ГоловнаПсихологіяЛюбовні стосунки у парі можуть розвиватися за різними сценаріями

Психологи кажуть, що в коханні також є сценарії. Тобто відносини вибудовуються в залежності від внутрішніх установок. Любовні стосунки у парі можуть розвиватися за різними сценаріями, і ось деякі з них. Можливо, хтось із Вас побачить сценарій, який є основою стосунків у Вашій парі

Жінка-споживач

У таких стосунках жіночі запити значно більші, ніж вона віддає у відповідь. За таким сценарієм всі стосунки несе на собі чоловік, а жінка просто дозволяє йому кохати себе. Такі стосунки у парі не мають шансів на гармонічний розвиток відносин

Чоловік-споживач

Любовні си=тосунки у парі за таким сценарієм будуються навпаки до попереднього варіанту. У такій сім’ї жінка тягне на собі всі турботи про сім’ю. І не тільки енергетично, емоційно, а й фінансово. На жіночі плечі лягають всі клопоти по господарству: прибирання, приготування їжі, заняття з дітьми. І часто така жінка ще й працює більше, ніж на одному місці – а на двох, чи має додатковий підробіток.

Чоловік же перебуває у творчій кризі або кризі середнього віку і проводить час на дивані, знаходиться «у пошуку себе».

За таким сценарієм може виникнути питання – чи варті такі любовні стосунки на продовження?

Любовні стосунки у парі: «Бізнес-план»

За таким сценарієм відносини між подружжям жінка сприймає як бізнес-модель. Тобто: «я – йому, він – мені». Такі любовні стосунки у парі будуються на тому, що жінка робить поступки або щось організує для чоловіка, щоб у відповідь отримати подарунок, послугу чи щось інше, що їй потрібно.

Творення добра

Якщо в житті чогось забагато, воно перестає приносити задоволення. Навіть з добрими намірами буває так. Важливо пам’ятати, що свободу волі ніхто не відміняв і особистий простір треба поважати. Перш ніж нести партнеру чергове добро, краще запитати в нього, чи варто це робити.

Любовне танго – це ідеальні любовні стосунки у парі

Психологи вважають, що ці любовні стосунки у парі майже ідеальний варіант. Сценарій «Любовне танго» передбачає взаємодію – обмін енергією, коли є невелика перевага з боку чоловіка. У таких відносинах партнери, натхненні почуттями, роблять один одному подарунки і і приємні вчинки без корисливих мотивів. І самі закохані щасливі від того, що дарують своєму партнеру радість. Повноцінні і гармонійні відносини подібні танго – в цьому танці партнери перетворюються в єдине ціле.

Ви не можете копіювати текст