ГоловнаЕзотерика і магіяЯк зняти порчу самостійно

Зняти порчу самостійно вдома без сторонньої допомоги реально. Практично будь-який негативний вплив можна зняти за допомогою обрядів і молитвою.

Як зняти порчу самостійно за допомогою сірки і воску

Перевірені помічники і знятті порчі – віск і сірники. З сірників знімається сірка, яка має анти демонічні властивості.

Для цього обряду знадобиться: 12 сірників, свічка, две невеликі ємності (наприклад, кришки від банок), ніж.

З сірників ножем потрібно зняти сірку і скласти у невелику ємність.

Свічка підпалюється і ставиться навпроти.

Палички сірників без сірки потрібно скласти в іншу ємність і спалити, промовляючи текст:

«Господи Боже мій, змахни з мене, твого раба Божого (своє ім’я), 12 Тишин, 12 каменів, 12 недуг, 12 кісткових, жирових, жильних, ломових і напівжильних. Замки і ключ – у водицю, вогонь – у високу гору. Во славу тобі Господи Ісусе. Амінь.»

Потім сірники треба пересипати до сірки і дати їм догоріти. Ємність заливається воском від свічки, що горить. Все це потрібно винести на перехрестя доріг, не витягаючи з ємності. Там її залишають зі словами: «То назавжди знято, що заклято. Без усякого вороття. Істинно.»

Як зняти порчу самостійно за допомогою обряду з ладаном і сіллю

Цей обряд проводиться на Повний Місяць або на спадаючий. Завдяки цьому обряду порчу можна зняти як з себе, так і з іншої людини. Обряд зняття порчі сіллю завжди результативний.

Сіль потрібно брати тільки з нової упаковки і розжарити на пательні. Ідеально, якщо ця сковорідка є освячено, але можна і звичайну окропити святою водою. Для обряду потрібно брати нову сіль, а не ту, яка знаходиться в домівці і Ви готуєте на ній.

Коли сіль добре розжариться, потрібно сказати: «Сіль освячена, сіль освячена, візьми всі гидоти з раба Божого (ім’я) і віддай по проточній воді до острова Буяна, до моря – окияна.»

Потім цю сіль треба пересипати в невелику ємність і поставити перед знімком хворого чи зуроченого.

За ікону кладуть палаючий ладан, а з двох сторін від солі у своєму ставлять по 2 жовті фіанітові свічки (якщо їх немає, беруть церковні). Залишають все як є, поки повністю не згорять свічки. Обряд повторюють від одного до п’яти разів, в залежності від сили негативної програми.

Як зняти порчу самостійно за допомогою дієвого обряду на воду

Зняти наведений негатив можна за допомогою заговореної води. Для цього треба набрати відро проточної води і прошепотіти: «Визволи мене, раба Божого (ім’я жертви), від одноженця, двоєженця, одноокого, двоокого, триокого, від однозубого, двозубого, тризубого, від одноволосого, двоволосого, триволосого. Від своїх очей, від своєї думи, від зустрічного, поперечного, швидкоплинного, від усього лихого: від неодружених, молодих, сліпих, кривих, пустоволосих і старих.»

Потім відро з заговореної водою краще винести на вулицю і повністю облитися нею з голови до п’ят. У міських умовах обливатися можна і вдома, у ванній. Якщо дозволяє стан здоров’я, то краще брати прохолодну воду.

Ви не можете копіювати текст