ГоловнаАстрологіяСтихія повітря: знаки зодіаку, Дім гороскопу, якими вона опікується

Стихія повітря: знаки зодіаку, Дім гороскопу, якими вона опікується

В астрології всі дванадцять знаків зодіаку поділені між чотирма стихіями. Що таке стихія повітря? Які знаки зодіаку належать до неї та яким Домом гороскопу опікується? – про це розповіли астрологи. Також вони пояснили, як на знак зодіаку Близнюки, Терези та Водолій впливає повітряна стихія

Повітряна стихія: характеристика, Дім гороскопу, якими опікується елемент повітря

Повітря – з усіх стихій – це найбільш вільна та відкрита стихія. Вона становить більшу частину простору, в якому ми живемо, дозволяючи нам дихати. Крім того, елемент повітря ніби запрошує відкрити наші душі тому, що може запропонувати нам Всесвіт.

Всі знаки зодіаку, які належать до повітряної стихії – Близнюки, Терези та Водолій, відчувають сильну потребу почуватися розкутими та вільними.

Стихія повітря управляє рядом Домів гороскопа

  • Третій астрологічний Дім – це Дом спілкування, безпосереднє оточення, моделі мислення. Також, цей Дом відповідальний за базові знання (грамотність), нетривалі щоденні поїздки, наприклад, пробки на дорогах. 3 Дім гороскопу показує плітки і чутки
  • Сьомий астрологічний Дім показує малознайомих людей – випадкових знайомих, колег, з якими близько не товаришуєте. Цей Дом важливий в сенсі особистого життя, тому що вказує на чоловіків, дружин, коханців і коханок. Також він показує відкритих ворогів. 7 Дім гороскопу тісно пов’язаний з діловою сферою, тому він показує партнерів, конкурентів і всіх, з ким людина контактує в процесі купівлі-продажу.
  • Одинадцятий Астрологічний Дім являється Домом співтовариства, яке в основному займається групами та друзями. Ще 11 Дім гороскопу – це премії, похвала, дивіденди від бізнесу, а також – виграш у лотерею

З огляду на астрологічні будинки, якими управляє стихія Повітря, спілкування є спільною рисою, притаманною всім представникам цього елементу. Повітряні знаки хочуть розповсюджувати своє слово. У поєднанні з розумним мисленням та допитливою натурою ці люди рідко несуть нісенітницю. Через це їхнє сприйняття цікаве для інших й для світу загалом.

Повітря існує як дуже тонкий баланс, який поєднує точні рівні кисню з іншими газами, що дозволяє життю процвітати. Так і люди повітряних знаків намагаються знайти ідеальне рішення, використовуючи все, що доступно. Астрологи вважають, що ця трійця представників повітряної стихії – Близнюки, Терези та Водолій, бачать усі сторони, гарне та погане, вміють сформулювати оптимальний підхід до ситуації.

Баланс є ключовим для повітряних знаків.

Повітря – це елемент, який поєднує всі інші елементи, і його можна знайти у всіх з них. Повітря нагрівається від вогню, може виробляти пару за допомогою води та утворює пил у поєднанні із землею

Як три повітряні знаки зодіаку – Близнюки, Терези та Водолій, використовують свій вплив

Загалом стихія Повітря впливає на «підопічні» знаки зодіаку подібним чином. Але є суттєва особливість для конкретного знаку, про що розповідається нижче

Елемент Повітря: знак зодіаку Близнюки

Близнюки використовують свій вплив Повітря, щоб миттєво помічати та повідомляти про все у своєму безпосередньому оточенні. Близнюки також мінливі, що проявляється у зміні розуму. Звичайно, ця універсальність Близнюків може здатися, що вони розсіюються.

Індивідуальна особливість Близнюків

немає іншого знаку зодіаку, більше готового спробувати все і нічого одночасно, ніж Близнюки.

Ця мінливість іноді теж здається непостійністю, проте вони напрочуд допитливі й товариські.

Отже, все, що пов’язане з розмовою, листуванням, жестикулюванням або роботою руками та очима, ідеально підходить для Близнюків. Ці представники повітряної стихії також є експертами у галузі дуальності, з двома різними сторонами своєї особистості.

Елемент Повітря: знак зодіаку Терези

Терези використовують Повітря як засіб для просування соціальної гармонії. Це стає більш очевидним, коли ви розглядаєте Терезів, як набір шальок на вагах, звідки й береться їх почуття рівноваги.

Основне завдання Терезів – відновлювати баланс, створювати гармонію і співпрацювати, віддаючи і беручи в рівній мірі.

Для будь-якого іншого знаку зодіаку це не було б легкою роботою, але Терези більш ніж здатні, використовуючи свою чарівність, соціальні навички та здатність бачити й відкривати ці самі якості в інших.

Елемент Повітря: знак зодіаку Водолій

Водолій використовує Повітря, щоб поєднати всіх людей та поняття. Волелюбні представники Водолія можуть протистояти тенденціям і повставати проти статус-кво.

Водолій любить створювати свої правила і свідомо порушувати традиції, ставлячи понад усе особисту свободу. Це тому, що

Водолії люблять зміни — що раптовіше, то краще!

Звичайно, інші часто сприймають це як нестійке чи нестабільне. Проте Водолій — це фіксований знак Повітряної стихії, щиро відданий справі чи ідеї. Вони вимагають, щоб ті, хто схожий на них, були поряд з ними, щоб перезарядитися, і вони набагато кращі в дружбі, ніж у коханні.

Поради для знаків зодіаку стихії Повітря – для Близнюків, Терезів і Водолія

Ці повітряні знаки врівноважують знаки зодіаку Земної стихії. Прагнучі залишатися «заземленими», щоб уникнути ідеалізму, знакам повітряної стихії, слід намагатися задовольняти свої фізичні потреби, коли вони виникають, дотримуватися розпорядку дня. Наприклад, захопившись вони забудуть поїсти, ця дірка в їхньому шлунку впливає на будь-який їхній раціональний план.

Щоб по-справжньому досягти успіху в особистісному зростанні та загальному розвитку, найважливіше для Близнюків, Терезів і Водолія – перестати базікати й почати робити конкретні практичні кроки до самореалізації.

Представники повітряної стихії – Близнюки, Терези та Водолій – інтелектуальні та допитливі люди. Але інколи це може й шкодити їм. Відключення від джерел технологій та постійного потоку інформації у їхньому житті може відкрити нові перспективи або, принаймні, дозволить зробити заслужену перерву. У той самий час їм треба намагатися уникати нагнітання страху, не дозволяти своєму розуму викликати думки, які провокують тривожність та зневіру.

Стихія повітря може допомогти своїм знакам зодіаку

  • слід більше часу проводити на свіжому повітрі, займаючись садівництвом або займаючись такими видами діяльності, як спостереження за птахами. Варто використовувати силу вітру для таких видів спорту, як вітрильний спорт або кайтсерфінг;
  • хоча це може здатися очевидним, повітряним знакам слід тримати вікна відкритими та регулярно освіжати свій життєвий простір. В особливих випадках можна використовувати ароматичні свічки, але не можна ними зловживати. Інакше вони можуть заволодіти вашими почуттями. Дуже сприятливо перебувати в горах або на морському узбережжі, де є простір і повітря не знає перепон.

Чотири елементи (стихії) в астрології

Вогняна стихія: характеристика, які знаки зодіаку належать до вогняної стихії

Елемент Землі: Телець, Діва та Козеріг

Водна стихія: знаки зодіаку Рак, Скорпіон і Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст