ГоловнаКрасуняДля схуднення треба навчитися долати відчуття голоду

Під час схуднення важливо контролювати своє відчуття голоду. Дослідження науковців свідчать, що у тих, хто знаходиться на дієті існує велика проблема – вони завжди відчувають себе голодними. Дієтологи рекомендують звернути увагу на 5 моментів, знання яких допоможе Вам у схудненні.

Правильний вибір дієти

Людський організм відрізняється один від одного. Тому важливо підібрати той тип дієти, який підходить саме Вам. Перед початком схуднення, Вам потрібно проаналізувати свої смаки, щоб з’ясувати чи зможете Ви витримати обраний тип дієти без зривів. Збалансоване харчування не зажене організм в стрес.

Достатня кількість білка

Від кількості білка залежить відчуття ситості. Він покращує метаболізм і сприяє спалюванню жирів. Однак слід пам’ятати, що солодкі сирки містять цукор і жири більше, ніж білка. Тому уважно слідкуйте за раціоном і складом продуктів.

Стрес

Велика проблема під час схуднення – стресова ситуація, емоційний голод. Людина «заїдає» проблеми чи емоції, яких їй не вистачає. Вам потрібно прислухатися до організму, чи дійсно йому потрібна їжа. Чи, можливо, це просто звична реакція на якусь подію. Можна спробувати замінити таку звичку фізичними вправами. Наприклад, ви захотіли з’їсти щось, але зрозуміли, що насправді це не голод, а звичка. Зупиніться, і замість поїдання, зробіть 5 чи 10 присідань.

Їсти треба повільно

Людина, яка швидко їсть, як правило, з’їдає більше. Дієтологи радять приймати їжу неспішно, бо завдяки цьому Ви будете відчувати ситість та задоволення. А об’єм їжі буде меншим. Пам’ятайте, що зазвичай, сигнал про насичення мозок отримує лише через 20 хвилин.

Клітковина

Для схуднення правильне поєднання білків, клітковини і води дадуть дуже гарний результат. Клітковина очистить організм від токсинів, справить омолоджуючий  ефект і позбавить відчуття голоду.

Ви не можете копіювати текст