядах.

В одній шухляді – авто, у другій – сім’я, у третій – робота, в четвертій – гроші, в іншій – спорт і т.д. У чоловіків є шухлядки буквально для всього. У чоловіків навіть є окрема шухлядка для думок про жінок. А є окрема – для дітей.

Чоловіки всі питання розкладають по цих шухлядах. У них діє залізне правило: поки не розібратися з однією шухлядою, інші – не можна відкривати. Тобто, якщо чоловіки обговорюють конкретну тему, то просто тягнуться у відповідну «шухляду» у своїй голові, де зберігається вся інформація по потрібному питанню. Ось чому вони обговорюють тільки конкретні питання: чоловіки дуже обережно ставляться до вмісту тих «шухляд», про яких зараз не йдеться.

​Як думають жінки: цікаві спостереження психологів

Жіночий мозок працює зовсім по-іншому. Можна уявити його як велику кулю, яка вся обмотана думками. Тобто хід думок у жінки буде не окремо про одну річ, а у взаємозв’язку. Ось ланцюжок: гроші пов’язані з авто, автомобіль – з роботою, діти – з мамою, мама – бабуся. Тобто процес думок у жінки – це широка магістраль з безліччю думок на ній одночасно, якою управляє єдина форма енергії – емоції.

Ось чому, як правило, жінки про все пам’ятають. Тому що будь-яка подія у житті жінки «підключена» до її емоцій. Тому ця подія залишається у пам’яті надовго.

Деякі корисні поради психологів, якім можуть стати в пригоді людчм в різних життєєвих обставинах

Подружнє життя можуть зруйнувати 5 проблем, які назвали психологи

Ви не можете копіювати текст