Вогняна стихія: характеристика, які знаки зодіаку належать до вогняної стихії

В астрології є чотири елементи: вогонь, земля, повітря та вода. Кожен із 12 знаків зодіаку відноситься до одного з чотирьох елементів, тому три знаки управляються одним і тим самим елементом. Дана стаття розповідає про елемент вогню, пояснює, що таке вогняна стихія та характеризує її, називає, які знаки зодіаку належать до стихії вогню та як цей елементаль впливає на них

Елемент вогню: характеристика, Дома гороскопу, якими править вогняна стихія

Вогонь – це елемент, що представляє саму енергію й відрізняється від інших елементів тим, що він єдиний сяє і дає власне світло. Енергія вогню динамічна, активна та неспокійна. Зазвичай люди, якими управляє вогняна стихія, – імпульсивні, пристрасні та потенційно темпераментні.

Вогняна стихія править першим, п’ятим та дев’ятим астрологічними Домами.

Перший Дом гороскопу – це Дім себе. Це включає самосвідомість, зовнішній вигляд і імпульсивність серед інших атрибутів. Планети, які перебувають в цьому Домі, сильно впливатимуть на особистість і на те, як вас сприймають інші.

П’ятий Дом гороскопу стосується питань щодо дітей, творчості та гонитви за задоволеннями. Романтичні та любовні стосунки, пов’язані з цим астрологічним Домом, але його не слід плутати із шлюбом (Шлюб відноситься до 7 Дому гороскопу). Справа в тому, що кохання та романтичні стосунки – не ставить знак рівності зі шлюбом.

Дев’ятий Дом гороскопу охоплює філософію, релігію та вищий розум. Простіше кажучи, цей Дом є домівкою великих думок і великих ідей.

Астрологічні Дома гороскопу, їх короткий опис та характеристика

Загальна характеристика знаків зодіаку, якими керує вогняна стихія

Знання того, який елемент керує знаком зодіаку може допомогти зрозуміти свою природу. Знаки зодіаку, які належать до вогняної стихії – це Овен, Лев та Стрілець.

Карти Таро: стихія вогню – це Жезли

Які позитивні риси характеру вогняних знаків зодіаку

  • ці люди пристрасні, сміливі і харизматичні;
  • вони також креативні, привабливі та впевнені в собі.

Овен, Лев і Стрілець — це знаки, які можуть здобути славу і багатство завдяки своїй добре спрямованій інтенсивності.

Негативні риси характеру знаків зодіаку стихії вогню

  • часто потребують бути в центрі уваги;
  • можуть бути агресивними, егоїстичними і пихатими;
  • вони можуть діяти імпульсивно і мати запальний характер.

Астрологи вважають, що представники знаку зодіаку стихії вогню можуть отримати вигоду з того, що спрямують свою вогненну енергію на благо, а не стануть на дорогу війни й відштовхнуть будь-кого, хто посміє кинути їм виклик.

Як налаштувати їх до себе: задавайте їм запитання

Знаки вогняної стихії дійсно відчувають силу Сонця, і кожна людина, народжена під одним із цих сонячних знаків, повинна вирощувати та плекати свою емоційну сторону особистості. Їх часто доводиться навчати співчувати та більш глибокого розуміти інших людей. У представників знаків зодіаку стихії вогню виникають основні проблеми у відносинах, викликані їхньою потребою давати більше, ніж слід тим, хто нічого не просив.

Кожна вогненна особистість Овна, Лева, Стрільця, повинна використовувати свою енергію виключно у своєму житті, якщо тільки хтось не попросить їхньої поради та участі.

Вплив елемента вогню

Подібно до того, як вогонь може легко поширюватися з одного місця в інше, знаки Вогню часто діють як каталізатор для інших людей. Вогонь змушує нас відчувати пристрасть до того, що ми робимо, і надає великої мети.

Елемент вогню – це легкий, активний елемент, подвійна протилежність Води, важкій та нерухомій. Цей елементаль асоціюється з якостями яскравості, тонкості та руху.

Як чоловічий елемент, вогонь – містить в собі сексуальність, як у фізичному, так і в духовному сенсі, і є елементом влади та лідерства.

Вогонь може дати тепло, зробити речі плідними, дати життя та є джерелом небесного світла. Він також може доходити до крайнощів – виснажувати спекою, поглинати все і робити все безплідним.

У чистому вигляді вогонь використовувався нашими предками для обігріву, приготування їжі та освітлення. Це підживлює наше вроджене бажання вижити, також наші пристрасті. Однак він не існує у природному стані — він може існувати лише за рахунок споживання інших елементів. У цьому сенсі

вогонь – це перетворювач, що перетворює енергію інших об’єктів в різні форми, такі як тепло і дим.

Так само, як вогонь не дбає про матеріал, який він спалює, вогняні знаки також не бояться, виявляючи сміливість, впевненість та ініціативу. Насправді вогню слід боятися.  Хоча вогонь може руйнувати, він не збирається цього робити. Він може бути сміливим, прямим й іноді безрозсудним, але він не порочний — у Вогні є безневинна, чесна якість, цей елемент прагне вільно висловити себе.

Як елемент вогню впливає на три знаки зодіаку вогняної стихії

Хоча знаки вогню зовні демонструють схожі характеристики, їх відповідні знаки – Овен, Лев і Стрілець, інтерпретують ці якості по-різному. Знання, як вогняний елементаль впливає на знак зодіаку, це також може дати уявлення про те, з ким ви найкраще ладнаєте.

Чим же кожен із знаків вогню відрізняється один від одного?

Елемент Вогню знак зодіаку Овен

Перший знак зодіакального кола – Овен, насамперед дбає про розвиток сильного его, тому що він потужний лідер. Люди цього знаку ініціативні, вони використовують свою природу вогню таким чином, щоб сприяти новим враженням.

Знак Овна управляється планетою Марс, це кардинальний вогонь. Цей конкретний знак не вирізняється своїм терпінням, більше за все на світі Овен ненавидить чекати на світі.

Що мотивує людей знаку Овен? – це те, де вони знаходяться і де вони хочуть бути, проводячи найкоротшу можливу лінію між двома точками.

Овни вважають за краще кинутися в погоню, сміливо йдучи туди, куди мало хто наважився б піти, показуючи, що вони відважні, стрімкі та прямолінійні.

Елемент Вогню знак зодіаку Лев

Харизматичний Лев використовує Вогонь, щоб підтримувати тепло та радість. Ці люди  люблять веселощі та драматизують, використовуючи це для просування особистої театральності, щоб завоювати повагу та визнання.

Лев – це в прямому сенсі сонячний знак, тому що ним опікується наша зірка – Сонце. Люди цього знаку пишаються собою, вони хочуть сяяти й завжди бути в центрі уваги. Навіть, коли Леви не хочуть, їм все одно якимось чином вдається привертати до себе загальну увагу, посідаючи центральне місце на сцені життя.

З іншого боку, Леви раді відповісти на будь-яку любов і увагу щедрими компліментами, чудовими подарунками та приголомшливими творчими жестами, створеними спеціально для того, щоб порадувати тих, хто їх отримує.

Люди знаку зодіаку Лев – одні з найкращих у розвагах, веселощах, великих заходах. Планети, перебуваючи в цьому знаку, люблять драму, тому вони можуть бути вразливими й разом з тим – вимогливими.

Елемент вогню Стрілець

Потужний емоційно знак зодіаку Стрілець – насамперед зациклений на пошуку правди у житті. Він використовуватиме свою енергію Вогню, щоб сміливо відстоювати думки та ідеали, а також мати нескінченний запас оптимізму та натхнення.

Цим знаком керує Юпітер – найбільша планета, яку астрологи часто називаю планетою великого щастя. Ці люди щасливі проповідувати, філософствувати та навчатися, коли їм пояснюють загальну картину. Оскільки Юпітер, їхній управитель, є планетою вищої освіти, іноді вони можуть бути досить пророчими.

Стрілець прагне випробувати все, що може запропонувати життя, часто страждаючи від термінальних випадків синдрому «трава зеленіша». Люди цього знаку зодіаку можуть бути заповзятливими та оптимістичними. Разом з тим вони також схильні нудьгувати за рутиною і можуть переборщувати й пустувати.

Представник стихії вогню – Стрілець, щиро вірить в силу гумору та сміху. Інколи вони навіть вдаються до того, щоб поставити себе в незручне становище, щоб розсмішити когось іншого.

Поради для знаків зодіаку стихії вогню – для Овна, Лева і Стрільця

Щоб максимізувати потенціал енергії, що міститься в елементі вогню, ми повинні контролювати його руйнівний аспект.

Астрологи рекомендують вогняним знакам спрямовувати свій внутрішній вогонь, підтримуючи гарний настрій інших, спонукаючи себе та інших слідувати мріям та відкриватися для фантазії. На побутовому рівні можна слід вносити яскраві фарби радості у своє житло – з яскравими предметами у червоному, коричневому та оранжевому кольорах.

Якщо вам потрібно відчути на собі прояв цієї сили, вийдіть у сонячний день і відчуєте світло і тепло Сонця, почуйте тріск дров, що згорають, відчуйте запах диму від вогнища. Вогняним знакам варто вдивлятися в трансформуюче полум’я свічки, щоб поринути в енергію Вогню.

Знакам зодіаку Овен, Лев та Стрілець потрібно знайти здорові способи спалити зайву розумову енергію, можливо, займаючись спортом у компанії найближчих та найдорожчих людей.

Чотири елементи (стихії) в астрології

Стихія Повітря: знаки зодіаку Близнюки, Терези та Водолій, характеристика

Елемент Землі: Телець, Діва та Козеріг

Водна стихія: знаки зодіаку Рак, Скорпіон і Риби

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст