ГоловнаПсихологіяПодружнє життя можуть зруйнувати 5 проблем, які назвали психологи

Проблеми, які руйнують шлюб, назвали психологи з Університету Нікосії (Греція). Фахівці пояснили, чому саме ці 5 проблем такі небезпечні навіть для щасливого подружжя. Якщо у вас є складнощі у подружньому житті, зверніть увагу, можливо визначення проблеми допоможе в її вирішенні і збереженні вашого шлюбу. Свою думку психологи висловили в публікації в журналі Psychology Today.

Шлюб можуть зруйнувати 5 проблем, які можна усунути

Психологи розповіли, які основні проблеми можуть привести до розлучення.

Зникнення інтересу

На думку психологів з Греції, сім’ї часто розпадаються через те, що пристрасні стосунки залишаються в минулому, а їм на зміну нічого не приходить. У партнерів поступово зникає інтерес один до одного, зацікавленість життям другої половинки. Тобто на зміну шаленим пристрастям так і не приходить кохання з повагою. Ймовірно, що пара поспішила створювати сім’ю, переплутавши закоханість з коханням.

Зайнятість на роботі

Психологи з Університету Нікосії (Греція) вважають, що надмірна зайнятість на роботі, довгий робочий день збільшують ймовірність розлучення. Тому що чим більше часу подружжя проводить разом, тим міцніше їх союз. У разі, якщо хтось на перше місце ставить кар’єру, то це, безумовно, впливає на сім’ю.

Відсутність особистого простору

До весвілля, кожен партнер мав своє життя, свої звички і уподобання. Після одруження через надмірну любов, навіть не помічаючи цього, ми можемо нашкодити своєму шлюбу. Мова йде про те, що потрібно залишати своїй половинці можливість побути на самоті, займатися справами, які цікаві лише для неї. Тому що відсутність особистого простору може зруйнувати і найщасливіший шлюб.

Невміння будувати стосунки

В ейфорії кохання інколи можна не помітити, що друга половинка просто не здатна вибудовувати стосунки у повсякденному житті. Наприклад, ревнивець просто «перекриє кисень» без причини своїй коханій людині, буде тиснути безпідставними претензіями. У такому випадку, на думку психологів, скоріше за все шлюб приречений.

Сексуальне життя

Сексуальна сумісність партнерів – це важлива складова будь-якого здорового шлюбу. Щоб подружжя жило довго і щасливо, сексуальні уподобання партнерів повинні співпадати. Якщо такого не буде і партнери не будуть намагатися налагодити цю сферу життя, розрив практично неминучий.

Психологи засвідчили, що, якщо подружжя усвідомило свої проблеми, які руйнують шлюб, і готові з ними боротися, тоді вони мають всі шанси пройти разом через всі випробування долі.

Як думають чоловіки і як думають жінки: цікаві спостереження психологів

Любовні стосунки у парі

Афірмації для жінок змінюють життя на краще

Ви не можете копіювати текст