ГоловнаКрасуняСхуднення за допомогою японської гімнастики з рушником

Японська гімнастика з рушником допоможе схуднути. Принцип цих вправ направлено на повернення скелету людини природного положення і змінити наше тіло, що зробить спину рівною, а талію – тонше.

Схуднення за допомогою японської гімнастики з рушником: покрокові вправи

  1. Беремо рушник і скатуємо його у валик довжиною не менше 40 сантиметрів і товщиною 7-10 сантиметрів. Цей рушниковий рулон перев’язуємо міцно мотузкою, щоб він не розмотався.
  2. Далі потрібно сісти на тверду горизонтальну поверхню – м’яке ліжко чи диван не підійдуть. Краще за все сісти на підлогу на туристичний килимок.
  3. Обережно опускайтеся на спину, притримуючи валик руками так, щоб він був перпендикулярно до тіла під попереком – точно під пупком. Це досить важко зробити на перших порах, але потрібно намагатися обережно це робити.
Схуднення за допомогою японської гімнастики з рушником
Ілюстрація допоможе правильно виконати вправу з рушником

4. Ноги кладемо на ширину плечей і «клишоного» зводимо стопи разом – так, щоб великі пальці торкалися одне одного, а п’яти були на відстані 20-25 сантиметрів.

5. Наступний крок – завести витягнуті руки за голову, розвертаємо їх долонями до підлоги (донизу) і поєднуємо між собою – за мізинці. Ця поза досить незручна, якщо Вам складно розпрямити руки повністю, не страшно, хай лежать, як виходить. Головне, стежити, щоб стикалися великі пальці ніг і мізинці рук

В такому положенні треба пролежати 5 хвилин.

Схуднення за допомогою японської гімнастики з рушником: коли очікувати на результат

Якщо все виконано вірно, то Ваш скелет почне приймати правильне для нього положення – Ви відчуєте, як живіт втягується всередину тіла. Однак, цей процес досить болісний. Якщо Вам буде складно вилежати всі 5 хвилин, розпочніть з більш короткого проміжку часу – з 1-2 хвилин кожен день збільшуючи час «відпочинку на валику з рушника». Результати стануть помітними приблизно вже за місяць.

Ви не можете копіювати текст