ГоловнаАстрологіяЯк Молодик впливає на кожен знак зодіаку? – цікаві факти

Як Молодик впливає на кожен знак зодіаку? – цікаві факти

Молодий Місяць багатьом людям приносить занепад сил і духовному, і фізичному сенсі. Попри це, період, коли народжується новий Місяць, відкриває багато перспектив. От же, астрологи відкрили цікаві факти про те, як Молодик впливає на кожен знак зодіаку? Цікаві факти та поради астрологів

Цікаві факти про те, як народження нового Місяця позначається на житті, поради астрологів

Тривожність, безпричинне занепокоєння, знесилення, поганий настрій – це те, що багато людей відчувають, коли народжується Молодий Місяць. Ця астрологічна фаза має як позитивні аспекти, так і негативні. Проте є певні речі, які дуже добре робити саме на Молодика. А є навпаки, які категорично не рекомендується робити в період, коли народжується новий Місяць.

Що не рекомендується робити на Молодий Місяць

Ці поради астрологів допоможуть краще розуміти себе, коли відбуваються ті чи інші астрологічні події.

Займатися вирішенням проблем особистої сфери. Астрологи радять відкласти всі важливі розмови про почуття на інший період.

Проводити фінансові операції. Усі вклади, зроблені цього дня, мають великий шанс стати неефективними. Астрологи кажуть, що втрат великих не буде, але й на прибуток не варто розраховувати. Якщо в дні Молодика дати гроші в борг, можна залишитися без грошей чи їх дуже довго будуть повертати.

Звертатись до лікарів. На Молодий Місяць краще не ходити в поліклініку, тому шо це буде стрес та психологічне знесилення. Тому що з великою вірогідністю на Молодика будуть черги, сварки під кабінетом лікаря та інші неприємні моменти.

Розповідати про свої плани. Астрологи дають поради не ділитися планами та мріями в період Молодика. Можна спробувати й розповісти знайомим просте бажання, яке не шкода. І з великою ймовірністю, вас зурочать. Саме тому ділитися планами не слід.

Що можна робити на Молодик

Медитувати. Пізнання себе, дослідження таємничого та незвіданого допомагає розширити свої духовні можливості. Основна умова – робити це на самоті, тоді медитація на Молодий Місяць допоможе відновити душевну рівновагу.

Мріяти. Карта бажань або як ще її називають – дошка візуалізації мрій, створюється в період Молодика. Тобто в цей час дуже добре мріяти й добре уявляти, що саме ви бажаєте. Астрологи попереджають: мріяти слід мовчки – Всесвіт вас почує, а іншим знати ваші думки необов’язково.

Фізична активність. В дні Молодка дуже добре займатися спортом, але слід бути обережними. Не треба одразу намагатися «ставити рекорди», слід починати з меншого й ти крок за кроком.

Прогулянки. Спілкування з природою – це чудовий метод проводити час. Неспішні прогулянки лісом або парком допоможуть розібратися в собі, у своїх переживаннях. Астрологи радять вибирати безлюдні місця, щоб мінімізувати контакти.

Як Молодик впливає на кожен знак зодіаку?

Є особливості впливу Молодого Місяця на представників зодіакального кола. Це загальні цікаві факти, але вплив Молодика може варіюватися в залежності від того, в якому саме знаку він проходить.

Овен

Під опікою Марса знак зодіаку Овен в період Молодика стає ще більш емоційними, ніж зазвичай. Однак це не стає йому на заваді рухатися до мети. За своєю натурою енергійний Овен любить труднощі та доводять оточуючим та нічному світилу – Місяцю, що він здатний на великі досягнення. Попри свою звитягу, представник вогняної стихії не може зважено оцінити ситуацію, і робить багато безглуздих помилок.

Телець

Знак зодіаку Телець, яким опікується Венера, відчуває негативний вплив Місяця сильніше за інших представників зодіакального кола. Під впливом Молодика багато Тельців можуть потрапити в тенета мрій, забувають про свої обіцянки та стають непередбачуваними. Представники земної стихії намагаються втекти від проблем і негараздів. Проте часто заплутуються ще більше і часом починають панікувати.

Близнюки

Підопічні Меркурія в період Молодика відчувають неймовірний душевний підйом і навіть ейфорію. Вони готові звернути гори. Але астрологи застерігають Близнюків – це самообман, тому що Місяць вміє «запудрити мозок». І через це часто Близнюки, зіштовхнувшись з серйозними проблемами, приймають невірні рішення, а потім страждають від того, що їх не розуміють.

Рак

Цей знак зодіаку перебуває під опікою Місяця. В період Молодика єдине бажання – сховатися від усіх та побути на самоті. Рака може впасти в депресію без жодної причини. У ці дні представникам водної стихії особливо потрібна підтримка та кохання близьких. Але через нестабільний та запальний настрій Рака в період Молодика, часто близькі люди бояться підходити до нього.

Лев

Харизматичний Лев, яким опікується Сонце, радіє часу, коли народжується Молодий Місяць. Адже він може проявити себе, долаючи перешкоди та поборюючи свої страхи та комплекси. Але й ці представники вогняної стихії інколи на Молодика можуть відчувати безпричинну тривогу.

Діва

Як же Молодик впливає на знак зодіаку Діви? Астрологи зазначають, що скрупульозна та дисциплінована Діва в цей час може бути не схожа сама на себе. Діви забувають про дисципліну та порядок, спізнюються на важливі зустрічі та перестають повчати та критикувати оточуючих. Саме через таку неадекватність Діви, в період Молодика довіряти їм якісь справи в ці дні марно – у них все летить шкереберть, інколи й в буквальному сенсі. Астрологи радять Діві в такий час більше часу проводити наодинці, не планувати ніяких важливих справ та не приймати доленосні рішення.

Терези

Представники знаку зодіаку Терези на Молодика просто йдуть на поводу емоцій та бажань. Сперечатися з Терезами в ці дні марно. Багато представників повітряної стихії самі не знають чого хочуть, і поводяться досить дивно. Звичайно, потім підопічні Венери шкодують про зроблене і сказане, але зараз їх це не хвилює – чинити опір Місяцю неможливо, та Терези й не намагаються.

Скорпіон

Знак зодіаку Скорпіон перебуває під опікою планети Плутон. Люди цього знаку часто виявляють свій буйний темперамент і не думають про наслідки. Як Молодик впливає на знак зодіаку Скорпіон? Астрологи кажуть, що на Молодий Місяць до Скорпіона краще не підходити – представники водяної стихії бояться самі себе. Але часто стається й інша крайність – Скорпіони можуть стати надто життєрадісними, хоча в ці дні подібна веселість більше скидається на істерику.

Стрілець

Легковажні підопічні Юпітера на своїй хвилі. Адже Молодик дозволяє поводитися так, як заманеться, а це те, що так любить Стрілець! Представники цього знаку зодіаку на Молодика можуть когось здивувати та навіть шокувати, адже вони відриваються по повній та радіють життю. А якщо раптом представник вогню – Стрілець засумує, то цього ніхто не побачить.

Козеріг

Складний період, коли народжується Молодий Місяць, для Козерога: представники цього знаку навіть не знають назви хвороби, яка їх наздоганяє. Можливо, це нудьга чи апатія з меланхолією. Астрологи кажуть, що для багатьох представників Козерога настають жахливі дні – вони стають похмурими та відлюдкуватими, більше, ніж зазвичай. Попри це багато Козерогів відчувають страшний творчий потяг – депресія на Молодик штовхає їх на створення шедеврів.

Водолій

Інтелектуал, підопічний Урана знаку зодіаку Водолій ніколи не опускає рук, і йому все одно, що там відбувається з Місяцем. Водолій поводиться, як завжди. Хоча деякі з них стають активнішими та енергійнішими. І частіше шокують оточуючих людей своїми ексцентричними витівками. Але на тлі решти ці представники стихії повітря мають цілком адекватний вигляд.

Риби

Як Молодик впливає на знак зодіаку Риби? Астрологи кажуть, що через вразливість, Риби ніби кажуть: «Все погано, погано, погано». Ось такий стан Риб в дні Молодика. У підопічних Нептуна все валиться з рук. Риби ображаються на кожне слово і впадають у депресію через невинний жарт. Дуже часто в дні, коли народжується Молодий Місяць, ці представники водної стихії почуваються втомленими і валяться без сил, виконавши найпростішу роботу.

Прихований вплив Молодика та Повні на нашу долю та енергетику

Чотири елементи (стихії) в астрології

Стихія вогню: Овен, Лев і Стрілець

Елемент Землі: Телець, Діва та Козеріг

Стихія Повітря: знаки зодіаку Близнюки, Терези та Водолій, характеристика

Водна стихія: знаки зодіаку Рак, Скорпіон і Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст