ГоловнаПсихологіяПсихологічний тест чого не вистачає в житті

Психологічний тест чого не вистачає в житті

Проходячи психологічний тест ми вчимося краще розуміти себе. Існують професійні тести, які застосовують фахівці для діагностики, а є т.з популярні тести, які можуть бути не менш ефективними для самопізнання і кращого розуміння себе. Психологічний тест з картинкою допоможе зрозуміти, чого не вистачає в житті на даному відрізку вашого шляху, що турбує нашу підсвідомість, вкаже на внутрішню проблему, яку допоможе вирішити порада психолога.

Психологічний тест з картинкою підказує чого не вистачає в житті

Як вже зазначалося, психологічні тести допомагають нам краще зрозуміти себе, сигнали, які подає наша підсвідомість, вони дають відповіді на багато питань. Їх застосовують фахівці-психологи, їх можна використовувати і самостійно. Особливо цікаві і показові асоціативні тести. Вони будуються на основі метафор, асоціацій або абстрактних зображень і допомагають розкрити внутрішній світ людини. Асоціативне мислення – це голос підсвідомості, стежка в таємничі куточки особистості.

Щоб зрозуміти, чого саме не вистачає на даному етапі вашого життя, пройдіть нескладний асоціативний тест з малюнком.

Асоціативний тест з малюнком
Виберіть свій варіант малюнку тесту

Подивіться на картинки і виберіть ту, яка найбільше вам сподобалася.

Психологічний тест чого не вистачає в житті: розшифровка тесту

Читаємо трактування вибору і співвідносим з внутрішніми відчуттями. Щоб ефект від тестування був більшим, важливо, прочитавши результати, проаналізувати ситуацію і зробити висновки. Якщо психологічний тест вказує, що вам чогось не вистачає в житті, спробуйте це знайти і втілити у життя.

Малюнок 1 психологічного тесту

Ваше життя протікає стабільно, маючи гарне підґрунтя для цього. Проте спокійна і розмірена обстановка і звичні відносини починають вас обтяжувати. Вам може здаватися, що життя проходить повз вас. Але все не так погано, як може здаватися.

Ваша підсвідомість вказує на необхідність змін.

Ви втомилися від рутини і одноманітності, тому потрібно додати у своє життя нові емоції, нові справи, нові вміння. Фахівці вважають, що вам не потрібні кардинальні зміни, не потрібно нічого ламати вщент, щоб збудувати нове. Буде достатньо «косметичне» оновлення, як косметичний ремонт. У вас є чудова життєва база для невеликої корекції. Це додасть яскравих відтінків і нові враження, що, у свою чергу, дасть можливість побачити нові перспективи і глянути на себе іншими очима.

Таку трансформацію можна розпочати зі зміни іміджу. Наприклад, поміняти гардероб зачіску, почати займатися новими предметами – піти на курси з вишивки чи почати опановувати нову спеціальність. Можливо, у вас є мрії або нереалізовані плани? Зробити крок вперед ніколи не пізно – зараз цей крок вам необхідний.

Малюнок 2

Якщо психологічний тест вивів вас на другий малюнок, це вказує на те, що ваша підсвідомість вказує на недостатнє спілкування. Ваш мозок і душа просто переповнені інформацією, невисловленими образами, невирішеними проблемами. Така ситуація може пригнічувати і тому рекомендація психологів: відверто поговорити з близькими чи з другом, людиною, яка вас добре розуміє.

Вам необхідно неформальне, душевне спілкування.

Ви втомилися самостійно вирішувати свої проблеми, тому не соромтеся просити допомоги або поради. Можна влаштувати домашнє свято і запросити приємних людей, можна провести дружню вечерю у вузькому колі довірених осіб, чи зустрітися удвох з тим, хто підтримає вас. Це необхідно зробити, щоб ви могли виговоритися про те, що вас турбує.

Малюнок 3 психологічного тесту

Відсутність нових і яскравих вражень пригнічує вас. Вам може здаватися, що життя сіре і похмуре, як осіннє небо, яке захмарило.

Вам потрібні нові враження.

В такій ситуації психологи рекомендують змінити обстановку. Наприклад, можна поїхати подорожувати, або відвідати дальніх родичів або давніх друзів. Можна поміняти маршрут, яким щодня ви ходите на роботу або в магазин. Будь-які зміни, навіть невеличкі, почнуть змінювати життя. Щоб розірвати коло сірості, треба починати це робити. І дуже добре внести якесь дійство, про яке ви раніше і не думали. Дієвим може бути урок гри на фортепіано або вечір в караоке, якщо ви ніколи цим не займалися.

Малюнок 4

Психологічний тест вказує, що людина, яка обрала 4 малюнок тесту, потребує додаткову або нову мотивацію.

Вам потрібна нова мета, яка надихає.

Тобто найкраще зробити те, що ви ніколи не робили і не думали про це.

Важливо не відмовлятися від нових знайомств, незвичних справ. Ви багато чого в житті досягли, але зараз зупинилися, що вам категорично не подобається. Не бійтеся своїх прагнень і фантазій! Маючи свій життєвий досвід, ви знайдете в собі сили і необхідні ресурси.

Малюнок 5 психологічного тесту

Слідування чужим правилам, підпорядкованість якимось нормам провокує внутрішню несвободу. Про це вказує вибір 5 малюнку даного психологічного тесту.

Зараз вам потрібно відчуття свободи.

Ви жадаєте свободи, свіжого подиху внутрішньої розкутості. Ви дуже довго жили за чиїмись правилами, підпорядковувалися прийнятим нормам, не відчували себе господарем свого життя.

Порада психологів: потрібно самому вирішити, чого насправді вам не вистачає в житті, що насправді ви потребуєте і чого хочете. Це важливо – зрозуміти себе і свої потреби, щоб почати діяти. Позитивні зміни можуть розпочатися з маленьких кроків. Наприклад, дозвольте собі кожного дня робити щось особисто для себе. І дозволяйте іншим проявляти турботу про вас.

Малюнок 6 психологічного тесту

Людина, яка вподобала 6 малюнок даного психологічного тесту, втомилася від хаосу і плутанини.

Ви потребуєте стабільного, комфортного і впорядкованого життя.

Ви хочете порядку, передбачуваності, впевненості в завтрашньому дні. Ваша підсвідомість каже, що вам потрібне життя без несподіванок і стресів, проблем і катастроф.

Почати отримувати саме це, ви можете самостійно. Почніть з того, що впорядкуйте своє життя: приберіть свою квартиру, робочий стіл; складайте список покупок і не відхиляйтесь від нього; складайте плани на тиждень. Це може бути навіть всього кілька справ, але кожен пункт цього плану треба виконати в строк.

Психологічний тест рекомендує шукати підтримку у близьких людей, вчитися знаходити компроміси, не відмовляйтися від допомоги. Прислухайтеся до своїх потреб і постарайтеся знайти шляхи їх задоволення.

Психологічний тест з малюнком: тварина, яку ви першою побачите, розповість про ваш характер

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст