ГоловнаЕзотерика і магіяКімнатні рослини залучають гроші, здоров’я і благополуччя в сім’ю

Кімнатні рослини залучають гроші, здоров’я і благополуччя в сім’ю

Існують цікаві прикмети про кімнатні рослини, які залучають гроші, здоров’я і благополуччя в сім’ю. Езотерики вважають, що, якщо правильно підібрати кімнатні рослини, можна очистити енергетику квартири і залучити в своє життя більше позитиву.

Кімнатні рослини, які залучають гроші

Існує декілька рослин, присутність яких буде залучати в житло гроші і матеріальне благополуччя. Деякі відомі загалу, а деякі рослини можуть стати цікавим доповненням для вашого зимового саду.

Грошове дерево (товстунка або крассула)

Грошове дерево (товстунка або крассула) залучає гроші

Китайське вчення фен-шуй вважає товстянку одним із найсильнішим рослинним талісманом, який залучає гроші. Його листя – товсте і округле, нагадує монетки.

Товстянка – грошове дерево, вказує на ситуацію в сім’ї з грошима. Якщо ця рослина почувається добре, це вказує на гарний матеріальний стан. Якщо листя товстянки мляве, опадає, значить в домівці негаразди з грошима. В такому разі слід перевірити ситуацію з фінансами і вжити необхідних заходів для її стабілізації.

Заміокулькас (доларова пальма)

Грошове дерево (товстунка або крассула) - Кімнатні рослини, які залучають гроші

Згідно з прикметами, заміокулькас, впливає валютну складову сімейних капіталів. Звідки взялася така прикмета – невідомо. Можливо, це був незвичайний маркетинговий хід, що сприяє кращому поширенню нової рослини на квіткових ринках. Але, незважаючи на це, доларова пальма сподобалася багатьом господиням і стала невід’ємною чатсиною домашнього зеленого декору в багатьох будинках. За прикметами, наявність заміокулькасу в домівці сприяє збільшенню валюти в сімейній скарбничці.

Драцена Сандера (щасливий бамбук)

 Кімнатні рослини, які залучають гроші - Драцена Сандера ( щасливий бамбук)

Ця кімнатна рослина, символізує успіх у цілому або успіхи в кар’єрі. І як наслідок, успішна кар’єра — це гарне матеріальне становище. Вважається, що коли драцена Сандера бурхливе росте і розвивається, то це сприяє щастю та процвітанню власника рослини. Щасливий бамбук також є символом довголіття та доброго здоров’я. крім цього, щасливий бамбук – чудова рослина для прикраси будь-якого житла.

Аукуба (Золоте дерево)

Аукуба (Золоте дерево) залучає гроші

Золоте дерево являється талісманом, який сприяє розвитку в людині різних талантів. Згідно з народними прикметами, аукуба (золоте дерево) зміцнює дух людини. Присутність аукуби в домівці додає мешканцям цього житла силу і мужність і, тим самим, допомагає досягти гарних матеріальних статків. Крім цього, аукуба надійно захищений домівку, в якій росте, від усіх ворогів.

Бугенвіллія

Бугенвіллія (паперова квітка) залучає гроші

В народі ця кімнатна рослина має назву – паперова квітка, і вона не часто зустрічається на теренах України. Якщо в домівці є бугенвіллія, вважається, що такій родині дуже пощастило. Паперова квітка, за прикметами, має високу здатність притягувати гроші.

Кактуси

Кактуси

Цю досить екзотичну південну рослину вважають грошовим магнітом. За прикметами, будь-який кактус вбереже свого власника від непотрібних витрат і сприятиме несподіваним фінансовим надходженням (премія, спадок, повернення боргу, який здавався вже втраченим). А ще кактус здатний надійно охороняти будинок від злодіїв та грабіжників.

Кімнатні рослини для залучають здоров’я і сприяють гарному самопочуттю

В цій сфері кімнатні рослини мають не лише магічні властивості, але й можуть допомогти покращити самопочуття. Адже багато кімнатних рослин мають цілющі властивості.

Кімнатна хризантема

Кімнатна хризантема - Кімнатна рослина, яка залучає здоров'я

Ця кімнатна рослина дарує гарне самопочуття своєму власнику. Особливо рекомендовано кімнатну хризантему тримати вдома тим, у кого напружена нервова робота. Якщо ця квітка часто цвіте і виглядає здоровою та доглянутою, за прикметою, власник — добра та приємна людина.

Герань

Герань, Кімнатна рослина, яка залучає здоров'я

Багато господинь мають на своєму підвіконні герань і не дарма, адже ця кімнатна рослина приносить своєму господареві не лише сімейне щастя. Герань цілком здатна зняти стрес, додати людині заряд позитивної енергії, що у свою чергу, покращить самопочуття і  зміцнить здоров’я. крім того, що герань має магічні властивості, це ще й красива кімнатна рослина з приємним ароматом.

Кімнатні рослини, які залучають благополуччя в сім’ю

Існує багато кімнатних рослин, які за прикметами, залучають щастя і благополуччя в сім’ю. Езотерики розділяють рослини для залучення жіночого щастя, кімнатні рослини, які більше підходять чоловікам і ті, які сприяють щасливому сімейному життю.

Калатея

Калатея, залучають благополуччя в сім’ю

Це кімнатна рослина має широке листя, яке покрите візерунком. Калатея чудово поглинає агресію і негативну енергію. Народні прикмети говорять, що в домівці, в якій росте калатея, менше сваряться і сперечаються, а отже, мир у сім’ї забезпечений.

Антуріум

Антуріум, Кімнатні рослини, які залучають благополуччя в сім’ю

Ця рослина повинна бути в чоловічій квартирі. Антуріум додає чоловічу силу, сприяє успіхам як у справах, так і в сім’ї. але при догляді за цією рослиною, слід бути обережними, тому що в неї є слабоотруйні властивості. В цієї рослини широке стрілоподібне або у формі серця бархатисте листя, яке може досягати розмаху до півметра, а висота його — при належному догляді — до 1 метра. Над пишною шапкою темно-зеленого листя у квітучих видів, в оточенні барвистого покривала красується велике суцвіття у вигляді качана.

Кімнатні рослини для жіночого щастя

Грошове дерево по фен-шуй: як його посадити і куди поставити, щоб привернути багатство

Цікаві прикмети про кактус

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!