ГоловнаЕзотерика і магіяГрошове дерево по фен-шуй: як його посадити і куди поставити, щоб привернути...

Грошове дерево по фен-шуй: як його посадити і куди поставити, щоб привернути багатство

Деякі рослини здатні залучати в будинок фінансове благополуччя. Кожна людина може скористатися вченням фен-шуй, щоб позбутися від бідності завдяки простому, але ефективному талісману. Грошове дерево відомо багатьом, адже ця квітка приносить в будинок гармонію і матеріальне благополуччя.

Грошове дерево по фен-шуй: як правильно посадити

Грошовим деревом – товстянку – називають через її листочки, які схожих на монетки. Цю рослину можна зустріти в багатьох будинках. Вона невибаглива у догляді і не вимагає пильної уваги.

Тим, хто вирішив зробити товстянку своїм грошовим талісманом, не варто приймати рослина в дар. Вважається, що рослину потрібно купити, а ще краще – «вкрасти» з дому, де немає проблем з грошима.

Для цього можна непомітно відламати невеликий відросток, принести його додому і поставити в воду, щоб він дав коріння. Садити грошове дерево потрібно в невеликий горщик, поклавши на дно кілька монет.

У міру зростання рослину пересаджують в більш просторі ємності, не забуваючи підкладати дріб’язок, а також прикрашаючи деревце символами багатства фен-шуй: монетами, червоними стрічками і конвертами. Поруч з квіткою потрібно поставити фігурку Хоттея, який також допомагає дереву залучати в будинок фінансові потоки.

У будь-якому випадку, навіть без прикрас, грошове дерево чудово прикрашає інтер’єр будь-якого житла.

Грошове дерево по фен-шуй: як його посадити і куди поставити, щоб привернути багатство

Куди поставити грошове дерево для залучення багатства

Правильне розташування грошового дерева в приміщенні допоможе активувати фінансові потоки і позбутися від проблем з грошима.

Згідно з ученням фен-шуй, за залучення багатство відповідає південно-східна зона – саме туди варто помістити рослину, щоб активувати сектор грошей. Знайти південно-східну зону можна з допомогою звичайної компаса.

Після того, як зона багатства буде визначена, її потрібно правильно оформити. Для цього потрібно прибрати зайві предмети, які заважають циркуляції грошової енергії.

Грошове дерево, за яким правильно доглядають, обов’язково відповість взаємністю і буде притягувати до володаря фінанси.

Мало хто знає, що товстянка здатна цвісти. Вважається, що в тих будинках, де рослина порадувало своїх господарів ніжними суцвіттями, ніколи не буде проблем з грошима

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст