ГоловнаГосподиняУнікальні і незвичайні кімнатні рослини, які стануть справжньою окрасою домівки

Унікальні і незвичайні кімнатні рослини, які стануть справжньою окрасою домівки

Природа справді дивовижна тим, що постає перед нами у різних, іноді неймовірних витворах. Це стосується і кімнатних рослин. Пропонуємо переглянути унікальні і незвичайні кімнатні рослини, які стануть справжньою окрасою домівки. Ці квіти для дому прикрасять інтер’єр і створять затишок. Всі будуть надихатися таким неймовірним витвором природи.

Квіти для дому: фіттонія

Квіти для дому: фіттонія
Фіттонія має назва від прізвища двох англійських леді

Фіттонію у народі називають «нервова рослина» через яскраві смужки на листі. Їх яскраве забарвлення та незвичайні візерунки створять атмосферу химерності у вашому домі. Назва Фітоннія ця рослина отримала на честь двох жінок – сетер Елізабет і Сари-Марії Фіттон. Така велике признання їм надано, бо вони створювали перший підручник з ботаніки ще на початку XIX століття. Прекрасна кітка має ім’я прекрасних жінок

Унікальні і незвичайні кімнатні рослини: живі камені

Суккулент
Неймовірний вигляд такого суккуленту – оживше каміння

Ці незвичайні квіти мають вигляд каменя. Іноді їх називають ще гальковими рослинами. Унікальна квітуча рослина імітує скелі, звідси і назва. При догляді за ними важливо не заливати їх, інакше живі камені загинуть.

Оригінальні квіти для дому: дельфінові сукуленти

Оригінальні квіти для дому: дельфінові сукуленти
Морські тварини на підвіконні – це Дельфінові сукуленти

Назва цієї квітки надана завдяки його крихітному листю, яке схоже на плаваючих дельфінів. Назва цього сорту – Senecio peregrinus.

Унікальні і незвичайні кімнатні рослини: Ехеверія

Ехеверія
Яскрава ехеверія створить веселий настрій у домівці

Для любительок червоної помади, прийдеться до душі яскраво-червоний і соковитий колір ехеверії. Вони бувають різноманітні: одні червоні по всьому, інші – зелені з яскраво-червоними наконечниками, але в будь-якому випадку, агавоїди Ехеверія обов’язково додадуть яскравості і святкового настрою будь-якому кімнатному саду.

Унікальні і незвичайні кімнатні рослини: кактус Зіг-Заг

Унікальні і незвичайні кімнатні рослини, які стануть справжньою окрасою домівки
Незвичайне листя кактусу зіг-заг буде милувати око

Незважаючи на те, що цю грайливу рослину називають Selenicereus anthonyanus, її частіше називають прізвиськами, такими як кактус зігзаг або риба. Як і більшість кактусів, він відносно низький, дає цвіт у вигляді квіток рожевого кольору.

Квіти для дому: сукулентові троянди

сукулентна троянда - прикраса домівки
Незвичайний вигляд має гриновіця – сукулентна троянда

Гриновія або сукулентові троянди, отримала свою назву, тому що вона схожа на троянду. Вони бувають у зелених і рожевих кольорах. При догляді важливо їх правильно поливати тільки тоді, коли грунт сухий.

Унікальні і незвичайні кімнатні рослини: Платіцеріум (стагхорн папороть)

Квіти для дому, кімнатні рослини
Неповторна форма листя платіцеріуму робить неймовірною цю кімнатну рослину

Папороті бувають будь-яких форм і розмірів, але папороть оленя – один з найбільш унікальних видів кімнатних квітів. Цей сорт отримав свою назву за неповторну форму листя, яке схоже на роги оленів.

Унікальні і незвичайні кімнатні рослини: Tacca chantrieri

Квітка для дому Tacca chantrieri
Вишукана краса Tacca chantrieri

Вирощувати ці неймовірні квіти, з сімейства орхідеєю, можна в приміщенні або на вулиці, але в будь-якому випадку – їх зовнішній вигляд є абсолютно чорним. Tacca chantrieri – це рідкісні квіти, які добре почуваються у теплих умовах.

 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст