ГоловнаЕзотерика і магіяКімнатні рослини для жіночого щастя

Кімнатні рослини для жіночого щастя

Жіноче щастя має багато складових і багато речей на нього впливає. Тому езотерики радять жінкам використовувати всі засоби, щоб зберегти його. Кімнатні рослини для жіночого щастя, правильно підібрані та розставлені у домівці, допоможуть залучити у Ваше життя щастя та кохання.

Кімнатні рослини для жіночого щастя: спатіфіллум

Кімнатні рослини для жіночого щастя
Спатифіллум – жіноче щастя

Спатіфіллум ще іноді називають – жіноче щастя. Це гарна і невибаглива рослина, яка не тільки прикрашає інтер’єр та чистить повітря, а ще й допомагає віднайти щастя в особистому житті. Завдяки тому, що спатифіллум має сильну енергетику, сварки в сім’ях закінчаться, а самотні представниці швидко знайдуть своє кохання.

Кімнатні рослини для жіночого щастя: фіалка

Кімнатні рослини для жіночого щастя
Фіалка на підвіконні допоможе уникати конфліктів в родині

Ці невеликі і красиві квіти допомагають жінкам віднайти внутрішню гармонію, можуть втихомирити конфлікти у сім’ї і віднайти справжнє щастя. Складний період в житті жінки швидко закінчиться, якщо на підвіконні буде стояти біла фіалка.

Кімнатні рослини для жіночого щастя: гібіскус

Кімнатні рослини для жіночого щастя:
Гібіскус – квітка пристрасті

Ця квітка, гібіскус, окрім того, що допомагає віднайти щастя, ще розпалює пристрасті між коханцями. Крім цього, гібіскус ще називають квіткою миру, адже вважається, що він допомагає попередити конфлікти і не дати розгорятися сваркам у сім’ї.

Кімнатні рослини для жіночого щастя: мирт

Кімнатні рослини для жіночого щастя: мирт
Мирт – дерево кохання

Мирт допомагає закоханим пережити кризи у спільному житті, а жінкам дарує мудрість. Нерідко мирт називають деревом кохання через його здатність приборкувати негативні емоції.

Кімнатні рослини для жіночого щастя: оксаліс

Кімнатні рослини для жіночого щастя
Оксаліс оберігає родинні стосунки

Оксаліс залучає щастя та везіння. Він налаштовує енергетику своєї власниці і допомагає їй подолати життєві негаразди. Крім цього, ця квітка оберігає сімейні стосунки, і допомагає молодим дівчатам знайти своє справжнє кохання.

Кімнатні рослини для жіночого щастя: герань

Кімнатні рослини для жіночого щастя
Герань – магічна рослина для дому

Герань має безліч корисних і магічних властивостей.  Крім того, що ця рослина чистить та дезінфікує повітря, вона попереджає роздрати і залучає щастя у сім’ю. Серед корисних властивостей герані, відмічають здатність захищати родину від зовнішнього негативного впливу: пристріту, порчі, приворотів, заздрощів.

Кімнатні рослини для жіночого щастя: цикламен

Кімнатні рослини для жіночого щастя
Ніжний цикламен допоможе впоратися з емоціями

Щоб впоратися з перепадами настрою, жінкам варто мати в домівці цикламен. Цю квітку вважають чарівною, адже завдяки своїй енергетиці, вона може залучати в домівку щастя та благополуччя.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст