ГоловнаАстрологіяПрихований вплив Молодика та Повні на нашу долю та енергетику

Прихований вплив Молодика та Повні на нашу долю та енергетику

Молодик і Повня – складні дні місяця. В період Молодого Місяця та Повного Місяця особливо відчутний його вплив. Проте зі знаком плюс чи мінус – кожного разу по-різному. Астрологи розповіли про прихований вплив Молодика та Повні на нашу долю та енергетику

Прихований вплив Повні на нашу долю та енергетику

Повний Місяць – це фаза максимальної активності цього небесного тіла в езотеричному сенсі. В цей період чи позитив, чи негатив може проявлятися більш потужно. Слід пам’ятати, що на Повню щось погане не відбувається просто так.

Є два типи негативних подій:

  • ті, які ми можемо змінити й ті
  •  які ми не можемо змінити.

Прихований вплив Повні полягає в тому, що, якщо у вашому житті трапилося те, що ви не в змозі виправити, переживання та негатив справі не допоможуть.

Якщо ж у вас є можливість вплинути на щось, тоді треба робити це. Але діяти слід обережно та обдумано, що не спровокувати ще більший шквал негараздів.

Проте не завжди Повня несе негаразди, буває й навпаки – на Повний Місяць можна отримати винагороду за ті зусилля, які докладалися. Наприклад, якщо ви наполегливо працювали в певному напрямку, або ж проявляли милосердя чи допомагали тим, хто цього потребує, на Повню можна отримати подарунок долі. Астрологи кажуть, що ймовірніше за все такий подарунок буде не дуже помітним і скромним, але це лише на перший погляд. В такому подарунку закладається багато перспектив для людини, яка його отримає. Всесвіт запам’ятовує абсолютно все гарне, тому слід знаходити час для добрих вчинків. Але важливо, щоб ці вчинки були від щирого серця. І для добрих справ не обов’язково виділяти багато часу. Можна, наприклад, просто подякувати двірнику, який старанно прибирає ваше подвір’я, або ж допомогти волонтерам, які опікуються літніми людьми. Чи просто подякувати близьким, за те, що вони поруч з вами. Адже добро складається й з дрібних справ, утворюючи ріки та океан добра.

Поради на Повню

Астрологи радять на Повний Місяць дякувати Всесвіту, родичам, близьким людям, долі. Навіть, якщо відбувається щось погане, краще згадати щось приємне. Чим більше ви думаєте в дні Повного Місяця про негатив та образи, тим більше проблем отримуєте. І навпаки – позитивні думки залучають позитив у життя.

Вважається, що на Повню найчастіше людей «зустрічають» за зовнішністю. Але така оцінка може бути помилковою. Навіть, якщо вам здається, що ви зробили висновок про когось нового за його поведінкою, ви можете глибоко помилятися. У більшості випадків в такі дні ми поводимося з оточуючими так, як нам диктують наші емоції та передчуття, а не здоровий глузд.

В астрології вважається, що на Повний Місяць відкриваються таємниці, зриваються покрови, приховане стає відомим. В період Повні відкриваються таємниці.

Прихований вплив Молодика

На Молодика Всесвіт дає нам можливість знайти втрачені раніше речі. Якщо ви вдома загубили чи просто не пам’ятаєте де поклали гребінець, гроші чи якісь дрібнички  у себе вдома, то саме на Молодий Місяць астрологи рекомендують пошукати втрачене.

Не у всіх, але у багатьох подій на Молодика є якийсь прихований зміст.

Ви можете спробувати розгадати його, але на якісь явні підказки від Всесвіту чекати точно не варто. Осяяння може прийти випадково.

Слід зважати, що на Молодий Місяць енергія небесного тіла мінімальна. Тому й будь-яка активність в цей період, як правило, буде малоефективною. Цього дня не слід братися за декілька справ одночасно, щоб стало сил на те, що по-справжньому важливе для вас.

Молодий Місяць допомагає спалювати мости. Інакше кажучи, він надає емоційну підтримку тим, кому дуже хочеться забути людину чи неприємну подію з минулого. Одного Молодика може не вистачити, тому з кожним новим оновленням та кожною новою ітерацією нам все легше і легше забути те, що поранить наше серце та душу.

Всі нові справи, проєкти краще починати в фазу Молодого Місяця.

Місяць в знаках зодіаку

Важливі рішення слід приймати зважаючи на місячні фази

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст