ГоловнаПсихологіяАфірмації для жінок змінюють життя на краще

Афірмації для жінок змінюють життя на краще

Жінки частіше підпадають під вплив зовнішніх обставин, ніж чоловіки. Жінки більш емоційно сприймають інформацію і більше переймаються через події. Часто «біг по колу» – прибирання, готовка, прання – щоденні справи, забирають всі сили і накладають негативний відбиток на життя. Саме тому афірмації для жінок змінюють життя на краще, якщо слідувати простим правилам. Потрібно приділити час собі, щоб вирватися з цього кола і знайти позитив і віднайти любов до себе. Тексти ми приводимо, але самостйно ви теж можете їх створити.

Для чого потрібні афірмації для жінок

Позитивні формулювання можуть змінювати життя. Цей вид психологічної допомоги винайшла Луїза Хей. Багато людей, завдяки афірмаціям, змогли переломити негативний тренд і залучити гарні зміни у своє життя.

Афірмації для жінок фіксують у підсвідомості віру в себе, свою жіночу силу. Вони допомагають полюбити себе у всіх життєвих ситуаціях, побачити в собі чарівність і душевну красу. Регулярне приговорювання цих позитивних фраз відновлює жіночу енергію, яка витрачається у щоденних побутових справах. Афірмації налаштовують на досягнення своїх цілей і реалізації своїх бажань.

Афірмації для жінок приклади текстів

Тексти афірмацій для жінок можна скласти самостійно, спираючись на важливі правила складання цих словесних установок. А можна скористатися готовими текстами, обравши ті, які найбільше відповідають потребам душі. Приклади текстів афірмацій для жінок, можуть надати поштовх новим, позитивним змінам у житті. Можна обрати кілька варіантів і проговорювати їх щодня. Кількість повторів повинна бути не менше ста протягом доби.

Загальні афірмації для жінок

Я – жінка і пишаюся цим!

Я – найщасливіша у світі жінка!

Я прекрасна і жіночна!

Я вмію піклуватися про себе!

У мене чудовий характер!

Жіноча енергія переповнює мене!

Я випромінюю щастя, радість і любов!

Я – єдина і неповторна!

Я – сильна і вільна!

Я люблю своє тіло і завжди дбаю про нього!

Я вдячна Творцеві за те, що я жінка!

Я дбаю про себе і ціную себе!

Я – молода, струнка і сексуальна!

Я дивлюся на життя з впевненістю і оптимізмом!

Моя жіноча сила не знає меж!

Афірмації для жінок про кохання, чоловіків, сім’ю

Чоловіки схиляються переді мною!

Моє серце відкрите для кохання і щастя!

Моя сім’я – моя гордість!

Я магніт для прекрасних відносин!

У мене найкращий в світі чоловік!

Промовляючи афірмаціі, як того вимагають правила Луїзи Хей, вже незабаром Ви відчуєте позитивні зміни, Ви побачите – наскільки Ви неймовірна жінка, яка варто найкращого!

Приклади текстів афірмацій для жінок на різні випадки життя:

 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст