Замовляння, щоб бачити віщі сни на суботу і ритуал з дзеркалом

Психологи кажуть, що віщі сни – це сигнали нашої підсвідомості. Езотерики погоджуються, але уточнюють, що це сигнали і підказки Всесвіту. Віщі сни приходять, щоб привідкрити нам майбутнє, щоб заздалегідь підготуватися до можливих подій. Але такі сновидіння приходять не завжди. Існують певні замовляння, ритуали, щоб бачити віщі сни. Нескладний ритуал з дзеркалом і ритуал, який проводиться на суботу, нескладні у виконанні і можуть стати в пригоді.

Замовляння, щоб бачити віщі сни на суботу

Дане замовляння можна читати тільки у суботу. Перед тим, як лягати спасти, треба приготувати окраєць хліба, присипавши його сіллю. Замовляння читаємо на цей хліб:

«Неділя з понеділком, вівторок з середою, четвер з п’ятницею, а тобі, субота, дружки немає, ось тобі хліб-сіль, а мені дай ясний сон.»

Після чого цей окраєць хліба на тарілочці треба поставити узголів’я ліжка і лягати спати. Якщо все проведено правильно, сон насниться віщий. Важливо правильно його зрозуміти.

Замовляння, щоб бачити віщі сни: ритуал з дзеркалом

Замовляння, щоб бачити віщі сни на суботу і ритуал з дзеркалом
Ритуал з дзеркальцем допоможе побачити віщі сни

Щоб провести цей ритуал, необхідно підготувати дзеркало. Підходить лише кругле дзеркало круглої форми. На ньому не повинно бути ніяких написів чи оздоблення. Перед читанням змови, дзеркало потрібно протерти, щоб воно було чистим.

  1. Кладемо дзеркало під подушку, лягаємо і промовляємо замовляння:
  2. «Як темряві і світлу в цім дзеркалі відбиватися, так і моєму прийдешньому в ньому з’являтися.»
  3. Коли провести такий ритуал, людина уві сні бачить дзеркало, в якому відображається те, що вона хотіла там побачити.
  4. Вранці дзеркало слід обов’язково сховати. Його не можна нікому показувати чи давати потримати. Це дзеркало повинно зберігатися у Вашій потаємній шухляді і використовуватися лише для ритуалів на передбачення.
- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст