ГоловнаАстрологіяСтихія Води: знаки зодіаку Рак, Скорпіон та Риби

Стихія Води: знаки зодіаку Рак, Скорпіон та Риби

Стихія Води – це один з чотирьох елементів (Вогонь, Земля, Повітря), до якої належать знаки зодіаку Рак, Скорпіон та Риби. Які ключові риси несе водна стихія, наділяючи ними своїх підопічних та як вона впливає на їх характер?

Яка вона, стихія Води?

Водна стихія – це стихія постійного руху, але повільного і розміреного, що крутиться всередині кожного з нас і зберігає свою таємницю. Це стихія зачаття і смерті, ілюзій та казок, що зберігає таємницю нашої Душі – її початок та кінець.

У стихії Води ми буквально маємо справу з питаннями життя та смерті, нашої генетичної спадщини та всіх наших предків. Також це елемент емоцій. Ми всі повинні розуміти, що наші емоції вже були кимось пережиті в нашому генеалогічному дереві, і вони передаються з покоління в покоління, в основному через роль матері.

4 ключові риси водної стихії

Незалежно від того, чи ви дивитесь на Водну планету, Водний знак або Водний Дім, цей елемент має певні ключові риси, які він виражає, які вирізняють його окремо від інших елементів – вогню, повітря та землі.

Енергія води живить

Вода підтримує життя, тому енергія живить нас. Енергія необхідна для поповнення та освіження. Стихія води співвідноситься з такими почуттями, як співчуття, кохання та емоційний зв’язок. Ми можемо спілкуватися завдяки Повітрю, але ми переживаємо сенс завдяки Воді. Глибока насолода від спільної близькості приходить завдяки енергії Води.

Енергія води створює

Еволюційно життя походить з океану, з Води. Дитина росте в утробі у водній гавані, і саме змішання рідин створює людське життя. Рідини є основою для фарб, які використовуються для створення творів мистецтва та дозволяють нам яскраво та красиво виражати емоції. Як джерело біологічного життя, це джерело творчості.

Трансформація енергії води

Енергія води пристосовується та трансформується. Хоча він може знайти свій шлях скрізь, де є отвір або потрібно змінити маршрут, згодом він може прати навіть найміцніші камені та змінювати будь-який ландшафт. Народження дитини, раптова втрата коханої людини, новий флірт чи підвищення по службі — ось лише деякі з перетворюючих моментів, наповнених потужною енергією Води.

Енергія води

Поки енергія Повітря думає про це, енергія Землі намагається бути практичною та завбачливою, а енергія Вогню кидається в дію, енергія Води це відчуває. Люди із сильною енергією Води відчувають свій шлях у житті; вони приймають рішення, ґрунтуючись на своїх почуттях.

Життя — це постійні припливи та відливи переживань, які містять емоційні моменти, які накопичуватимуться протягом усього їхнього життя, щоб сплести багатий гобелен, який наприкінці стане їхньою дивовижною історією.

Характеристика знаків водної стихії

Три водні знаки — це Рак, Скорпіон та Риби — відомі своєю чутливістю та сентиментальністю. Вони схильні триматися людей і предметів, термін придатності яких минув, та його емоції завжди течуть, як хвилі океану. Насправді деякі люди люблять жартувати, що їх називають водними знаками через сльози. Але не всі знаки водної стихії виказують свої емоції. Астрологи кажуть, що, навіть якщо на поверхні люди цих знаків мають кам’яне обличчя, глибоко всередині вони все відчувають.

Але водяні знаки – це набагато більше, ніж сильні емоції!

Ці знаки зодіаку також мають інтенсивні сни, бачення та інтуїцію, настільки сильну, що це в основному екстрасенсорна сила. Ці три знаки можуть побачити ситуацію, що відбувається на відстані, перш ніж вона справді станеться у реальному житті.

Водні знаки мають артистичну душу.

Вони можуть свідомо шукати (чи створювати!) сумну музику чи фільми, і, ймовірно, у них у кімнаті є дитячі фотографії у рамці. Емоційні та творчі, вони покладаються на своє серце та інтуїцію, щоб ухвалити рішення.

Ці знаки завжди прагнуть безпеки, що має сенс, оскільки вони захищають своїх близьких і себе.

Вони роблять все можливе, щоб допомогти тим, хто їм небайдужий, навіть якщо це відбувається за їхній власний рахунок. Насправді водні знаки, як правило, є одними з найлояльніших у зодіаку.

На відміну від, скажімо, повітряних знаків, водяні знаки, як правило, трохи стримані в соціальному плані. Коли справа доходить до їхньої дружби, вони цінують якість, а не кількість, і, швидше за все, у них буде кілька найкращих друзів, а не величезне коло знайомих. Вони скоріше інтроверти, ніж екстраверти – і потрібно заслужити їхню довіру, перш ніж вони дійсно відкриються вам.

Стихія Води: знак зодіаку Рак

Рак – це кардинальний знак, який дозволяє їм робити рішучі дії та швидко втілювати свої мрії. Вони відомі як ті, хто дбає про своїх близьких, як годувальники та вихователі. Це друг, який пише вам, щоб переконатися, що ви в порядку, або надсилає вам курячий суп, коли ви хворі. Вони також, як правило, домосіди — вони швидше залишаться вдома і переглянуть свій улюблений фільм, аніж танцюватиму всю ніч.

Рак в астрології представлений крабом і як краби здатні повзати між океаном і берегом, так і Раки можуть існувати між емоційним і матеріальним світами. Вони цінують приємні речі, але знають, що найважливіше в житті — це їхні стосунки з найближчими людьми, такими як їхня родина, найкращі друзі. В людей знаку зодіаку Рак зазвичай наймиліші декоративні подушки та найзручніші крісла. Вони також схильні до ностальгії, тому не треба дивуватися, побачивши дитячі фотографії чи постер їхнього улюбленого фільму, коли вони були дитиною. Разом з тим Рак має велику внутрішню силу – якщо ситуація чи людина роблять їх зручними, вони триматимуться щосили.

Представник водної стихії знак зодіаку Скорпіон

Скорпіон – єдиний фіксований водний знак зодіаку. Через їхню пристрасну натуру їх часто приймають за вогненний знак – в них спільна правляча планета Марс з вогняним знаком Овен. Хоча в Скорпіона глибокі і сильні почуття, він, як правило, обережніший, ніж Риби і Рак. Часто Скорпіон може здаватися відчуженими або навіть лякати інших при першій зустрічі.

Тим не менш, інтенсивна енергія Скорпіона стоїть на другому місці після їхньої інтуїції, і, хоч спочатку вони можуть здатися обережними, треба знати, що у них є деякі сильні почуття.

Скорпіони в першу чергу покладаються на свої інтуїтивні почуття навіть більше, ніж на логіку і розум. Їхні емоції розжарені до краю, і вони не можуть відключити свої почуття. Якщо Скорпіона хтось образить, слід бути готовими, що він ужалить у відповідь. Цей знак зодіаку стає безжальним, якщо хтось посміє зрадити його. Але, якщо Скорпіон довіриться комусь, тоді буде вірний на все життя…

Стихія Води: знак зодіаку Риби

Містика та мрійливість поглинають серце ніжної Риби, мінливого водного знаку. Їх емоції змінюються нестримно, і їм потрібно багато часу, щоб ухвалити остаточне рішення. Риби мають багату уяву і схильні мріяти, живучи, як у казці. Вони можуть вийти трохи розмитими. Це не їхня провина — ними править Нептун, планета мрій та ілюзій, який змушує їх жити так, ніби їх думки літають у хмарах. Але не варто недооцінювати Риб! Як тільки вони, нарешті, присвятять себе почуттям або ідеї, вони можуть легко спливти від всіх кайданів, що сковують їх.

Як останній знак зодіаку Риби є чимось на зразок «старої душі» і можуть поділитися мудрістю. Риби також відомі як екстрасенси та креативний знак зодіаку. Вони використовують свою майстерність, щоб створити світ, який вони хочуть, навіть якщо він існує лише у їхній голові. Завжди хочеться звернутися до Риб за порадою!

Чотири стихії (елементи) в астрології

Вогняна стихія: характеристика, які знаки зодіаку належать до вогняної стихії

Стихія Повітря: знаки зодіаку Близнюки, Терези та Водолій, характеристика

Елемент Землі: Телець, Діва та Козеріг

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст