ГоловнаКрасуняЧаї для схуднення і покращення травлення

Чаї для схуднення і покращення травлення

Багато з людей, хто хоче позбутися зайвої ваги, дотримуються жорстких дієт, в надії, що вони допоможуть скинути такі ненависні кілограми. Але не завжди вистачає сили волі, часу або ж – дотримуватись такого режиму харчування не дозволяє здоров’я. Впоратися з цією проблемою можуть допомогти чаї  для схуднення і покращення травлення у комплексі з помірним фізичним навантаженням.

Дієтологи наголошують, що вживання таких чаїв у першу чергу направлено для покращення травлення і очистки організму. Що, як наслідок, допоможе схудненню

  • чай з каркаде

Такий чай виводить з організму шлаки, токсини, уповільнює засвоєння цукру і прискорює метаболізм. Чай з каркаде рекомендовано пити щоденно.

  • імбирно-лимонний чай

напій імбиру з лимоном добре очищає організм і насичує його вітамінами. Дієтологи радять пити імбирно-лимонний чай через 30 хвилин після пробудження.

  • індійські масла

такий напій готується просто: в улюблений не міцно заварений чай додаєте декілька крапель індійських масел і п’єте чай, як робите це зазвичай. Вживання чаю з індійськими краплями буде зміцнювати імунітет та покращить роботу стравоходу.

Дієтологи звертають увагу, що такі напої стануть допоміжними у процесі схудненні в поєднанні з правильним харчуванням і активним способом життя.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст