ГоловнаАстрологіяСтихія Землі: знаки зодіаку Телець, Діва та Козеріг належать до земної стихії

Стихія Землі: знаки зодіаку Телець, Діва та Козеріг належать до земної стихії

Стихія Землі, як елемент – це заземленість та надійність, те, що твердо стоїть на землі. Знаки зодіаку, які належать земній стихії – це Телець, Діва та Козеріг, спілкуючись з ними, всі відчувають вплив земної стихії. Які Дома підпорядковані земній стихії та який вплив має елемент землі?

Земна стихія в астрології, які Дома гороскопу їй підпорядковуються

Елемент Землі утворює самі основи всім інших елементів – Вогню, Води та Повітря. Він присутній у всьому — реалізація та реальність наших мрій та бажань. Земна стихія уособлює те, чого ми всі хочемо досягти – матеріалізацію наших бажань.

Кожен з інших елементів існує на астральних планах у вигляді чистої енергії, тоді як

стихія Землі існує не лише всередині нас, а й у всьому Всесвіті.

Стихія Землі представляє кожну фізичну річ у матеріальному світі, включаючи наші власні тіла, наші фінанси, нашу їжу, наш розпорядок дня та інше, що з цим пов’язано. У багатьох відношеннях – стихія Землі є бінарною протилежністю Повітря: Земля важка і пасивна, що має якості темряви, товщини і тиші. Це стає очевидним, коли розглядаємо Землю в її фізичних проявах: гірські породи, каміння, кристали та дорогоцінне каміння. І Земля, і Повітря є ключем, щоб врівноважувати один одного.

Земна стихія управляє астрологічними Домами:

  • 2 астрологічний Дім – діяльність у цьому Домі охоплює ставлення людини до всього матеріального у його близькому оточенні, а також те, наскільки людина поблажлива. Цей Дім дивиться на те, як людина транслює свою особисту цінність через фізичне та нематеріальне майно, яке вона накопичує протягом життя.
  • 6 Дім гороскопу – це Дім роботи та здоров’я, він впливає на повсякденну діяльність та керує повсякденними справами, послугами, здоров’ям та звичками. 6 астрологічний Дім диктує, як людина реагує під час кризи і що вона використовує, як основу для своїх рішень. Це простір життєвих уроків, навіть тих, які не обов’язково будуть здобуті з формальної освіти.
  • 7 астрологічний Дім – це Дім партнерства. Планети і знаки, які знаходяться в цьому кутовому Домі гороскопу на карті народження, впливають на те, як людина взаємодіє з діловими партнерами або подружжям, і як вона будує відносини з оточуючими, коли їх чекає довгострокова співпраця. Стихія Землі: знаки зодіаку Телець, Діва та Козеріг

Земні знаки вважаються будівельниками зодіаку — важлива роль з огляду на те, що всі елементи розглядаються, як будівельні блоки природи.

Земні знаки зодіаку – це

практичний Телець,

надійна Діва та

розважливий Козеріг.

Земні знаки найбільш щасливі, коли вони нагромадили велику кількість світських матеріальних предметів, хоча ризик тут полягає в тому, що вони можуть стати жадібними й виявити, що їхні апетити ніколи не задовольняються.

Представник земної стихії знак зодіаку Телець

Телець демонструє глибокий зв’язок та розуміння фізичних почуттів та часто бере на себе відповідальність за збереження фізичної безпеки. Люди цього знаку зодіаку здатні чекати, більшості з них притаманне нескінченне терпіння.

Представники Тельця не бояться важкої роботи та часто демонструють у процесі свою відповідальність, надійність та чесність. Враховуючи, що вони є фіксованим знаком, їх можна розглядати як упертих, хоча, звісно, з іншого боку, вони мають бути наполегливими.

До стихії Землі належить знак зодіаку Діва

Представники Діви завжди прагнутимуть бути корисними іншим, демонструючи скромний та гнучкий набір якостей, які дозволяють їм виконувати будь-яке завдання, за яке вони беруться, з майстерною точністю.

Увага Діви до деталей часто призводила до поганої репутації, оскільки їх вважали прискіпливими та критичними, і вони знаходили недоліки у незначних місцях. Причина, однак, у тому, що Діва управляється Меркурієм, як і Близнюки, і тому має найгостріший погляд на деталі. Діва відмінно розуміється на деталях і є екстраординарним фахівцем з усунення несправностей.

Внаслідок цього знак зодіаку Діва почувається як удома при складанні списків та розкладів, найчастіше, для інших людей. Їх енергія готова пристосуватися до будь-якого завдання – ви можете зробити Діву щасливою, якщо знайдете чим важливим зайняти її.

Представник земної стихії знак зодіаку Козеріг

Козеріг виявляє надзвичайну наполегливість, підіймаючись на будь-яку гору з натиском і рішучістю, що рідко зустрічаються в інших знаків зодіаку. В результаті Козероги стають блискучими авторитетними фігурами, інструктуючи інших і утримуючи всіх мотивованими і на правильному шляху.

Крім цього, Козеріг виявляє обережність і дисципліну і, як правило, встановлює правила, за якими потрібно жити. Ці люди чітко встановлюють свої межі та будують свої плани у цих рамках.

Всупереч поширеній думці, Козероги не зовсім позбавлені почуття гумору — насправді вони можуть бути дуже дотепними.

Поради знакам зодіаку Телець, Діва та Козеріг – представникам земної стихії

Астрологи виокремили деякі вади впливу стихії Землі, завдяки чому змогли сформулювати поради, які можуть стати в пригоді для розуміння цих трьох знаків зодіаку.

Особлива увага до практичності має недоліки для земних знаків. Насамперед це відбувається через відсутність уяви, оскільки люди земних знаків зодіаку сприймають те, що бачать інакше, ніж інші знаки. Уточнюємо – нездатність обробляти думки та ідеї, що не існують у фізичному світі, може обмежити силу земних знаків та призвести до обмеженого погляду на світ.

Основне завдання знакам зодіаку Телець, Діва та Козеріг земної стихії полягає в тому, щоб розпізнати та визнати щось таке взаємозамінне, як Повітря – елемент прозорий, швидкий та нестабільний.

Ті, хто перебуває під сильним впливом стихії Землі, можуть повернути рівновагу у своє життя, прийнявши спонтанність, позбувшись добре використовуваних звичок і не ставлячи під сумнів рішення, які вони вже ухвалили. Вони вимагають сильної цілеспрямованості та непохитного емоційного зв’язку. Це вимагає великих зусиль для когось на зразок Діви.

Люди знаків земної стихії повинні читати, робити перерви, безцільно гуляти та намагатися якнайбільше спілкуватися. Замість того, щоб приймати письмове слово, їм слід брати участь в усному спілкуванні, особливо з людьми, які постійно перебувають у русі.

Вправи та релаксація також дуже корисні для відновлення балансу представників земної стихії. Наприклад, чудово брати участь у танцях із гучною музикою та розслабленим партнером, оскільки це допомагає підготувати фізичне тіло до змін.

Чотири елементи (стихії) в астрології

Вогняна стихія: характеристика, які знаки зодіаку належать до вогняної стихії

Стихія Повітря: знаки зодіаку Близнюки, Терези та Водолій, характеристика

Водна стихія: знаки зодіаку Рак, Скорпіон і Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст