ГоловнаКрасуняКаші для схуднення допоможуть скинути зайві кілограми

Каші для схуднення допоможуть скинути зайві кілограми

В старі части каші були однією з основних страв на столі звичайних людей. У сучасному світі дієтологи вважають вживання каш дуже важливим для оздоровлення організму і позбавлення від зайвих кілограмів.

Каші в раціоні людини корисні в будь-якому віці.  Дітям каші потрібні – для правильного і гармонійного розвитку і зростання, молоді – для підтримки сил і енергії, людям похилого віку – для збереження здоров’я і уповільнення процесів старіння.

Каші для схуднення: пшоно

Пшоняна каша не дуже поширена, але користь від її вживання неймовірна. Вона дуже корисна для підтримки роботи серця і виведення зайвої рідини з організму. Крім того, в ній зовсім не міститься глютену, який звинувачують у багатьох хворобах дітей і дорослих.

Для схуднення пшоняна каша також дуже корисна – від неї не накопичуються зайві кілограми, навіть навпаки. Найкращий варіант для сніданку – заправити пшоняну кашу молоком або додати пару шматочків бринзи.

Каші для схуднення: гречка

Гречана каша досить поширена і популярна серед українців. І недарма. Вона містить величезну кількість корисних макро- і мікроелементів, вітамінів. Крім цього, ця крупа дуже багата високоякісним білком. А це означає, що вона повільно перетравлюється і надовго втамовує почуття голоду. Крім того, вона сприяє не відкладанню жиру, а росту м’язів. Як бонус, що міститься в гречці – рутин, зміцнює стінки судин. Дієтологи часто використовують гречану кашу для харчування під час процесу схуднення.

Каші для схуднення: перловка

Можливо Ви не знали, але перловка одна з найбільш корисних каш в світі. У ній є вітаміни групи В, А, D, Е і РР, срібло, цинк, залізо, кальцій, мідь, йод, хром. Вона перевершує пшеницю як за кількістю клітковини, так і за харчовою цінністю білка, що знаходиться в ній. Єдиний мінус – її потрібно досить довго варити.

Каші для схуднення: рис

У багатьох країнах сходу, рис найпопулярніша крупа. Зараз рис став поширеним і на теренах України. Рис допомагає виводити з організму будь-які токсини, а крім того, захищає стінки шлунка і кишківника, тому застосовується в багатьох лікувальних дієтах. Особливо корисний бурий і чорний рис.

Перед вживанням каші, її варто заправляти рослинною олією, а не вершковим маслом. Тим більше потрібно відмовитися від майонезу та інших соусів. І ще важливий момент – ніяких каш швидкого приготування

При схудненні важливо пам’ятати, що тільки каша чи інший дієтичний продукт не позбавлять Вас зайвих кілограмів. Адже головне правило схуднення – витрачати більше калорій, ніж вживаєш.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст