ГоловнаЕзотерика і магіяКімнатні рослини від псування та пристріту допоможуть захистити себе

Ні для кого не секрет, що заздрісники та недоброзичливці можуть привести в життя багато негативу, а ми можем і не здогадуватися про причину негараздів. Фахівці зазначають, що є кімнатні рослини, які допоможуть захистити домівку та своїх близьких від пристріту та псування. В любому випадку красиві квіти будуть дарувати гарний настрій

Які кімнатні рослини допоможуть захиститися від псування та пристріту

Деякі кімнатні рослини в змозі допомогти захистити житло і його мешканців від недоброзичливців, тому що вони здатні поглинати негативну енергію.

Герань

Багато хто знає, що герань має цілющі властивості, а крім того – здатна захистити домівку від пристріту та псування. Ця рослина має сприятливий вплив на домашню атмосферу, захищаючи жильців від сварок та негараздів. Якщо посадити герань, вона захищатиме відносини між проживаючими людьми.

Кактус

Ці «колючки» вміють чудово захищати від злого ока. Енергетика кактусів не тільки допомагає позбутися негативу, а ще й повертає його тим, хто задумав щось лихе. Саме тому фахівці радять тримати кактуси ближче до входу – щоб людина з негативними думками не могла пройти далі в домівку. Звичайно, щоб і рослині було комфортно.

Фікус

Різновидів фікусу дуже багато. Ця чудова рослина являється частиною інтер’єру, що створює затишок. Але крім цього, фікус з легкістю очищує енергетику житла, допомагаючи захиститися від псування та пристріту. Якщо фікус правильно доглядати, він не тільки оберігатиме житло, а ще й залучатиме в родину взаєморозуміння та фінансове благополуччя. Вважається, що чим більша рослина, тим більше щастя в сім’ї.

Фіалки

Багато господинь захоплюються вирощування цих ніжних рослин – фіалок. Ця тендітна квітна здатна вигнати негатив і протистояти злу, яке може намагатися проникнути в житло. Яскраві та білі квіточки фіалки допомагають захищати стосунки від зовнішнього впливу. А ось темні суцвіття фіалки здатні повернути негатив тому, хто з ним прийшов у ваш дім.

Кімнатні рослини, які залучають гроші та благополуччя

Ви не можете копіювати текст