Як розпізнати псування? Основні ознаки, які вказують, що було пороблено

Ще з давніх часів вважалося, що псування і пристріт становлять велику небезпеку. Тому тоді й тепер важливо знати, як розпізнати псування та пристріт, що вам чи вашим близьким було пороблено. В цьому допоможуть поради фахівців, які назвали основні ознаки наведеного негативу та підказали, як можна позбутися цього поганого впливу

Як розпізнати псування за зовнішніми чинниками та за внутрішніми відчуттями?

Дуже часто люди помилково приймають звичайні проблеми та негаразди за псування або, навпаки, думають, що з ними все гаразд, коли насправді є всі ознаки псування та пристріту.

Основні ознаки, які ніяк не пов’язані зі здоров’ям та внутрішніми відчуттями

Коли в житті стаються якісь зміни, і не на краще, слід добре подумати й проаналізувати останні події.

  • Якщо в гостях побувала малознайома людина або досить близька людина, але яка заздрісна, й після таких відвідин у вас зникла якась не важлива (не коштовна) річ, це серйозний привід задуматися. Причиною такої поведінки, з великою ймовірністю, є бажання цієї людини нашкодити вам. Адже пороблено може бути через предмет, власником якого ви були, тому що особиста річ містить енергетику людини. І через вкрадений предмет може бути накладене прокляття, пристріт або псування.

Важливий момент – не можна давати стороннім доступ до щіток, на яких може бути ваше волосся. Тому що через нього може бути зроблене серйозне псування. Ховайте якомога далі свій гребінець, хустку, якщо чекаєте не найприємніших гостей.

  • Ще важлива ознака, яка діаметрально протилежна попередній – в домівці з’являються нові предмети, часто дивні. Езотерики попереджають: абсолютно завжди небезпечні предмети вороги чи недоброзичливці приносять таємно. Ці предмети називають підкладами – більш детально про підклад можна почитати ТУТ.

Підкладом може бути багато речей, на які часто й не звертають уваги, наприклад, голка, мішечок із землею, згорток волосся, клубок ниток. Як тільки ви помітили щось подібне, цього потрібно позбутися, але робити це краще правильно. Проблема в тому, що зайвий предмет часом помітити буває дуже складно, адже заздрісники та недоброзичливці можуть його сховати.

Основні ознаки через відчуття, які вказують, що було пороблено – наведено псування та пристріт

Крім дивних подій, які можуть відбуватися вдома після відвідин сторонніх людей, є ще внутрішні відчуття, які можуть бути симптомами того, що було пороблено.

Хвороби – головний показник наведеного негативу

Езотерики майже одностайно називають хвороби – основними ознаками псування та пристріту. Тому що найчастіше псування (порча) негативно впливає на здоров’я людини. Фахівці рекомендують зважати на два важливі фактори: тип хвороби та тривалість поганого самопочуття. Коли сильно пороблено, буває так, що псування вражає тіло людини. Проте зроблено це так, що навіть складно поставити діагноз, лікарям складно, що трапилося з пацієнтом. Якщо виникла ситуація, коли в людини незрозумілий недуг і в медиків немає пояснення цьому, це з високою ймовірністю псування. Коли пороблено, часто лікарі можуть просто не знати, як лікувати захворювання, спровоковане прокляттям або псуванням, сильним пристрітом.

Але не забуваймо, при нездужанні спочатку обов’язково проконсультуватися з фаховими лікарями та пройти обстеження! Якщо нічого не з’ясується, тоді аналізуємо ситуацію з езотеричної точки зору.

Інший варіант, коли хвороба лікується, але труднощі в тому, що захворювання йдуть просто якоюсь повноводною річкою – вилікувались від одного, як тут захворіли на щось інше. І така ситуація може тягнутися місяцями, а інколи навіть й роками. Якщо це триває довгий час, після звернення до лікарів, варто звернутися й до народних цілителів, експертів в галузі езотерики (але одне не підмінює інше!)

Постійні невдачі

Ще одна досить зрозуміла ознака псування чи пристріту – постійні невдачі. І ці невдачі можуть бути в будь-якій сфері життя: в коханні, проблеми з роботою, втрату грошей. Таких проблем може бути величезна кількість, і вони постійно змінюють одна одну. Звичайно, мова йде, коли сама людина щось робить, щоб бути щасливою. Мається на увазі, що, наприклад, проблеми з роботою чи відсутністю грошей, можна розглядати в сенсі наведеного негативу, якщо людина намагається щось робити, але зовнішні чинники руйнують всі зусилля. Якщо людина просто сидить вдома і нічого не робить, тут езотерики навряд чи зможуть допомогти.

Якщо псування було накладено, щоб нашкодити відносинам, між закоханими з’являються постійні сварки, конфлікти. Якщо не вдається уникнути цього, це може вказувати на псування. Ще у відносинах, на які накладено прокляття чи пристріт, можуть з’являтися спонтанні зради, безпричинні ревнощі й тому подібне. Пороблено на розлучення: ознаки псування і обряди, як з’ясувати, що наведено порчу

Поганий сон

Нерідко на псування вказують постійні кошмари, безсоння. Проблеми зі сном – результат пошкодженої енергетики. А ще в людини може зникнути інтерес до життя, можуть з’явитися думки про суїцид, а також зникнути бажання працювати та розвиватися.

Поради фахівців, як позбутися негативного енергетичного впливу – псування та пристріту

Ці поради досить нескладні, але, якщо для наведення негативу були залучені потужні сили, можливо, знадобиться допомога фахівці.

Віряни насамперед повинні сходити храм, сповідатись у гріхах, причаститися. Можна пройти соборування, освятити квартиру чи будинок. За допомогою святої води з храму також можна очиститися – слід пити по декілька ковтків щодня, окропити водою все житло.

Фахівці наголошують, що позбутися проблем допомагають щирі  молитви. Сила Господа безмежна і, щира молитва може творити дива, головне, щоб віра не згасала.

Якщо виникають складнощі, можна звернутися до фахівців з езотерики. Часом це зробити набагато легше, ніж намагатися справитися самостійно. Важливо, щоб езотерик, до якого планується звертатися, був надійною і гарною людиною. Інакше можна потрапити в тенета шахраїв.

Можна спробувати зняти псування самостійно. Ось декілька посилань, як можна відбити негатив, щоб жити щасливо та в гармонії з собою, близькими та світом.

Ритуал очищення домівки від негативної енергії

Як зняти порчу самостійно за допомогою сірки, обряду з ладаном та сіллю, наговореної води

Ритуал для зняття негативу з особистого життя

В деяких моментах, якщо пороблено не надто сильно, людина може допомогти собі сама, наприклад, читаючи афірмації, зробивши карту бажань – візуалізацію своїх планів та мрій.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст