ГоловнаЕзотерика і магіяОзнаки негативу, коли хтось намагається проклясти вас, навести псування

Ознаки негативу, коли хтось намагається проклясти вас, навести псування

Якщо у вашому житті довгий час є проблеми, варто перевірити на можливі ознаки негативу, які вказують на те, що хтось намагається навести псування чи навіть проклясти вас. Нижче наведено основні ознаки, які вкажуть чи є у вашому оточенні хтось, хто бажає вам зла.

Тривалий період невдач

Звичайно в житті бувають світлі смуги, й смуги невдач. Але якщо темна смуга у вас затягнулась занадто на довго, без об’єктивних причин для цього, можливо, хтось намагається зурочити чи якось інакше нашкодити вам. Який магічний негатив було наведено, він по-різному буде впливати, але з однією метою – завдати якомога більше шкоди.

Дивне тремтіння полум’я

Езотерики кажуть, що полум’я може по-різному поводитися, якщо поруч відбувається щось магічне. Тому слід стежити за відкритим вогнем. І, якщо буде помічено, що полум’я поводиться якось інакше, слід задуматися, що відбувається.

Внутрішній дискомфорт

Ознаки негативу, коли хтось намагається проклясти, можуть бути на рівні відчуттів. Тобто ви почуваєтеся дивно. В таких випадках езотерики радять прислухатися до свого внутрішнього голосу. Інтуїція може вказати на джерело проблеми і тоді вже можна думати над шляхами її вирішення.

Збіги

Вважається, що збіги можуть траплятися, але, якщо це стається досить постійно можливо ваш янгол-охоронець намагається попередити про небезпеку.

Зникнення особистих речей

Фахівці рекомендують проявити пильність, якщо зникли якісь фото, сімейні речі тощо. Це може вказувати на те, що хтось намагається проклясти вас. Тому що для такого магічного впливу заздріснику потрібні особисті речі.

«Чужі» думки

Якщо у вас виникають думка та/або ви відчуваєте емоції, які вам не притаманні, не треба це ігнорувати. Чим сильніше прокляття, з яким ви зіткнулися, тим гірше це може закінчитися. Тому не можна дозволяти чужим думкам заполонити вас та перемогти злим силам. Слід повернути собі власно думки і відчуття.

Дивні сни

Сни – це один з провідників, який може вказувати та попереджати про те, що хтось намагається навести псування чи зурочити. Загалом езотерики рекомендують уважно ставитися до своїх сновидінь, адже це можуть бути віщі сни. В трактуванні снів досить часто психологи підтримують тлумачення езотериків.

Змови від псування (вроків) і як захиститися від пристріту

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст