Для тих, у кого маленький досвід по догляду за квітами, буде цікаво дізнатися, які найбільш невибагливі та живучі кімнатні рослини. Проте, якщо проводити підживлення кімнатних рослин, фіалок та орхідей, ви отримаєте чарівний квітучий зимовий сад
Найбільш невибагливі та живучі кімнатні рослини
Ця інформація буде корисною в першу для недосвідчених флористів. Адже, як би не здавалося, мати гарний здоровий та квітучий зимовий сад не так вже й просто. Тому фахівці радять початківцям почати вирощувати кімнатні рослини, які менш вибагливі до догляду.
Можна сказати. Що ці рослини готові до певного екстриму вони невибагливі та можуть прижитися навіть у самих зайнятих господарів.
- Сукуленти
- Заміокулькас
- Хлорофітум
- Товстянка
- Фікус
- Сансевієрія
- Пахіра Акватика
- Спатіфіллюм
- Ноліна (бокарнея)
- Сциндапсус золотистий.
Отже, якщо ви поки не впевнені у своїх силах, почніть купувати саме ці кімнатні рослини. При чому, крім того, що їм не потрібен надскладний догляд, вони ще мають чудовий вигляд і стануть окрасою для вашої домівки.
Підживлення кімнатних рослин цибулинням
Всі чудово знають, що на Великдень яйця можна красити цибулинням. Але не тільки для цього згодяться лушпайки цибулі. Можемо приготувати корисний відвар для підживлення квітів.
Єдине застереження: цибулинне добриво не може довго зберігатися, тому таке підживлення потрібно готувати кожен раз заново.
Для приготування нам знадобиться
- лушпиння цибулі (цибулиння) – 50 г;
- окріп – 2 л
у каструльці 50 г цибулиння заливаються окропом, доводиться до кипіння і вариться до 10 хвилин. Потім відвар знімаємо з вогню і настоюємо близько 3 годин. Після того, як відвар охолонув, його треба процідити і можна обприскувати кімнатні рослини.
Підживлення кімнатних рослин рецепт: підживлення фіалок
Про підживлення з банану ми вже розповідали. Даний варіант має деякі нюанси. Флористи кажуть, що приготовлена «бананова вода» не тільки прискорить розпускання сплячих бутонів. А ще й подовжить період цвітіння фіалок.
Нам знадобиться шкірка від 3 бананів. Її треба залити окропом і варити близько 10 хвилин. Воду охолодити та можна нею підживлювати у вигляді поливу.
Бананова вода для підживлення використовується двічі на місяць.
Рецепт добрива з молоком для підживлення кімнатних рослин – орхідей для інтенсивного цвітіння
Можливо, багатьох здивує, але молоко потрібно для підживлення кімнатних рослин. Річ у тім, що молочні білки, а також мікроелементи, які містяться в молоці, прекрасно живлять квітку і дають їй достатньо сил для пишного і неймовірно красивого цвітіння протягом року. Звичайно, молока потрібно зовсім небагато для приготування «молочного підживлення» і бажано жирне (3,2-6% жирності).
Горщик з орхідеєю треба поставити та рясно пролити. Потім горщик треба залишити на 15 хвилин, далі слід злити зайву рідину і наше підживлення завершено.
Таке підживлення допоможе орхідеї рясно цвісти, а проводити його варто два рази на місяць.
Крім того флористи рекомендують регулярно протирати листя орхідеї (з двох сторін). Ватний диск треба змочити в розчині 1 столової ложки молока та 2 столових ложок води.
Ці корисні поради щодо підживлення допоможуть мати гарні та здорові кімнатні рослини.